Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pachnący różami, malowany bylinami

Pokaż wątki Pokaż posty

Pachnący różami, malowany bylinami

Alija 11:17, 22 sty 2023


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8760
Ewuniu, dobrze, że wzięliście Pestkę ze schroniska, będzie miała opiekę i miłość.
W schroniskach jest różnie, chociaż czasami dla niektórych psów to o wiele lepsze miejsce
niż u dotychczasowych właścicieli lub bezdomność.
Trzymam kciuki, zdrowia dla Pestki. Pomiziaj ją ode mnie.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
ewsyg 18:25, 22 sty 2023


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Śliczna sunia. Mój schroniskowy piesek, po trzech latach u nas, też ma taki smutny wzrok. Ogonkiem ze szczęścia macha sporadycznie. Mojego chyba nikt nigdy nie głaskał, długo sądził, że chce się go uderzyć. Czasem aż trudno uwierzyć przez co te psiaki przechodzą.
Trzymam kciuki za udane leczenie trzustki.


Dziękuję Haniu. Moja Pestka też ciągle ma smutne oczy. J nie rozumiem jak ludzie mogą krzywdzić zwierzęta.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 18:27, 22 sty 2023


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Magleska napisał(a)
Słodka

tyle biednych piesków czeka na dom ,na insta obserwuję kilka fundacji-serce boli ,jak widzi się co człowiek potrafi zrobić zwięrzęciu


Niestety Magda, są ludzie i ludziska.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 18:32, 22 sty 2023


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Kordina napisał(a)
Fajnie, że się Wam udało i Pestka przechodzi psioterapię ale jednak ten smutek w oczach pozostaje, u mojej psicy również. Jak już zdobędzie zaufanie, to pozostaje wierna i wdzięczna do końca życia. Też wodzi wzrokiem za Tobą? Ja swoją często głaszczę i dotykam, a ona to uwielbia i patrzy na mnie z taką wdzięcznością
Powodzenia w leczeniu i zdrowieniu


Bardzo dziękuję

Moja Pestusia chodzi za mną jak cień. Mam nadzieję, że jest z nami szczęśliwa, na tyle na ile sama sobie pozwoli.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 18:37, 22 sty 2023


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
antracyt napisał(a)
Dobrze, że jest już z Wami. Taka drobna sunia, do tego z sierścią bez podszerstka miałaby bardzo trudno zimą w schronisku. Teraz to tylko super wspólne życie was czeka


Zuziu, cały czas o tym myślę, jak widzę Pestunię przy kominku. Śmieję się, że ścina sobie białko.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 18:39, 22 sty 2023


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Anda napisał(a)
Słodka ta Wasza Pesteczka Jak dobrze, że się nią zaopiekowaliście.


Dziękuję Ewciu. Cieszę się, że jest tutaj więcej osób, które wzięły zwierzaki ze schroniska.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 18:44, 22 sty 2023


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Alija napisał(a)
Ewuniu, dobrze, że wzięliście Pestkę ze schroniska, będzie miała opiekę i miłość.
W schroniskach jest różnie, chociaż czasami dla niektórych psów to o wiele lepsze miejsce
niż u dotychczasowych właścicieli lub bezdomność.
Trzymam kciuki, zdrowia dla Pestki. Pomiziaj ją ode mnie.


U nas w schronisku jest pond 100 psów i chyb podobna ilość kotków. Pobyt w takim miejscu jest trudnym przeżyciem. Podziwiam ludzi tam pracujących, ja bym chyba nie dała rady.
Dziękuję, pomiziana.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Anna_ogrodni... 18:58, 22 sty 2023


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Az się popłakałam czytając o Piesku Sunia jest piękna i ciesze się ze trafiła do dobrych ludzi.
Ja również mam pieska ze schroniska miała 4 miesiące jak wypatrzyła nas w schronisku ja przyjechałam po jasnego pieska a wyszłam z czarnym jej miłość do nas jest absolutna nawet nie chce sama wychodzić na ogród tylko wszędzie z nami
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
ewsyg 18:59, 22 sty 2023


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Wrócę jeszcze do jesieni i marcinków. Jesienią, kiedy wzięłam się za ich przesadzanie, odkryłam, że mam dwie siewki i są to nowe odmiany. Jedna jest jasny lila, a drugi jasny róż.

Bardzo mnie to zaskoczyło, ale miło

Ta w środku to siewka.

____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 19:32, 22 sty 2023


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Anna_ogrodniczka napisał(a)
Az się popłakałam czytając o Piesku Sunia jest piękna i ciesze się ze trafiła do dobrych ludzi.
Ja również mam pieska ze schroniska miała 4 miesiące jak wypatrzyła nas w schronisku ja przyjechałam po jasnego pieska a wyszłam z czarnym jej miłość do nas jest absolutna nawet nie chce sama wychodzić na ogród tylko wszędzie z nami


Aniu, ardzo się cieszę, że Ty też masz pieska ze schroniska.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies