Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pachnący różami, malowany bylinami

Pokaż wątki Pokaż posty

Pachnący różami, malowany bylinami

Anna_ogrodni... 19:38, 22 sty 2023


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Twoje Marcinki ładnie wyglądają takie trójkolorowe ja przywiozłam mojego fioletowego marcinka z wysypiska ktoś wyrzucił a ja z radością posadziłam u siebie.
Ewa byłam w Twoim ogrodzie podziwiałam kwiaty piękne masz a róże cudowne
Czytam ze Twoja róża The Pilgrim pachnie ja rowniez ja mam ale nie pachnie Czy u Ciebie pachniała od początku czy jak się zadomowiła
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
ewsyg 19:44, 22 sty 2023


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
W tym roku chciałabym dokończyć tą rabatę z marcinkami. Muszę porobbić sadzonki marcinków, bodziszka, dokupić jeżówki i Perowskie.





____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 19:49, 22 sty 2023


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Anna_ogrodniczka napisał(a)
Twoje Marcinki ładnie wyglądają takie trójkolorowe ja przywiozłam mojego fioletowego marcinka z wysypiska ktoś wyrzucił a ja z radością posadziłam u siebie.
Ewa byłam w Twoim ogrodzie podziwiałam kwiaty piękne masz a róże cudowne
Czytam ze Twoja róża The Pilgrim pachnie ja rowniez ja mam ale nie pachnie Czy u Ciebie pachniała od początku czy jak się zadomowiła


Aniu, tam są trzy kolory marcinków: różowy, lila i prawie biały.
Jeżeli chodzi o róże, to ona nie zawsze pachnie, chyba to jest uzależnione od pogody. Właściwie, to przez pierwsze lata prawie nie pachniała, chyba musi się zadomowić. Tera w tej kwestii jest lepiej.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Anna_ogrodni... 20:02, 22 sty 2023


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Ewa dzięki pocieszyłaś mnie bo ciągle czytam o jej cudnym zapachu wiec liczę ze moja może w tym sezonie
Pooglądałam Twoje róże cudowne są widać ze kochacie się z wzajemnością ja tez je uwielbiam i ciągle mowie ze już nie będzie następnych ale ogladajac u Ciebie już zakupiłabym Pirouette, Boscobel i wiele wiele innych ale mój ogród jest mały co nie znaczy ze zaproszę kolejnych róż
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
mirkaka 15:59, 28 sty 2023


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Marcinki zachwycające, u mnie w tym roku słabo niektóre kwitły, albo mają za sucho, albo za krótko słońce?
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 16:01, 28 sty 2023


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
ewsyg napisał(a)


Aniu, tam są trzy kolory marcinków: różowy, lila i prawie biały.
Jeżeli chodzi o róże, to ona nie zawsze pachnie, chyba to jest uzależnione od pogody. Właściwie, to przez pierwsze lata prawie nie pachniała, chyba musi się zadomowić. Tera w tej kwestii jest lepiej.


Moja The Pilgrim już jest u mnie kilka lat i nadal zapach jest ledwo wyczuwalny, ja podejrzewam ,że może to jakaś pomyłka, jest chyba taka róża z wyglądu podobna do niej?
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 16:04, 28 sty 2023


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
ewsyg napisał(a)
Przedstawiam Wam nowego członka rodziny.

To jest Pestka, trzyletnia suczka, którą wzięliśmy ze schroniska. To był obraz nędzy i rozpaczy, skóra i kość. Bała się tak bardzo, że przy każdym kontakcie z człowiekiem robiła pod siebie. Zastanawiałam się jak to będzie, czy kiedykolwiek będzie radosnym psem.
Jest z nami od połowy września i na szczęście udało się, zdobyliśmy jej zaufanie.
Pestka jest przekochana, delikatna, radosna, lubi się bawić. Miewa jeszcze zachowania wystraszonego psa, ale na na szczęście jest ich znacznie mniej. Niestety ma chorą trzustkę, ale i w tej kwestii jest coraz lepiej.

A to jest Pestka nasza kochana.




Wyraz twarzy ma taki jakby była bardzo zmartwiona, albo przerażona.
Biedna śliczna psina,
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Joku 17:06, 28 sty 2023


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12189
Ale łóżko już chyba jej?
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
ewsyg 20:32, 29 sty 2023


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Anna_ogrodniczka napisał(a)
Ewa dzięki pocieszyłaś mnie bo ciągle czytam o jej cudnym zapachu wiec liczę ze moja może w tym sezonie
Pooglądałam Twoje róże cudowne są widać ze kochacie się z wzajemnością ja tez je uwielbiam i ciągle mowie ze już nie będzie następnych ale ogladajac u Ciebie już zakupiłabym Pirouette, Boscobel i wiele wiele innych ale mój ogród jest mały co nie znaczy ze zaproszę kolejnych róż


Aaniu j jestem bardzo zadowolona z Pirouette, a Boscobel dopiero poznaję, ale trzeba przyznać, że ma ładne kwiaty.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 20:37, 29 sty 2023


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
mirkaka napisał(a)


Moja The Pilgrim już jest u mnie kilka lat i nadal zapach jest ledwo wyczuwalny, ja podejrzewam ,że może to jakaś pomyłka, jest chyba taka róża z wyglądu podobna do niej?


Z różą The Pilgrim bywa różnie, ona nie zawsze pachnie, ale jeżeli nas zaszczyci, to muszę przyznać, że ma ładny zapach.
Marcinki przesadzam, muszą przetrwać. Wydaje mi się, że one nie potrzebują dużo wilgoci.
Pestka jest już dość wesołym psem i nawet domaga się zabawy, ale w oczach ciągle ma skutek.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies