Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

Magara 23:41, 12 lip 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6609
Zuzko, papier to papier, wiele nie zmienia Ale bukiety cudne i kolorowe i takiej przyszłości bez trosk życzę na nowej drodze

P.S. Śniłaś mi się dzisiaj Tłumaczyłaś mi, że wychodzenie za mąż po 30 latach spędzonych razem nie ma sensu
Chyba za dużo o Tobie myślę patrząc na moje dalie
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Mgduska 08:35, 13 lip 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Daga, gdyby to był tylko papier, ludzie by się go tak nie bali

Zuzka, życzę Wam cudownych rocznic i wspominania TEGO dnia, jako Początku Czegoś Pięknego
____________________
Sałatka pokrzywowa
Basieksp 08:54, 13 lip 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10240
Śliczne bukiety dużo szczęścia życzę ❤️❤️❤️
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Agatorek 21:45, 13 lip 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13174
Bukieciki śliczne

Gratulacje ❤️
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
nicol21 07:14, 15 lip 2022


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10283
Gratulacje!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
hankaandrus_44 08:18, 15 lip 2022


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7195
Oby ten dokument był przedłużeniem dalszych dobrych relacji i zapowiedzią jeszcze lepszego związku.
Gratulacje.

Koper w rożach! Zawsze mówiłam, że jest to fenomenalne połączenie.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
antracyt 14:55, 15 lip 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11624
Dziewczyny bardzo dziękuję za życzenia
Ten "papierek" zbyt wiele nie powinien zmienić (chociaż obrączka mnie uwiera, jak ciało obce ). Już niedługo stuknie nam dyszka wspólnego życia, więc chyba zdążyliśmy się odpowiednio poznać, posiadamy nie najmniejsze stadko na stanie, sporo kłód rzuconych pod nogi udało nam się wspólnie przeskoczyć lub ominąć. Jest nam ze sobą dobrze i niech tak pozostanie
Daga nie planowałam nadrabiać zaległości wątkowych, ale chyba do Ciebie zajrzę w poszukiwaniu zdjęć dalii
Magda, ja od zawsze nie byłam zwolenniczką ślubów, a wesela uważałam za stratę kasy Mężaty namawiała mnie dość długo na to drugie i muszę przyznać, że teraz bardzo się cieszę, że mu się udało Wspomnienia będą/są naprawdę przyjemne
Koper w różach wysiał się sam i bardzo mi się to połączenie podoba.

ps. Na wyjeździe zebrałam nasiona takiego uroczego maleństwa na łączkę. Może ktoś rozpoznaje?

____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Gosialuk 19:52, 15 lip 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Też to mam. To Wyka żółta.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Gruszka_na_w... 21:56, 15 lip 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22006
To wypada tylko życzyć, aby w kolejnych latach wszystko było jak w tych pierwszych dziesięciu.
U mnie w ogrodzie wysiewa się fioletowa gryka ptasie. Tak ładnie czasem współgra z sąsiednimi roślinami, że nie mam sumienia jej pielić.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Magara 00:46, 16 lip 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6609
Zuza, już wróciłaś??? Już po baletach wszelakich okolicznościowych???
Niech Wam się wiedzie jak wiodło, albo i lepiej I super, że wszystko wyszło i że jesteście zadowoleni

"Papier" w życiu dwojga ludzi wiele nie zmienia - przynajmniej do momentu kiedy się tych dwoje nie podepnie pod machiny urzędowe ew. lecznicze - wtedy papier zyskuje mocno na wartości Do "ciała obcego" się przyzwyczaisz albo nie To chyba drugorzędna kwestia

P.S. Tylko ten jeden raz mi się śniłaś, ale może jutro się na dalie zasadzę
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies