Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Działeczka - powolne spełnianie marzeń.

Pokaż wątki Pokaż posty

Działeczka - powolne spełnianie marzeń.

sylwia_slomc... 21:47, 10 cze 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 84568
nyna76 napisał(a)
Helen - to dołujące okropnie.


Ale klimatyczny kącik powstał
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
nyna76 23:21, 10 cze 2024


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1729
Dzięki dziewczynki, że zaglądacie

Sylwia na małym ROD w kształcie prostokąta trudno o zakątki, ale staram się po wycince drzewa poprosiłam o pozostawienie tego pnia, tera- po obu stronach rosną 2 wierzby mandżurskie- jeszcze małe , ale za 3 lata będą już spływały z góry wąsy wierzbowe na moją kapliczką

Budleja to tegoroczny zakup- miniaturka. Na razie w donicy. Te z gruntu jeszcze daleko mają do kwiatów.

Kasiu poczytam sobie ja spokojnie o przezimowaniu budlei - niby do -15 powinna wytrzymać,ale z pewnością nie zaszkodzi ja lekko okryć Przynajmniej w 1 roku. Będę zdawać relację.


Zuza ja dostałam przed laty sadzonkę od kogoś gdzie "rosły w rowie" ... U mnie mają tylko- ze 3 h słońca. Może to za mało ? Ale tylko tam mi żółty kolor pasuje. Ale sieje się ładnie.

W słonecznym miejscu mam innego - samoskiego, to ten zawiązał kilka

maczug.

Ewcia dzwonki są takie zwiewne, prawda ? Ostatnio jakaś pani powiedziała że mam takie inne ( nieoczywiste) roślinki. Chociaż Twoich cudeniek nie pobiję. Ale uwielbiam patrzeć. Np- zgapiłam przetacznika goryczkowatego i gdzieś mi się podział w tych chaszczach- mus go odnaleźć
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
nyna76 23:29, 10 cze 2024


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1729
Anda napisał(a)
Aprikola śliczna, lubię tą różyczkę Pięknie rozrosły się roślinki.
Artemis też jest piękna. Lubię te jej bukieciki, na dodatek jest bardzo zdrowa.

Fajnie że mogłaś w ciszy porelaksować. Muszę wyjąć swój hamak, ale pogoda na razie niezbyt zachęcająca, dość chłodno niestety.


Ja się zawinęłam w hamaku jak w kokonie i było mi ciepło Oczywiście nie długo, ale od czegoś trzeba zacząć. To już 2 raz bo w sobotę było zebranid na ROD i NIC dosłownie nie robiła. żeby nie iść upocona i utytłana ... Niech ludzie widzą, że mam też inny look

Artemis prawie wszędzie wyprzedany, dostępny za ok 50 zł/ szt

Ta Aprikola po zakupie długo się zbierała - aż tu zaskoczenie - śliczny bladzioszek ale zdecydowanie w inne miejsce. No i tak wędruję z tymi roślinkami Jak my wszystkie
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
Helen 23:38, 10 cze 2024


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8583
Ja też zaglądam i jestem na bieżąco
____________________
Helen - Hortensjowo
Basieksp 23:46, 10 cze 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 11395
Róża Apricola obroniła się, jakby uslyszala, że ma iść na straty nie wyrzucaj jej, ma bardzo ładne kwiaty
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka( Pomorskie, okolice Chojnic)*** Wizytówka
LIDKA 23:49, 10 cze 2024


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 9029
Ania pokaż artemisa.
Jego nie da się zepsuć

Moje mają kształt v i sporo kwiecia choc pędy są różnej długości. Akurat je dzis sfociłam.
Mam 4 . Domówiłam 2 na róże ogrodowe pl. Powinny być niedługo.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
nyna76 23:10, 11 cze 2024


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1729
Lidka zrobię zdjęcie na świeżo bo nis mam nic w galerii.
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
Anda 11:38, 07 sie 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34264
Aniu, już sierpień Gdzie te fotki? A masz się czym chwalić, bo ogródek jest śliczny. Wszystko przemyślane i busz kontrolowany jak się patrzy Przy pięknej pogodzie fajnie posiedzieć w jacuzzi - mogę to sobie doskonale wyobrazić
Bardzo mi się u Ciebie podoba.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana (Niemcy i Wielkopolska) Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Helen 20:48, 09 sie 2024


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8583
Ania, masz bardzo przyjemny azyl na działeczce piękne kompozycje i bardzo przemyślane roślinki
Poza tym bardzo mi się podoba, że wiesz czego chcesz i szybko podejmujesz decyzje
____________________
Helen - Hortensjowo
LIDKA 21:15, 09 sie 2024


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 9029
Ania gdzie Ty zginełaś?
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies