Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pszczelarnia

Pokaż wątki Pokaż posty

Pszczelarnia

monteverde 02:11, 20 paź 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
przepiękna brzozowa dróżka dobranoc
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
hanka_andrus 07:19, 20 paź 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Żywot i atrakcyjność takich miejsc to zasługa odpowiednich ludzi.Ludzi mających romantyczne spojrzenie na okolice,sąsiadów i własne zabudowania.Przestrzeń zorganizowana przez poprzedników albo nam odpowiada,albo nie. W tym przypadku ....odpowiadała.
Gratuluje nietuzinkowego sposobu zorganizowania miejsca.... podziwiam wkład pracy!Taka aleja może się przyśnić.....
Taka aleja......taka aleja.......taka aleja....taka.......aleja!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
badara 09:18, 20 paź 2011


Dołączył: 04 lut 2011
Posty: 1347
Pszczelarnia napisał(a)
I na pytanie "co człowieka skłania do pewnych decyzji życiowych" nie mogę odpowiedzieć jednoznacznie.

Odpowiem cytatem z artykułu:
"Dwanaście lat temu Franciszek nabył zaniedbany drewniany dom, położony na nieatrakcyjnym, długim i wąskim trójkącie ziemi nad potoczkiem. Uzasadnień do kupna było więcej, lecz wśród nich były takie, że z okien kuchni widać Igliczną i kościółek Marii Śnieżnej, że zbliża się emerytura, że na strychu są w dachu trzy dziury, skąd zachody słońca najpiękniejsze, czy wreszcie takie jak cena."

Cytat odpowiednio zmodyfikowany zachowuje swoją aktualność.


Dziękuję za uwagę

"O ukochana Ziemio Kłodzka! Pomiędzy Twoimi górami i dolinami jest wolność wędrowania, wszędzie drogi i ścieżki", Joseph Wittig, poeta' pisarz, filozof, teolog


Ewo,trafiłaś do mojego serca.
____________________
Cały rok w ogrodzie zapraszam http://www.zkwiatkanakwiatek.blogspot.com/
hanka_andrus 09:23, 20 paź 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Wróciłam ,przejść się chcę jeszcze raz tą aleją.
A tak z przekorną ironią zapytam:sadząc te brzozy i klony, nie bałaś się zaśmiecenia ogrodu?Bo większość ogrodników tego się obawia.......
Ja ,jakbym miała możność, sadziłabym brzózki dookoła ......cudowne są.....
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Pszczelarnia 09:32, 20 paź 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Haniu, no nie. Przerzedziłam znacznie. Grabimy, grabimy, grabimy ale dopiero jak wszystko spadnie (cały listopad). Lubię być na dworze, żadna pogoda mi nie przeszkadza, lubię wysiłek fizyczny. Ja chyba jestem innym ogrodnikiem. W takim ogrodzie to nie przeszkadza, że liście są.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
anula_wn 10:59, 20 paź 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
widzę, że nie tylko ja kocham brzozy co tam liście....niech lecą......

Ewo, pięknie masz dookoła! podziwiam wkład pracy i serce, podziwiam to, że ujrzeliście w tej ruince swoje miejsce na ziemi i odwagę też podziwiam, bo było to wielkie wyzwanie ! ale .... było warto ! ukłony
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Pszczelarnia 11:16, 20 paź 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Anula, dziękuję. Dzięki tej ruince nie zrujnowaliśmy się (duchowo).
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Basiaw 11:58, 20 paź 2011


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Czy pamiętacie cudowny, klimatyczny serial "Siedlisko" Z Anna Dymna i Leonardem Pietraszakiem w rolach głównych?
Coś łączy te dwie opowieści, prawdziwą Ewy i tę filmową...
____________________
Nasz mały, zielony świat
Pszczelarnia 12:22, 20 paź 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Basiu , nie mamy telewizora. Ale coś mi świta w głowie.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
barbara_kraj... 12:48, 20 paź 2011


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Ewo, Ty żyjesz dla przyrody a nie przyroda dla Ciebie... czerpiesz z niej garściami
Masz czarodziejski ogród!
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies