Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrod bez tytulu i ... bez pomyslu

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrod bez tytulu i ... bez pomyslu

Ola76 17:44, 13 maj 2020


Dołączył: 01 sie 2019
Posty: 104
Już za chwileczkę, już za momencik


____________________
Ogrod bez tytulu i bez pomyslu
sylwik69 21:18, 13 maj 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Praca wre o skąd ja znam takie widoki widzę,że u Ciebie także popadało?
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Ola76 13:11, 03 cze 2020


Dołączył: 01 sie 2019
Posty: 104
Wpadam tylko na szybciocha, żeby zameldować ze żyje. Od tygodni nie czytam forum i nie pisze w moim wątku, bo mam urwanie parasola, bo załatwiam formalności z rozkręceniem firmy. A jak już znajdę chwilkę czasu, to dłubie w ogródku. Ale obiecuje poprawę i „kontrole” w Waszych wątkach
U mnie trochę się działo
Po przekopaniu rabat przez ogrodnika, zaczęłam zabawę w Kopciuszka. Wybranie kamieni zabrało mi i mojemu synowi dobrych kilka dni. A i tak nadal, przy kopaniu dołków na nasadzenia, wyciągam niezłe głazy
Ze zmian- udało mi się trochę obsadzić rabatę przy narzędziowym. Doszly lawenda, jezowki i niska werbena
Wsadzilam 2 rodzaje carex’ow. Ice dance i Irish dance. Czekam na więcej jezowek i miskanty





Pod samym domkiem zamieszkał w docelowej donicy, powojnik Polish Spiryt. I dostał nowego lokatora w postaci powojnika Warszawska Nike. Tak patriotycznie poszłam
W zeszłam sezonie Polish miał jednego kwiatka, a w tym nowa miejscówka mu służy i ma wysyp paczkow kwiatowych.




Przy rabacie pod oknami posadzilalm tawuły (maleństwa, bo wersja niskobudżetowa) i za tydzień odbieram 30 szt Red barona do obsadzenia za nimi. W sklepach nie ma jeszcze jeżówek, krwawnika i zurawek, które tez się tam maja znaleźć




A na koniec reprezentacyjna rabata przy tarasie.
Aktualnie wyglada tak

____________________
Ogrod bez tytulu i bez pomyslu
SylwiaBe 16:15, 03 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 851
Cześć Oli, no widzę, że robota idzie pełną parą
U mnie właśnie pada, ale niech sobie pada
Pozdrawiam i czekam na więcej zdjęć z realizacji
____________________
Sylwia Pszczółkowa przygoda
Magda70 20:53, 07 lip 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
O i się skończyło....
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Anda 21:04, 07 lip 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33249
No właśnie, co tam słychać i widać ?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Johanka77 21:17, 17 wrz 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Halloooo!!!! Pani!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies