Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pachnący różami, malowany bylinami

Pokaż wątki Pokaż posty

Pachnący różami, malowany bylinami

Szymka 19:03, 20 sty 2023


Dołączył: 20 lut 2021
Posty: 881
ewsyg napisał(a)


Kasiu, moja róża w donicy stoi koło beczki z wodą i jest najrzadziej podlewana.


Czyżbym tylko ja wzięła sobie do serca fakt,że w donicy szybciej ziemia przesycha ?
Jakaś nadgorliwa jestem
____________________
Kasia , okolice Lublina Ogród ciągłych zmian
Magleska 21:41, 20 sty 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18429
Uwielbiam czytać -w szczególności w sezonie jesienno -zimowym

zapisuję sobie Twoją polecajkę -niestety nie ma jej na stronie empiku w moim abonamencie ,ale poszukam gdzie indziej ,albo dokupię inny pakiet

-w podobnej tematyce ostatnio przeczytałam -Dziecko z Auschwitz Graham Lily
a w innej tematyce książki Zurek Patrycji ,Majcher Magdaleny,Bednarek Justyny ..bardzo lubię też Magdalenę Witkiewicz,Katarzynę Michalak ,Olgę Rudnicką i pewnie mogłabym wymieniac jeszcze długo inne polskie pisarki

Ps ,ciekawa jestem ,jakie te donice planujesz robić

Zdrowiej
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
ewsyg 19:59, 21 sty 2023


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Szymka napisał(a)


Czyżbym tylko ja wzięła sobie do serca fakt,że w donicy szybciej ziemia przesycha ?
Jakaś nadgorliwa jestem


Kasiu, to zwykła skleroza
wiesz, pod latarnią najciemniej
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 20:01, 21 sty 2023


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Magleska napisał(a)
Uwielbiam czytać -w szczególności w sezonie jesienno -zimowym

zapisuję sobie Twoją polecajkę -niestety nie ma jej na stronie empiku w moim abonamencie ,ale poszukam gdzie indziej ,albo dokupię inny pakiet

-w podobnej tematyce ostatnio przeczytałam -Dziecko z Auschwitz Graham Lily
a w innej tematyce książki Zurek Patrycji ,Majcher Magdaleny,Bednarek Justyny ..bardzo lubię też Magdalenę Witkiewicz,Katarzynę Michalak ,Olgę Rudnicką i pewnie mogłabym wymieniac jeszcze długo inne polskie pisarki

Ps ,ciekawa jestem ,jakie te donice planujesz robić

Zdrowiej


Magda muszę sięgnąć po pozycje pisarek, które wymieniłaś.

Na szczęście już zdrowieję
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 20:17, 21 sty 2023


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Przedstawiam Wam nowego członka rodziny.

To jest Pestka, trzyletnia suczka, którą wzięliśmy ze schroniska. To był obraz nędzy i rozpaczy, skóra i kość. Bała się tak bardzo, że przy każdym kontakcie z człowiekiem robiła pod siebie. Zastanawiałam się jak to będzie, czy kiedykolwiek będzie radosnym psem.
Jest z nami od połowy września i na szczęście udało się, zdobyliśmy jej zaufanie.
Pestka jest przekochana, delikatna, radosna, lubi się bawić. Miewa jeszcze zachowania wystraszonego psa, ale na na szczęście jest ich znacznie mniej. Niestety ma chorą trzustkę, ale i w tej kwestii jest coraz lepiej.

A to jest Pestka nasza kochana.


____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Gruszka_na_w... 21:08, 21 sty 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22019
Śliczna sunia. Mój schroniskowy piesek, po trzech latach u nas, też ma taki smutny wzrok. Ogonkiem ze szczęścia macha sporadycznie. Mojego chyba nikt nigdy nie głaskał, długo sądził, że chce się go uderzyć. Czasem aż trudno uwierzyć przez co te psiaki przechodzą.
Trzymam kciuki za udane leczenie trzustki.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Magleska 21:13, 21 sty 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18429
Słodka

tyle biednych piesków czeka na dom ,na insta obserwuję kilka fundacji-serce boli ,jak widzi się co człowiek potrafi zrobić zwięrzęciu
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kordina 00:54, 22 sty 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4720
Fajnie, że się Wam udało i Pestka przechodzi psioterapię ale jednak ten smutek w oczach pozostaje, u mojej psicy również. Jak już zdobędzie zaufanie, to pozostaje wierna i wdzięczna do końca życia. Też wodzi wzrokiem za Tobą? Ja swoją często głaszczę i dotykam, a ona to uwielbia i patrzy na mnie z taką wdzięcznością
Powodzenia w leczeniu i zdrowieniu
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
antracyt 10:33, 22 sty 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11649
Dobrze, że jest już z Wami. Taka drobna sunia, do tego z sierścią bez podszerstka miałaby bardzo trudno zimą w schronisku. Teraz to tylko super wspólne życie was czeka
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Anda 10:57, 22 sty 2023


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33375
Słodka ta Wasza Pesteczka Jak dobrze, że się nią zaopiekowaliście.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies