Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

lilarose 23:03, 16 lip 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
antracyt napisał(a)
Wiejskiej cd.



o te tutaj mi sie podobają
ta ostatnia jak ma na imię?
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
tulucy 23:22, 16 lip 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12907
Zuzaaa a co to za ciemne kwiatki, groszek taki ciemny kolor ma? On ma nasionka??? Jeśli tak, to bym bardzo poprosiła.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Magara 01:34, 17 lip 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6758
Zuza, niszczysz daliami
U nas od rana padało/pada nadal - jutro ma przestać, ale nie wiem czy się daliowe zdjęcia odważę zrobić, no chyba tylko dla zasady
Prawda taka, że ja się na nie zafiksowałam w środku zimy, a pomysłu na nie u mnie brak. Im bardziej myślę, tym bardziej dochodzę do wniosku, że sens ma rabata stricte daliowa - wiadomo gdzie wykopywać jesienią bez naruszeń innych bytów
Muszę dojrzeć
P.S. Wypad do Pragi - eh, spakuj mnie w walizkę/plecak/torebkę/cokolwiek
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
antracyt 08:22, 17 lip 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11723
tulucy napisał(a)
Zuzaaa a co to za ciemne kwiatki, groszek taki ciemny kolor ma? On ma nasionka??? Jeśli tak, to bym bardzo poprosiła.

To groszek odmiany Beaujolais, mój ulubieniec
Nasiona mam, dorzucą do paczuszki, ale za 100% zgodność nie daję gwarancji. To już drugi rok u mnie i zdążą się czasem malutkie wstawki innego koloru w kwiatach.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 08:44, 17 lip 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11723
Magara napisał(a)
Zuza, niszczysz daliami
U nas od rana padało/pada nadal - jutro ma przestać, ale nie wiem czy się daliowe zdjęcia odważę zrobić, no chyba tylko dla zasady
Prawda taka, że ja się na nie zafiksowałam w środku zimy, a pomysłu na nie u mnie brak. Im bardziej myślę, tym bardziej dochodzę do wniosku, że sens ma rabata stricte daliowa - wiadomo gdzie wykopywać jesienią bez naruszeń innych bytów
Muszę dojrzeć
P.S. Wypad do Pragi - eh, spakuj mnie w walizkę/plecak/torebkę/cokolwiek

Spoko, nic na siłę. Przecież dla przyjemności ogrodem się bawimy
Jak się do kufra przy motorze zmieścisz, to możesz się z nami zabrać
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 08:45, 17 lip 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11723
lilarose napisał(a)

o te tutaj mi sie podobają
ta ostatnia jak ma na imię?

To Wizard of Oz w początkowej fazie kwitnienia.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 08:51, 17 lip 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11723
Wiolka5_7 napisał(a)
Ja też się przyłączam do życzeń na nowej - starej drodze życia pomyślności!

Ogród lipcowy pięknie się prezentuje ,jest buszowaty i kwiecisty jak lubię

Dzięki
Tak naprawdę, to tegoroczny ogród lipcowy prezentuje się jak pod koniec sierpnia i nie do końca mi się to podoba, ale wpływu na to nie mam. Kwiecia rzeczywiście pełno, ale też sporo dziur mam na rabatach. Wczesne jednoroczne zbyt szybko kończą żywot, a do tego część bylin załatwiły mi mrówki(ciekawe czy odbiją z korzeni) i szalejące wiatry. Także od przyszłego tygodnia zaczynam akcję uzupełniającą.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 08:54, 17 lip 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11723
ajka napisał(a)
Co ja czytam, gratulacje. Formalizowanie związku na pewno cieszy, tym bardziej po tylu latach. Szczęścia wam życzę na kolejne lata.

Dziękuję
Formalizacja miała być już 2 lata wcześniej, ale pojawiła się korona i plany pokrzyżowała. Na szczęście, nie rozmyśliliśmy się przez ten czas
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 08:57, 17 lip 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11723
nicol21 napisał(a)
Super masz tą wiejską. Widzę, że nie tylko ja napchałam dalii jakbym nie mogła kolejnych 20m2 im poświęcić

Co do śluby po 10 latach to też super opcja. My się pobraliśmy po 15.... przy okazji chrzcin młodszej córki rodzina została zaproszona na szybki ślub cywilny. Niespodzianka była fajna i impreza na naszych warunkach

Przynajmniej docierania się i niespodzianek po ślubie nie będzie

Żyjcie szczęśliwie!!

To fakt, poletko daliowe ma ścisk na maxa
Z niespodziankami po ślubie to nigdy nic nie wiadomo, ale życzę nam i Wam, żeby się tylko te fajne przytrafiały
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 09:11, 17 lip 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11723
Kolejna porcja zdjęć, ale już nieduża
Różanka Nie pochwaliłam się jeszcze, że w ramach bukietu(chociaż ostatecznie ten też mi zrobiła), dostałam od siostry doniczki z Novalis i Lemon Rokoko Przesyłka przyjdzie we wtorek i zaczną się roszady.

____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies