Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

Helen 09:08, 23 paź 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8270
antracyt napisał(a)
Ośmiał ma taki fontannowy, nieregularny pokrój. Dorasta mi do kolan.
Na pierwszym zdjęciu widać w lewym dolnym narożniku.

Z daleka wygląda trochę jak kokoryczka. Fajny jest.
____________________
Helen - Hortensjowo
antracyt 15:16, 23 paź 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11528
Dzisiaj, przy sadzeniu tulipanów, znalazłam pełno jego siewek Mam nadzieję, że przetrwają zimę.


Przyjemnego, mniej wietrznego weekendu
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Basieksp 18:12, 23 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10168
antracyt napisał(a)
Dzisiaj, przy sadzeniu tulipanów, znalazłam pełno jego siewek Mam nadzieję, że przetrwają zimę.


Przyjemnego, mniej wietrznego weekendu


Ale model
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Alija 23:02, 23 paź 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8642
Ośmiał, nie znałam takiej roślinki, bardzo ładna.
Nas wiatr oszczędził, wiało dość mocno, ale w normie, deszczu właściwie prawie wcale, dziś podlewałam różaneczniki, bo miały bardzo sucho.
Piesek piękny, rzeczywiście prawdziwy model.
Pozdrawiam.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Pszczelarnia 23:05, 23 paź 2021


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
antracyt napisał(a)
Irgi na razie niewysoka, ale niech tylko podrośnie to będzie pięknym akcentem.






Fantastyczna!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
edi75 08:22, 24 paź 2021


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 1982
Ładna"kompozycja"
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
antracyt 11:11, 24 paź 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11528
Dziewczyny, model dziękuje za komplementy Musiałam go poprosić, żeby siedział nieruchomo. Wcześniej w kompozycji był razem z kotem, ale ten duet jest zbyt dynamiczny na mój aparat w telefonie

Alicjo, ośmiał polecam Sam w sobie nie jest wielką gwiazdą, ale pięknie dopełnia przeróżne kompozycje. A do tego jest ładny cały sezon.

Ewo, irgi w tym miejscu to dlanie strzał w 10tkę. Muszę tylko zadbać o dobre zagęszczenie. Przycinam regularnie, ale czasu brakuje na odchwaszczanie. Na wiosnę dostanie gnojówkę z obornika na przyspieszenie wzrostu
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Mgduska 10:06, 25 paź 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
antracyt napisał(a)
Dzisiaj, przy sadzeniu tulipanów, znalazłam pełno jego siewek Mam nadzieję, że przetrwają zimę.


Przyjemnego, mniej wietrznego weekendu


Ach, myślałam, że egzemplarz z tego zdjęcia daje siewki - gdyby np. ten rudy się rozsiał to by było pięknie

Co do ośmiału, a nie mówiłam Teraz sama będziesz mogła się dzielić nasionkami, on ich produkuje straszliwe ilości
____________________
Sałatka pokrzywowa
antracyt 17:58, 25 paź 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11528
Haha, rudzielcem już nie da rady się rozsiać zresztą, pojedynczy egzemplarz w zupełności mi wystarczy
Ośmiał rzeczywiście wytwarza sporą ilość nasion. Trochę zebrałam, już mogę zacząć się dzielić

Dzisiaj, dzięki pomocy mężatego, udało mi się posadzić 8 róż. Sama pewnie ogarnęłabym tylko połowę. W niektórych miejscach ziemię mam twardą jak kamień. Na jutro zostawiłam sobie kolejne 4 do sadzenia i 3 do przesadzenia. Oby pogoda dopisała
A potem już z górki... przesadzenie wiązu, ogarnięcie szklarni, zadołowane doniczek z roślinami na wakacyjny. Resztę zamierzam zostawić na przyszły rok
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Mgduska 20:10, 25 paź 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Ja też miałam pracowity łikend, a nowych róż jeszcze nie kupiłam, bo rozmyślam, czy wolę teraz, czy wiosną - z jednej strony wolę sadzić róże wiosną, ale z drugiej -gdyby były w ziemi, można by było już posadzić drobiazg wokół. Z trzeciej strony - za bardzo tym drobiazgiem nie dysponuję, ale z czwartej - byłby pretekst, żeby natychmiast skoczyć do szkółki. No i weź tu, człowieku, działaj z sensem...
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies