Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pachnący różami, malowany bylinami

Pokaż wątki Pokaż posty

Pachnący różami, malowany bylinami

Gardenarium 21:18, 23 lip 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
To jakiś ślimak mutant...choroba wie co to Okropnie wygląda. Jak znajdę coś podobnego to napiszę.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Nowa12 21:34, 23 lip 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Piękne róże masz. Same ładne . Liliowce też w ciekawej kolorystyce. O stworze wolę nie pamiętać. Mały koszmarek.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
AgnieszkaW 14:03, 24 lip 2020

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Ewo, nie daje mi spokoju ten cudak - zwierz u Ciebie. Wygląda trochę podobnie jak przeobrażająca się kijanka kumaka nizinnego albo górskiego, albo...sama nie wiem co to...
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
danuta_szwajcer 18:57, 24 lip 2020


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
ewsyg napisał(a)








Liliowce masz cudne te i inne, tak jak i lilie wodne, żabki ale to coś brrrr Róże też Ci jeszcze pięknie kwitną. Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
greg66 20:41, 24 lip 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Ewo dzieki ja już je raz pryskałem na grzyby bo w zeszłym roku miałem to samo, no trudno.
Liliowce cudowne u mnie jeszcze muszą poczekać na swoją kolej, teraz będę robił rabate przed tarasem
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Urszulla 08:44, 25 lip 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21840
Obłędne Twoje liliowce.

A to coś jest obrzydliwe. A to samo tak urosło?
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
ewsyg 22:13, 25 lip 2020


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
AgnieszkaW napisał(a)
Ewo, cudnie masz w ogrodzie, róże i liliowce masz przepiękne, a czy wiesz, że dzisiaj - nareszcie - zakwitł mi najbardziej wyczekiwany kwiat? Tak, to "Senne marzenie Mimi" od Ciebie. Śliczny jest. Ma w sumie cztery pąki kwiatowe.

Stwór nader dziwny, nie mam pojęcia, co to...


Agnieszko bardzo, ale to bardzo cieszę się, że "Senne marzenie Mimi" jest już u Ciebie, i że ma kwiaty. Oczywiście najważniejsze, że ci się podoba. Dziękuję za miłe słowa. Mam wrażenie, że w tym roku z kwiatami jest nieco gorzej. Nie bardzo mam czas ,żeby się nimi godziwie zająć i muszą radzić sobie same.
Porządkuję dalszą część ogrodu. Bawię się w brukarza i maluję kratki i pergole dla róż.
Dzisiaj dołączył kolejny element ścianki różanej. Jeszcze tylko jeden i będzie koniec tego projektu



Moja praca brukarska
wybrukowana ścieżka podoba mi się dużo bardziej.

____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
sylwia_slomc... 22:16, 25 lip 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82025
Zdolna kobietka z Ciebie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
ewsyg 22:23, 25 lip 2020


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Gardenarium napisał(a)
To jakiś ślimak mutant...choroba wie co to Okropnie wygląda. Jak znajdę coś podobnego to napiszę.


Danusiu, chyba masz rację. To też mi wygląda na zmutowanego ślimaka wodnego.
Na szczęście żaby są normalne i bardzo cieszy mnie ich widok.
Woda w ogrodzie to taki "żywy telewizor" Z czasem, chyba zrobię oczko wodne z wodą, która będzie w obiegu. Te donice to faktycznie wylęgarnia komarów. Póki co służą rododendronom.

Larwy komarów



I żabki

____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Nowa12 22:31, 25 lip 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Jakie tu zdolne kobiety na tym forum. Chodniki robią no aż ciężko uwierzyć . Wyszło pieknie i fajny układ tego bruku.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies