ewsyg
21:23, 28 cze 2026
Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13065
Lidziu, bardzo dziękuję za miłe słowa. Jestem ciekawa, czy liliowiec zakwitnie, to że przeżyje, to jestem pewna. Jeżeli chodzi o lilie wodne, to są też odmiany do małych i płytszych oczek wodnych. Ta roślina o którą pytasz, to krwawnik kichawiec. Wysiałam go z nasion w tamtym roku i myślałam, że będzie niższy, a on wyrósł do 110 cm. Chyba za dużo dokarmiłam rośliny wiosną.
Asiu, Tobie też dziękuję za miłe słowa. To jest bardzo miłe i budujące, jak komuś podoba się to co tworzymy
Jestem przerażona, bo jedna z ostróżek wyrosła na ponad dwa metry. Jutro rano muszę powbijać patyki i je podwiązać.
To ta po prawej stronie
Bujaczek już zagościł w ogrodzie. Musze uszyc jakąś poduszkę, żeby się wygodnie siedziało.
Baronessa - fajna róża
Noblesse - kolejna fajna róża
Asiu, Tobie też dziękuję za miłe słowa. To jest bardzo miłe i budujące, jak komuś podoba się to co tworzymy
To ta po prawej stronie
Bujaczek już zagościł w ogrodzie. Musze uszyc jakąś poduszkę, żeby się wygodnie siedziało.
Baronessa - fajna róża
Noblesse - kolejna fajna róża