Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

antracyt 11:30, 19 mar 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11594
Anda napisał(a)
Śliczne krokusy Szkoda, że nie mam miejsca na taką łączkę.
Przebiśniegi też ładne, u mnie juz po nich.

Moje przebiśniegi mają niewiele słońca, pewnie dlatego nadal się trzymają
Krokusowa łączką w tym roku wyjątkowo urodziwa. Nie dokarmiałam jej w zeszłym roku i myślałam, że będzie słabszy efekt, a tu taka niespodzianka
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 11:57, 19 mar 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11594
Alija napisał(a)


Śliczności, dobrze, że są pszczółki.

Tak, to bardzo cieszy Są pszczoły, trzmiele i muchy wszelakie, jest życie w ogrodzie
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 19:30, 19 mar 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11594
Ledwo żyję i jest mi z tym dobrze
Kolejna komora z kompostem rozrzucona. Ilości taczek nie pamiętam, ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, że tyle się tego naprodukowało Zostawiłam jeszcze porcję szklarniową pod pomidory, może na melony i arbuzy też wystarczy. Posadziłam 4 róże. Wysiałam co się dało w warzywnych skrzyniach i przy okazji ciachnęłam to i owo, co jeszcze ciachnięte nie było. Została spora ilość lawendy, ale to praca na cały dzień. Mężaty prawie skończył wejście do szklarni, niestety dopadł go wirus i "umiera" od temperatury 37,2 Śmiać się z niego jednak za bardzo nie będę, bo objawy poza tym ma identyczne jak nieletnie towarzystwo przez ostatni tydzień. Dzisiaj się dowiedzieliśmy, że covid opanował szkołę...Oby mężaty przeszedł do tak lekko i szybko jak dzieciaki.
Zdjęcia mam tylko robocze, czasu nie starczyło na nic więcej.
Kompost i obornik dosypany również na poszerzony fragment wiejskiej

Praca mężatego Jak wróci do zdrowia i skończy, to będę mogła wymyć i ogarnąć szklarnię.

Wokół szklarni chciałam początkowo kamienie i żwir, ale zostało nam tyle bruku, że żal było nie wykorzystać. Dodatkowy plus taki, że donice z papryką i ziołami będą prosto stały
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Magleska 20:04, 19 mar 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Zuza fajnie przed szklarnią pochwal mężatego

ja też dziś z kompostem walczyłam -ręce- nie powiem gdzie mi wchodzą ,ale jestem zadowolona
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Rojodziejowa 20:23, 19 mar 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8413
Pochwały dla mężatego za wejście do szklarni! Mój się niestety nie garnie do takich prac. Już mnie bardziej bawią takie rzeczy

____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
nyna76 20:24, 19 mar 2023


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1680
Zuza pochwały dla Ciebie bo to oczywiste,

no ale mężaty jednak przypłacił to zdrowiem
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
Martka 20:42, 19 mar 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Fajnie będzie z prostymi paprykami 
Ależ porządek u Ciebie zapanował! Brawo za prace ogrodnicze i czuję "po głosie", że poziom zadowolenia mimo choroby męża utrzymuje się na wysokim poziomie 37 to czasem nic nie mówi, nie bagatelizuj, moja ostatnia infekcja przebiegała prawie bezgorączkowo, a umierałam przez tydzień i przez drugi chwilami... w każdym razie brawa dla męża, że zdążył z pracami




Agatorek 20:58, 19 mar 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Piękne kolory krokusów ❤️
Dziś też coś mi bzyczało nad uchem

Współczuję choroby męża …oby szybko mu przeszło
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Kasiek 20:59, 19 mar 2023


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Pracowita pszczoleczka z Ciebie, brawo Moj kompostownik czeka, mysle ze w nadchodzacym tygodniu bede miala troche czasu na uporanie sie z nim. Najwyzsza pora
____________________
Bawarka
Kasya 21:09, 19 mar 2023


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41848
Nie No u ciebie to widać porządki… ja się narobiłam i nic nie widać
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies