Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pachnący różami, malowany bylinami

Pachnący różami, malowany bylinami

ewsyg 21:23, 28 cze 2026


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13065
Lidziu, bardzo dziękuję za miłe słowa. Jestem ciekawa, czy liliowiec zakwitnie, to że przeżyje, to jestem pewna. Jeżeli chodzi o lilie wodne, to są też odmiany do małych i płytszych oczek wodnych. Ta roślina o którą pytasz, to krwawnik kichawiec. Wysiałam go z nasion w tamtym roku i myślałam, że będzie niższy, a on wyrósł do 110 cm. Chyba za dużo dokarmiłam rośliny wiosną.

Asiu, Tobie też dziękuję za miłe słowa. To jest bardzo miłe i budujące, jak komuś podoba się to co tworzymy Jestem przerażona, bo jedna z ostróżek wyrosła na ponad dwa metry. Jutro rano muszę powbijać patyki i je podwiązać.

To ta po prawej stronie



Bujaczek już zagościł w ogrodzie. Musze uszyc jakąś poduszkę, żeby się wygodnie siedziało.



Baronessa - fajna róża



Noblesse - kolejna fajna róża

____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 21:41, 28 cze 2026


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13065
Jak minął Wam ten gorący weekend ?
U nas były Dni naszego miasta i było sporo występów. Najbardziej podobał mi się koncert Dawida Kwiatkowskiego. Wspaniały, utalentowany i skromny młody artysta. Była też Pani Izabella Trojanowska. Chciałabym w wieku 71 lat wyglądać tak jak ona i być taka sprawna fizycznie i mentalnie. Piękna i bardzo zgrabna kobieta.

Pacific Blue



Spirit of Freedom



moja doniczkowa plantacja ogórków





____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Wafel 23:43, 28 cze 2026


Dołączył: 25 cze 2023
Posty: 4317
Twoje róże nieźle sobie radzą w tych temperaturach. Ja wyszłam z domu dopiero po 17.00,ciężko było nawet pod parasolem, teraz jest ekstra , miły wiaterek, szkoda że deszcz przeszedł obok... Pacific Blue ma piękny ten kwiat, zdrowo rośnie? Zresztą u ciebie chyba wszystko zdrowo rośnie Ostróżka na dopalaczach
____________________
Asia-Wafel Moje małe, zielone miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies