Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na wzgórzu, czasem trochę pod górkę

Dorii 19:37, 26 wrz 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Anda napisał(a)
Myślę, że to bardzo fajna wielkość możesz dać na nią duże, w sensie idące w szerokość byliny, jakiś mniejszy krzew, trawy

Taki był plan właśnie trawy byliny i wczesnowiosenne krzewy/drzewka. Tylko jak już rozryłam to mnie troszeczkę przestraszyły te trzy metry głębokości rabaty. Pewnie jak obsadę to się skurczy
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 19:47, 26 wrz 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
TAR napisał(a)
gruba sprawa ja dzis ogrodowo nie podzialalam ale pojechalam za to Wusi klony kupic.

Część przekopane miałam z piachem i korą zeszłym roku. Teraz tylko kształt trochę zmieniłam, powiększyła o metr w stronę tarasu bo tam kamyki były bo taras był większy. Taką glinę wstępnie zmieszaną z piachem i korą to całkiem fajnie się kopało. Dodałam obornika i całkiem fajna ziemia wyszła.
Pogoda dzisiaj zła nie była, nawet poleżakowałam na hamaku, pod kocem. Tylko mokro bo padało wczoraj więc kopać się nie dało, za to trawkę ponacinałam w miejscu gdzie poprawiam kształt rabaty.

Zakupy to sama przyjemność. Zazdroszczę z sadzeniem czekam do wiosny wiec z zakupów nici.

U mnie w tej chwili burza, niech pada bo sucho tylko znów nic nie porobię :-\

____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 11:16, 29 wrz 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Pozdrowienia z pod kocyka
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
deszczowymaj 11:26, 29 wrz 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Dorii napisał(a)
Pozdrowienia spod kocyka


Mmmm jaki milutki kocyk czy też mogę tam wskoczyć ?

Trawy pięknie falują
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
MartaCho 11:59, 29 wrz 2020

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2168
Ale przyjemnie i miło
Ciekawe, jaki masz plan nasadzeń przy tarasie. Ja sobie to już na przyszły rok zostawiam, teraz tylko ziemię przygotować.
____________________
Marta Ogród zacząć czas
TAR 12:01, 29 wrz 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7288
no wiesz co kobito, znowu sie obijasz do kopania i sadzenia, werbeny czekaja. ja wczoraj swoje tylko poustawialam i dzis pare doniczek posadze ale dwie roslinki zamienie miejscami
____________________
Ogrod nad bajorkiem
MartaCho 12:22, 29 wrz 2020

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2168
TAR napisał(a)
no wiesz co kobito, znowu sie obijasz do kopania i sadzenia, werbeny czekaja. ja wczoraj swoje tylko poustawialam i dzis pare doniczek posadze ale dwie roslinki zamienie miejscami


Ło Matko! Werbenę teraz? Ojojoj, myślałam, że dopiero na wiosnę. Już pędzę szukać, bo też ją chcę
____________________
Marta Ogród zacząć czas
TAR 12:28, 29 wrz 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7288
MartaCho napisał(a)


Ło Matko! Werbenę teraz? Ojojoj, myślałam, że dopiero na wiosnę. Już pędzę szukać, bo też ją chcę


widze, ze stoi na jednym ze zdjec i czeka na zmilowanie
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Dorii 15:50, 29 wrz 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
deszczowymaj napisał(a)


Mmmm jaki milutki kocyk czy też mogę tam wskoczyć ?

Trawy pięknie falują

Zapraszam, kocyk duży zmieścimy się
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Dorii 15:52, 29 wrz 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
MartaCho napisał(a)
Ale przyjemnie i miło
Ciekawe, jaki masz plan nasadzeń przy tarasie. Ja sobie to już na przyszły rok zostawiam, teraz tylko ziemię przygotować.

Bardzo przyjemnie
Taras to był błąd, teraz bym tylko kawkę popijała a robota leży
Zamysł jakiś mam. Rozrysować muszę ale jakoś tak weny brak.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies