Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Działeczka - powolne spełnianie marzeń.

Pokaż wątki Pokaż posty

Działeczka - powolne spełnianie marzeń.

nyna76 10:59, 06 kwi 2024


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1683
Sylwia- organizuję sobie nową rabatkę i tak mi się spodobał- taki niespotykany kolor- trochę mały, ale będzie miło popatrzeć jak się rozrasta
Pozdrawiam Cię serdecznie
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
Agatorek 00:26, 07 kwi 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13199
Soczyście i zielono u Ciebie , fajnie komponują się tulipany różowo zielone :

Pergola super wygląda, brawo Ty!
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Anda 10:28, 19 kwi 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33386
nyna76 napisał(a)
Basiu- dziękuję

Mam do posadzenia teraz 3 nowe róże, Rapsody in blue przesadzę do świetlistego cienia raczej.

Trochę przesunięć i przesadzanek mnie czeka. Narozmnażałam kocimiętek i będę miała obwódki, nawet przed płot coś posadzę

Wczoraj jeszcze kupiłam wiciokrzew i powojnik, mam do zagospodarowania jeszcze wisterię- to był totalnie szalony zakup. Na razie będę ją kształtować w donicy pewnie bo totalnie pomysłu brak.



Hah, Tobie to trzeba dodatkowego ogródka Może będziesz miała szczęście jak Renia i sąsiad zrezygnuje

Wisterie też bardzo lubię, zwłaszcza w formie drzewek
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
nyna76 13:16, 19 kwi 2024


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1683
Ewcia- tak zdecydowanie przydałby mi się dodatkowy ogródek na warzywka - szczególnie pomidory.
Gdyby ktoś u Reni chciał rezygnować- brałabym bez zastanowienia.

Na RODOS na kwiatki , a na warzywka bliżej bym miala.... kto wie... musze u Reni wici rozpuścić...
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
Kokesz 13:27, 19 kwi 2024


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
nyna76 napisał(a)
Ewcia- tak zdecydowanie przydałby mi się dodatkowy ogródek na warzywka - szczególnie pomidory.
Gdyby ktoś u Reni chciał rezygnować- brałabym bez zastanowienia.

Na RODOS na kwiatki , a na warzywka bliżej bym miala.... kto wie... musze u Reni wici rozpuścić...


Za późno trzeba było wcześnie gadać. Na warzywka już jest zajęty ten ogródek u mnie po prawej stronie chodnika.
Borówki, jerzyny, maliny, warzywa itp. Zajrzyj tam kiedyś jak będziesz Zobaczysz jak ładnie w szmacie rosną
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Kokesz 13:32, 19 kwi 2024


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Znajomy ma nawadnianie sterowane przez telefon, to jest fajne rozwiązanie na odległość.
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
nyna76 16:39, 19 kwi 2024


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1683
Jakby coś było wolne po Twojej stronie - tam jest więcej słońca, to wezmę bez zastanowienia- więc uszy i oczy otwarte jakby coś.
Serio- na warzywka jak znalazł. Nie musiałabym jeździć na ROD np po pietruszkę do rosołu
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
nyna76 16:53, 19 kwi 2024


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1683
Kokesz napisał(a)


Za późno trzeba było wcześnie gadać. Na warzywka już jest zajęty ten ogródek u mnie po prawej stronie chodnika.
Borówki, jerzyny, maliny, warzywa itp. Zajrzyj tam kiedyś jak będziesz Zobaczysz jak ładnie w szmacie rosną


Nauczą się z czasem wszystkiego. Grunt, że nie leży odłogiem.
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
Napia 21:10, 20 kwi 2024


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
nyna76 napisał(a)


Wczoraj jeszcze kupiłam wiciokrzew i powojnik, mam do zagospodarowania jeszcze wisterię- to był totalnie szalony zakup. Na razie będę ją kształtować w donicy pewnie bo totalnie pomysłu brak.



Podobieństwo w szalonym podejmowaniu decyzji zakupowych dostrzegam Patrzyłam na tego rodka, ale jednak mężnie stawiłam czoła chęci zakupu. I wcale nie jestem pewna, że to była dobra decyzja, bo on jest śliczny
Pozdrawiam Aniu
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies