Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

antracyt 12:09, 21 paź 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11588
Roocika napisał(a)


Bardzo dużo masz przebarwiających się liściastych. Irga świetnie już wygląda
U nas słonka nie było

No to szkoda, jak słońce zaświeci nawet na chwilę, to od razu jakoś tak przyjemniej i świat kolorów nabiera.
Jak zaczynałam grzebać w ogrodzie, to prawie nie myślałam o dobieraniu roślin ze względu na pory roku. Ogrodowisko otworzyło mi oczy na tą kwestię. Jesień mam już w miarę zakomponowaną, muszę dopracować zimę i wczesną wiosnę.

ps. Teraz dla odmiany mam burzę z piorunami za oknem
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 13:39, 21 paź 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11588
Między burzą a ulewą na chwilkę wyszło słońce Wiatrzysko koszmarne nie odpuszcza. Mimo, że właściwie to jest ciepło, więcej dziś na zewnątrz już nie wychodzę...
Zmajstrowałam na szybko bukiecik z połamanych roślin

____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Basieksp 14:12, 21 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10209
Taki niepozorny, śliczny bukiecik widzisz nawet w taką pogodę można coś wyczarować swoją drogą, to burzy bym nie chciała, wystarczy mi ten wiatr, który mnie przeraża cały czas alerty pogodowe
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
hankaandrus_44 14:29, 21 paź 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7194
U mnie też wieje i leje! Nie jesteś osamotniona w tym smutku.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Kokesz 16:48, 21 paź 2021


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Ja idę sciąć moje wielkie krzaki bazylii bo po deszczu i ochłodzeniu pewnie stracą wszystkie listki. Część wyrwałam wczoraj ale ciemność mnie zastała.
Trochę szkoda bo jeszcze ładnie kwitną i dają fajny fioletowy akcent na rabacie. Nie lubię zimna...kiedy będzie wiosna?
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Helen 19:08, 21 paź 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
antracyt napisał(a)
Między burzą a ulewą na chwilkę wyszło słońce Wiatrzysko koszmarne nie odpuszcza. Mimo, że właściwie to jest ciepło, więcej dziś na zewnątrz już nie wychodzę...
Zmajstrowałam na szybko bukiecik z połamanych roślin


Z czego ten bukiecik, rewelacyjny.
____________________
Helen - Hortensjowo
antracyt 22:10, 21 paź 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11588
Helen, to są tylko dwie odmiany róż + ośmiał
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 22:13, 21 paź 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11588
Basieksp napisał(a)
Taki niepozorny, śliczny bukiecik widzisz nawet w taką pogodę można coś wyczarować swoją drogą, to burzy bym nie chciała, wystarczy mi ten wiatr, który mnie przeraża cały czas alerty pogodowe

Basiu, u nas od 14tej nie ma prądu. Przyjechali znajomi, mieliśmy przyjemne spotkanie przy świecach.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 22:17, 21 paź 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11588
hankaandrus_44 napisał(a)
U mnie też wieje i leje! Nie jesteś osamotniona w tym smutku.

Haniu, a prąd masz?
Trochę to zabawne, ale tak naprawdę to bardziej straszne. Wieje okropnie, deszczu strumienie się leją z nieba. Nie lubię takiej pogody.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 22:19, 21 paź 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11588
Kokesz napisał(a)
Ja idę sciąć moje wielkie krzaki bazylii bo po deszczu i ochłodzeniu pewnie stracą wszystkie listki. Część wyrwałam wczoraj ale ciemność mnie zastała.
Trochę szkoda bo jeszcze ładnie kwitną i dają fajny fioletowy akcent na rabacie. Nie lubię zimna...kiedy będzie wiosna?

Jeszcze tylko kilka miesięcy i będziesz ją miała Twój pomysł na dogrzanie się gdzieś w ciepłych krainach warty powtórzenie.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies