Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pszczelarnia

Pokaż wątki Pokaż posty

Pszczelarnia

Helen 10:29, 20 cze 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8402
Pszczelarnia napisał(a)
Zapomniałam powiedzieć, że w tym roku moja naj jest p. 'Koenigin Wilhelmina', za zapach, sztywność, delikatna budowę a siłę i elegancję




Jak będę kiedyś w okolicy, to się wpraszam na wizytę po Twoim ogrodzie. Nawet nie wiem co cytować, tak jest pięknie
Piwonię sobie zapisuję, zwłaszcza z Twoim podsumowaniem
____________________
Helen - Hortensjowo
magnolia 11:25, 22 cze 2020


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
piekne bukiety, piękny ogród
Za zagarem wg mnie zywopłot tyko- on tam musi skupiać uwagę, bez konkurencji. Potrzebuje czystego tła
____________________
Pszczelarnia 11:36, 22 cze 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
magnolia napisał(a)
piekne bukiety, piękny ogród
Za zagarem wg mnie zywopłot tyko- on tam musi skupiać uwagę, bez konkurencji. Potrzebuje czystego tła


Marto,

Twoje zdanie to dla mnie wytyczna, do natychmiastowej realizacji. Jesienią wysadzę tę różę, nie grało mi budowanie dla niej tej konstrukcji kraciastej.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 11:38, 22 cze 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Helen napisał(a)

Jak będę kiedyś w okolicy, to się wpraszam na wizytę po Twoim ogrodzie. Nawet nie wiem co cytować, tak jest pięknie
Piwonię sobie zapisuję, zwłaszcza z Twoim podsumowaniem


Helen, zapraszam ale powiedz, że jesteś z Ogrodowiska.

Inaczej się wzbraniam i jestem w wielkim kłopocie, mówię, że nasz ogród to ogród przydomowy a nie publiczny.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
AgataP 11:38, 22 cze 2020


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Pszczelarnia napisał(a)
Agatowe goździki




Rozrosły się pięknie u mnie pachną na cały ogród
____________________
Z Pszenicznej...
Pszczelarnia 11:40, 22 cze 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
kasia1 napisał(a)
Ewa, nie nadążam za Twoim wątkiem, ale pamiętam, jak z rok temu chyba była dyskusja na temat - czym zakończyć oś widokową. Padały różne propozycje, domek dla owadów, kapliczka na przykład. Jak się skończyło? Wybrałaś coś?


Tak ławkę drewnianą masywną. Stoi na razie mniej masywna, bo masywne płyną do sklepu zza Oceanu i może dla mnie coś zostanie, nadzieja w panu Sikorze.


____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 11:41, 22 cze 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
AgataP napisał(a)


Rozrosły się pięknie u mnie pachną na cały ogród


Oszalałam na punkcie goździków - dokupiłam sobie jakieś kilka innych gatunków (odmian?).

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 11:41, 22 cze 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Margerytka40 napisał(a)


Ewuś łódzkie tym razem na brak deszczu nie narzeka. Wczoraj dolało nam jak z wiadra. Na szczęście bez gradu, wichury i takich tam.


Czy susza hydrologiczna zostanie zażegnana?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Basilikum 11:42, 22 cze 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21737
przydomowy i ogrodowiskowy
piekny
Marta ma racje z zegarem
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Pszczelarnia 11:44, 22 cze 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Konieczki napisał(a)
Ewa ten zegarku u Ciebie to znak że czas się zatrzymał w twoim ogrodzie..
Po dość ciężkim tygodniu miło mi było zakończyć go w twoim ogrodzie. Piwonie też kocham, mam cała jedna ale sentymentalna bo od babci

Ps. Mnie się strasznie goździki rozkazy, co zrobić żeby tworzyły taka piękna kepe?
Kolorowych snow


Trzeba je dzielić i odmładzać, tak robię co 2 lata. Poza tym one rosną u mnie między płytami granitowymi - nie mają dokąd iść.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies