Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zieleń, drewno i antracyt

Pokaż wątki Pokaż posty

Zieleń, drewno i antracyt

ajka 20:41, 20 mar 2023


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3785
antracyt napisał(a)
Ledwo żyję i jest mi z tym dobrze

Wokół szklarni chciałam początkowo kamienie i żwir, ale zostało nam tyle bruku, że żal było nie wykorzystać. Dodatkowy plus taki, że donice z papryką i ziołami będą prosto stały


Super robota.

U nas ostatnio też chorobowo. Dzieciaki u córki w klasie wykruszały się jedno po drugim i to w czasie próbnych egzaminów ośmioklasisty. Moją też złapało..
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Gosialuk 22:28, 20 mar 2023


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5201
U mnie kompost dodaję tylko przy przekopywaniu kolejnego kawałka, więc efektu kompostu na rabacie jeszcze nie doświadczyłam.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
antracyt 09:34, 21 mar 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
ajka napisał(a)


Super robota.

U nas ostatnio też chorobowo. Dzieciaki u córki w klasie wykruszały się jedno po drugim i to w czasie próbnych egzaminów ośmioklasisty. Moją też złapało..

Kurcze, trzymam kciuki, żeby Wam się po domu choroba nie rozeszła, a córka szybko wróciła do zdrowia. Za egzaminy oczywiście też U nas również jedna ósmoklasistka na stanie.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
antracyt 09:38, 21 mar 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Gosialuk napisał(a)
U mnie kompost dodaję tylko przy przekopywaniu kolejnego kawałka, więc efektu kompostu na rabacie jeszcze nie doświadczyłam.

Musisz znaleźć jakąś małą rabatkę i wypróbować U mnie dopiero w tym roku tyle dobrego udało się z kompostownika wyciągnąć, nie muszę się tak bardzo zastanawiać pod co tym razem rzucać. To pewnie też dla tego, że nowych rabat nie robiłam ostatnio.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
olciamanolcia 10:03, 21 mar 2023


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 6793
antracyt napisał(a)
Ledwo żyję i jest mi z tym dobrze


Ha ha ja też tak mam od soboty zasuwam z przesadzankami w ogrodzie, specjalnie na ten cel wzięłam trzy dni urlopu po pracowitej niedzieli wieczorem gorączki lekkiej dostałam a nóg, dupska i ramion nie czuję, Najgorzej było przy wykopaniu i dzieleniu starej ośmiolatki Moudry-pozostał po niej lej jak po bombie -taczke ziemi wsypałam w tę dziurę.
ponadto wykopałam 8 rozplenic hameln z pasa pissardi- wszystkie podzieliłam i ponownie posadziłam w tym miejscu.
Tak jak napisałaś- człowiek umęczony ale czuje się super to jest własnie magia prac ogrodowych
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
mrokasia 10:42, 21 mar 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17800
olciamanolcia napisał(a)


Najgorzej było przy wykopaniu i dzieleniu starej ośmiolatki Moudry-pozostał po niej lej jak po bombie -taczke ziemi wsypałam w tę dziurę.
ponadto wykopałam 8 rozplenic hameln z pasa pissardi- wszystkie podzieliłam i ponownie posadziłam w tym miejscu.


He he he, te atrakcje czekają mnie niebawem...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
antracyt 11:30, 21 mar 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Moje trawiaste na razie nie za wielkie...dobrze, że piaskowa ziemia i braki w opadach za bardzo im nie służą

Justyna, a co to ta "Moudra"?
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
olciamanolcia 11:58, 21 mar 2023


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 6793
antracyt napisał(a)
Moje trawiaste na razie nie za wielkie...dobrze, że piaskowa ziemia i braki w opadach za bardzo im nie służą

Justyna, a co to ta "Moudra"?


To rozplenica Moudry
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
antracyt 12:00, 21 mar 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
nicol21 07:17, 22 mar 2023


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10211
antracyt napisał(a)
Ledwo żyję i jest mi z tym dobrze


POdoba mi się!! I też bym chciała móc tak powiedzieć, choć póki co tyram przy biurku....
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies