Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

antracyt 08:43, 22 lut 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11929
Ja wcześniej też nie Wygląda jak taka lekko krępa czapla, całkiem duży. Wyczytałam, że bardzo trudno go zobaczyć, a tu proszę, dosłownie jak na safari. Mieliśmy ok 10minut na dokładne przyjrzenie się jak poszukuje jedzenia, poczym "dostojnym" krokiem przemaszerował przed samochodem na drugą stronę drogi i zniknął w zaroślach.
Asia, ten bąk to nie koło nas tylko 10km od morza był.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Agatorek 21:04, 22 lut 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Fajny ten bąk, taki trochę śmieszny

Ale droga masakryczna, aż mi się przypomniała nasza samochodowa wycieczka na Ukrainę, drogi podobne
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
antracyt 08:41, 23 lut 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11929
Musieliśmy zahaczyć o małą wioskę dalej od głównych dróg. Ten fragment jest jeszcze mocno cywilizowany, potem było ciekawiej
Tak naprawdę ta nawierzchnia wygląda prawie jak uliczka przed moim domem, więc wrażenia na mnie nie zrobiła
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Mysza 09:13, 23 lut 2021


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Fajny wypad nad morze
Pewnie naładowałaś akumulatory i ruszyłaś do ogrodu.
Wczoraj kupowałam kłącza i skusiłam się na dalię, ach...mogłam z Tobą zamówić.
Następnym razem koniecznie pamiętaj o mnie
____________________
Gosia
antracyt 10:04, 23 lut 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11929
Gosia, akumulatory naładowałam na maxa, ale w tym tygodniu w ogóle nie mam czasu na ogród. Tylko smętnie patrzę przez okno...
Gdzie kupowałaś kłącza? Moja przesyłka daliowa jeszcze nie dotarła, ale zakładam, że będzie ok. Oczywiście w przyszłym roku będę o Tobie pamiętać
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
nyna76 10:38, 23 lut 2021


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1704
Hej Zuziu, a gdzie Ty zamawiałaś dalie?


W zeszłym toku jedna przezimowała mi w gruncie i kwitła
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
antracyt 10:45, 23 lut 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11929
Ania, wysłałam na priv
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
ElzbietaFranka 14:46, 23 lut 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 14075
antracyt napisał(a)
My właśnie w takiej małej wiosce byliśmy. Pusto i przyjemnie
Jak się w końcu zaszczepię, to na kawę się wproszę

A po powrocie taką niespodziankę zastałam papryczki cayenne i oberżyna z tego co widzę za chwilę dołączy do nich papryka od Renaty




O ładne już są. Ja dopiero po niedzieli posieje. Katar mam i kicham leżę w łóżku aby nie rozsiewać.
Ładna pogoda ciepło zgrzalam się zdjęłam czapke na spacerze i katar gotowy.
Oby gorsze dziadostwo się nie przykleiło. Chodzę w masce do tłumów nie wchodzę może minie.

Barwinek to moje przekleństwo każdemu odradzam.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 15:07, 23 lut 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 14075
antracyt napisał(a)

Narty? Nigdzie wokół nie widziałam już odpowiedniej ilości śniegu. Na jakiejś innej planecie mieszkasz
Nad morze mamy daleko, ale to 3dniowy wyjazd, więc droga tak nie męczy. Chociaż zdarzały nam się też jednodniowe wypady Obydwoje z mężatym lubimy spokój morza poza sezonem.

A takiego przystojniaka spotkaliśmy po drodze Bąk zwyczajny Pierwszy raz widziany na żywo. Moglibyśmy go sobie dokładnie obejrzeć, bo miejsce pozwoliło na bezpieczne zatrzymanie samochodu. Zdjecie kiepskiej jakości, robione przez szybę, ale nie chcieliśmy go wystraszyć.






Bąk jak Bąk nad morzem często się trafia.

Ale ja odnośnie "autostrady" po ktorej Bąk przechodził. Raz też nad morzem chcieliśmy sobie skrócić drogę potem żeśmy zabłądzili blisko Kołobrzegu jeszcze nawigacji nie było. I natrafiliśmy na taką drogę masakra. Co jedziemy w tamte strony to wspominamy kto mógł tak drogę usłać takimi dziurami jak ci ludzie tam jeżdżą.
Myślałam, że już takich nie ma a tu masz dalej są.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
antracyt 18:00, 23 lut 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11929
ElzbietaFranka napisał(a)




O ładne już są. Ja dopiero po niedzieli posieje. Katar mam i kicham leżę w łóżku aby nie rozsiewać.
Ładna pogoda ciepło zgrzalam się zdjęłam czapke na spacerze i katar gotowy.
Oby gorsze dziadostwo się nie przykleiło. Chodzę w masce do tłumów nie wchodzę może minie.

Barwinek to moje przekleństwo każdemu odradzam.

Zdrowia życzę
Ja dzisiaj na drugiej sesji u osteopaty byłam. Czuję się w końcu naprawiona chociaż po dzisiejszych nakłuciach mogę na razie siedzieć tylko połowicznie
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies