Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pachnący różami, malowany bylinami

Pokaż wątki Pokaż posty

Pachnący różami, malowany bylinami

Adela 07:24, 23 cze 2023


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
Róże ma przepiękne
W ubiegłym roku przeleciałam Twój wątek i wypisałam nazwy tych, które chciałaby mieć u siebie, i z planów nici. W przyszłym sezonie, chyba.
____________________
Ela - Moja ostoja
kasiab 08:05, 23 cze 2023


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1511
Dzień dobry Ewo trafiłam do Ciebie od Ewy Andy. Napiszę tak: jestem oczarowana Twoim ogrodem
Zabieram się za lekturę od samego początku dopadła mnie w tym roku "różana choroba" i już po kilku stronach Twojego wątku trafiłam na gatunki które mnie mocno zainteresowały także kartka i długopis i czas stworzyć listę chciejstw
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Kasya 08:10, 23 cze 2023


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42018
Jedna piękniejsza od drugiej
Może znowu się na cos skuszę
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
April 08:36, 23 cze 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10224
Co tu można napisać, westchnąć tylko z zachwytu wypada
Sibelius mam od wiosny, właśnie zakwitł pierwszymi kwiatami. Na razie mnie rozczarował, jest różowy a liczyłam na więcej fioletu. Ale z doświadczenia wiem że pierwszymi kwiatami nie należy się sugerować. Poczekam, może jeszcze się podbarwi.
____________________
April April podbija las Mazowsze
ewsyg 15:12, 23 cze 2023


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
JoannA napisał(a)

Jak wysoka rośnie u Ciebie Bouguet Parfait?
Już kilka razy się nad nią zastanawiałam.


Moja ma około 150-160 cm. Jest po wiosennym cięciu. Zaczynała się wyradzać, miała coraz mnie kwiatów i brzydki pokrój. Przycięłam ją wiosną i stwierdzam, że ona lubi ten zabieg. Kwiatów będzie dużo, ale pokrój dalej nieładny. W przyszłym roku przeprowadzę bardziej radykalne cięcie.



____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 15:36, 23 cze 2023


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Adela napisał(a)
Róże ma przepiękne
W ubiegłym roku przeleciałam Twój wątek i wypisałam nazwy tych, które chciałaby mieć u siebie, i z planów nici. W przyszłym sezonie, chyba.


Adelo bardzo dziękuję i trzymam kciuki, żeby Ci się udało z różami.

Róża Agnes S. cudne ma te kręciołki









Stockholm Castle i Jacques Cartier


____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 15:47, 23 cze 2023


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
kasiab napisał(a)
Dzień dobry Ewo trafiłam do Ciebie od Ewy Andy. Napiszę tak: jestem oczarowana Twoim ogrodem
Zabieram się za lekturę od samego początku dopadła mnie w tym roku "różana choroba" i już po kilku stronach Twojego wątku trafiłam na gatunki które mnie mocno zainteresowały także kartka i długopis i czas stworzyć listę chciejstw


Dzień dobry Kasiu bardzo dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, że dopadła Cię ta choroba i że jest nas coraz więcej. Ciekawa jestem, które zagoszczą w Twoim ogrodzie ?

Chantal Merieux, kwitnie i kwitnie i .....Długo trzyma kwiat, boska







____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 15:57, 23 cze 2023


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Kasya napisał(a)
Jedna piękniejsza od drugiej
Może znowu się na cos skuszę


Kasiu, my już tak mamy, że się wzajemnie nakręcamy. Powiem Ci kochana, że ja też się jeszcze skuszę na jakąś różę

Pierwszy kwiat Schloss Eutin







____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Kordina 16:04, 23 cze 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4748
Jednak mam coś z Tobą wspólnego - róże Pirouette
ale nie tylko jeszcze szałwię okręgową - super duży krzaczorek się zbudował, lilię, bodziszka, zawilec jesienny
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
ewsyg 16:07, 23 cze 2023


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
April napisał(a)
Co tu można napisać, westchnąć tylko z zachwytu wypada
Sibelius mam od wiosny, właśnie zakwitł pierwszymi kwiatami. Na razie mnie rozczarował, jest różowy a liczyłam na więcej fioletu. Ale z doświadczenia wiem że pierwszymi kwiatami nie należy się sugerować. Poczekam, może jeszcze się podbarwi.


Dziękuję Jolu

Jolu, ja też mam go od wiosny. Poczekaj, on naprawdę ma ciekawy kolor wpadający w fiolet. Mam wrażenie, ze trochę podobny do Agnes S.

Mój dzisiaj po porannej burzy







Zakwita kolejny mieszaniec piżmowy

____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies