Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę

Dorii 15:54, 29 wrz 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
TAR napisał(a)
no wiesz co kobito, znowu sie obijasz do kopania i sadzenia, werbeny czekaja. ja wczoraj swoje tylko poustawialam i dzis pare doniczek posadze ale dwie roslinki zamienie miejscami

Niestety mocno padało i z kopaniem muszę chwilkę odczekać bo mi glebogryzarkę zaklei. Do smażenia jeszcze daleka droga a werbena kwitła sobie spokojnie w donicy tylko chłopaki mi połamali.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 15:57, 29 wrz 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
MartaCho napisał(a)


Ło Matko! Werbenę teraz? Ojojoj, myślałam, że dopiero na wiosnę. Już pędzę szukać, bo też ją chcę

Werbenę lepiej wiosną. Co prawda zimuje u mnie ale nie każda sadzonka. Jak masz kupować to lepiej wiosną. Jeśli chcesz sadzonek to u mnie pod dostatkiem jest, mogę się podzielić tylko pytanie czy teraz chcesz czy wiosną?
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 16:01, 29 wrz 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
TAR napisał(a)


widze, ze stoi na jednym ze zdjec i czeka na zmilowanie

Hehe, rzeczywiście tak wygląda. To chyba ją gdzieś posadzę. A wiesz że sama się tam posiała, pewnie z kompostu który dałam jakiejś balkonowej roślince co zimy nie przetrwała. Wiosną zastałam suche zeszłoroczne coś i werbenę, więc sobie rośnie
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
MartaCho 16:28, 29 wrz 2020

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2159
Dorii napisał(a)

Werbenę lepiej wiosną. Co prawda zimuje u mnie ale nie każda sadzonka. Jak masz kupować to lepiej wiosną. Jeśli chcesz sadzonek to u mnie pod dostatkiem jest, mogę się podzielić tylko pytanie czy teraz chcesz czy wiosną?


Jak mówisz, że lepiej wiosną, to spokojnie poczekam I bardzo chętnie skorzystam. Mogę się podzielić Gracillimusem w zamian, jakby Ci się przydał- na pewno będę mój dzielić na wiosnę, bo już przytył zanadto
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Dorii 16:49, 29 wrz 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
To przypomnij się wiosną, może jeszcze coś się znajdzie czym mogłabym się podzielić

Gracka chętnie, jak masz na zbyciu
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
MartaCho 18:40, 29 wrz 2020

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2159
Super! Jesteśmy umówione
____________________
Marta Ogród zacząć czas
ElzbietaFranka 10:08, 15 paź 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Witam

Przyszłam od TAR. Nie zależnie jaka metoda robią powiedz temu prymitywowi, że nie powinno cieknący. Źle położyli blacharske i nie uszczelnili to jest główny powód przecieków przy kominie.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Dorii 20:00, 18 paź 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Elu niestety to nie jest prosta sprawa bo ta firma to cwaniaczki z zapleczem prawników. Ciężko będzie coś wywalczyć. Nie bardzo mi się uśmiecha latać po sądach i czekać kilka lat na naprawę dachu. Do tego nie wiem czy jest sens liczyć że ich "fachowcy" dadzą radę to naprawić skoro poprzednio się nie udało. Bo już kiedyś zgłaszaliśmy ten problem. Przecieka tylko przy ulewnym deszczu połączonym z silnym wiatrem. Czekamy na dekarza, zobaczymy co zaproponuje inny fachowiec.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 20:04, 18 paź 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
U mnie zimno i deszczowo cały czas a tak było pod koniec września
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 20:06, 18 paź 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies