Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

sylwia_slomc... 19:32, 15 mar 2023


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82040
Śliczne masz te błękitne iryski z ciemnymi końcówkami Takich jeszcze nie widziałam.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Tess 19:56, 15 mar 2023


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12094
antracyt napisał(a)
Na koniec niebieskości. W końcu kwitnie więcej niż jeden kwiatek


Zacytowałam, żeby się bardziej nasycić ich urokiem i urodą.
Lubię niebieski wiosną. Mus kupić.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Agatorek 22:30, 15 mar 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13276
antracyt napisał(a)
Wiola, Asia, Kasia iryski na wiosnę muszą być - dokupujcie


U mnie też ich brakuje.
Na razie czekam na krokusiki, jeszcze nie widać kwiatków, tylko listki.
U Ciebie ślicznie wyglądają te kolorowe kępki
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
antracyt 09:23, 16 mar 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11700
Dorii napisał(a)
Ale masz już kolorów, u mnie krokusy pomału zaczynają i rannik sztuk jeden.

Listy wiosennych cebulowych jeszcze nie mam ale tylko fizycznej bo w głowie już się tworzyć zaczyna. Kiedy taką listę stworzyć jak nie wiosną. Na jesieni to już człowiek zdąży zapomnieć gdzie i czego brakowało. Co roku wiosną żałuję ze mam tak mało wcześnie kwitnących nie tylko cebulowych.
Na razie zaplanowałam że przesadzę żółte krokusy rosnące w ciasnej kępie na najstarszej rabacie. Teraz na nowej przy świerkach by robotę robiły. Nic to czekam na posadzone jesienią/zimą tulipany, oby wzeszły i kwitły.

Do tej pory, każdej wiosny starałam się zapamiętać co, gdzie i ile dodać... o większości zapominałam w połowie sezonu W tym roku postanowiłam zacząć robić notatki, choćby w wersji mini. Na pewno już nie na luźnych karteczkach chowanych gdzieś w bezpieczne miejsca, na wieczne zagubienie
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 09:25, 16 mar 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11700
edi75 napisał(a)
Zuza dziękuję za odwiedziny... widzisz sama ze u mnie nic a nic się nie dzieje.Może w weekend...ale na razie to chora jestem.

Trzymam kciuki za szybki powrót do formy ogrodowej, no i za pogodę wiosenną oczywiście
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 09:27, 16 mar 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11700
sylwia_slomczewska napisał(a)
Śliczne masz te błękitne iryski z ciemnymi końcówkami Takich jeszcze nie widziałam.

Sylwia, niestety zupełnie nie wiem co to za jedne. Na pewno marketowe. Nie wiem, czy w tym roku nie skuszę się na internetowe zakupy, w większej ilości niż 10szt. Będę szukać żółtych i niebieskich.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 09:30, 16 mar 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11700
Tess napisał(a)

Zacytowałam, żeby się bardziej nasycić ich urokiem i urodą.
Lubię niebieski wiosną. Mus kupić.

Zaskoczona jestem jak bardzo je widać na rabacie.
Mogę sobie siedzieć w jadalni przy kawie i podziwiać niebieskie plamki, a wcale nie rosną blisko okna Kupuj koniecznie
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 09:35, 16 mar 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11700
Agatorek napisał(a)


U mnie też ich brakuje.
Na razie czekam na krokusiki, jeszcze nie widać kwiatków, tylko listki.
U Ciebie ślicznie wyglądają te kolorowe kępki

Za chwilę się doczekasz, prognozy zapowiadają sporo słońca i przyjemne temperatury
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Gruszka_na_w... 19:00, 16 mar 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22084
Fajny pomysł na duecik przebiśniegowo-rannikowy. Do zapamiętania. Kolorów u Ciebie już sporo, na dodatek z tęczą i para boćków w gratisie. Mam nadzieję, że z psem już dobrze.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
ewsyg 19:57, 16 mar 2023


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Zuzia, każda roślinka i każdy kwiatek bardzo cieszy wiosną. U Ciebie robi się kolorowo. najbardziej ucieszyły mnie boćki, niedawno o nich myślałam, ale jeszcze ich u nas nie widziałam
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies