Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

ajka 08:36, 10 maj 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4058
U nas pogoda w niedzielę była piękna i zamiast roboty było błogie wylegiwanie się na słoneczku
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Catalinasdiary 10:08, 10 maj 2021


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Ile darów, masz czym obsadzać i wypełniać rabaty. Pogoda się zrobiła idealna do prac ogrodowych, też się spiekłam w weekend.
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
antracyt 11:30, 10 maj 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11746
Ja planuję polenić się w przyszły weekend
Tulipany się na słońcu rozszalały, chociaż część nadal w pąkach.


A to miejsce to szaleństwo kolorystyczne. Dosadziłam do juz rosnących cebule Van Eijk... a wyszło, jak widać


Rozstawiłam dalie na rabatach. Bije się z myślami czy już wysadzać czy w doniczkach do 15tego zadołować...
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Basieksp 22:59, 10 maj 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10328
Tak podglądam u Ciebie tą wanienkę, fajna taka nieduża , na kilka tulipanów , w sam raz, bo ja przeważnie widziałam takie dość duże, a ta taka zgrabna Pozdrawiam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
edi75 08:08, 11 maj 2021


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2160
Tulipany dają kolor rabatom.Jakoś nigdy nie miałam wielkiego serca do mich. ale od tego sezonu się zmieniło.Te ciemne mam podobne z B one takie wysokie rosną
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
Mgduska 08:48, 11 maj 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
antracyt napisał(a)


Rozstawiłam dalie na rabatach. Bije się z myślami czy już wysadzać czy w doniczkach do 15tego zadołować...


Też mam ten dylemat. Trochę się pewnie sam rozwiąże, bo muszę wiadra z daliami przewieźć z miasta na działkę, a wszystkie nie zmieszczą się jednym transportem. Poza tym, muszę jeszcze przenieść penstemony i liliowce, żeby zrobić więcej miejsca dla dalii
Mnie się wydaje, że co miało być zimne, to już było, ale tak się zawsze człowiekowi wydaje dopóki świeci słońce. Ostatecznie ja bym jeszcze poczekała - tydzień wytrzymają w donicach
____________________
Sałatka pokrzywowa
antracyt 09:27, 11 maj 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11746
No widzisz...ja jednak wczoraj posadziłam Najwyżej będę kombinować z okryciem wierzchnim. Jutro zabieram się za pomidory. Na dzisiaj pokazuje mi 29stopni w cieniu, nie wejdę do szklarni za żadne skarby.

____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 09:29, 11 maj 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11746
Basieksp napisał(a)
Tak podglądam u Ciebie tą wanienkę, fajna taka nieduża , na kilka tulipanów , w sam raz, bo ja przeważnie widziałam takie dość duże, a ta taka zgrabna Pozdrawiam

Znaleziona na starociach Muszę się za jakiś czas po nowe skarby wybrać, doniczek mi brakuje na taras.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 09:30, 11 maj 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11746
edi75 napisał(a)
Tulipany dają kolor rabatom.Jakoś nigdy nie miałam wielkiego serca do mich. ale od tego sezonu się zmieniło.Te ciemne mam podobne z B one takie wysokie rosną

No właśnie u mnie tez w latach poprzednich były wysokie. Teraz jest ich dużo wiecej, ale jak widać kosztem wzrostu
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Kokesz 09:41, 11 maj 2021


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6692
antracyt napisał(a)
No widzisz...ja jednak wczoraj posadziłam Najwyżej będę kombinować z okryciem wierzchnim. Jutro zabieram się za pomidory. Na dzisiaj pokazuje mi 29stopni w cieniu, nie wejdę do szklarni za żadne skarby.



Na mój warzywnik też nie da się wejść, taki skwar.
Na szczęście działam na leśnej
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies