Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pszczelarnia

Pokaż wątki Pokaż posty

Pszczelarnia

Gardenarium 10:25, 20 gru 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pszczółko, zobaczyłam, że też idziesz w naturę, co popieram mocno, bo ten blichtr błyszczący już się nieco zestarzał. Moje zapatrywania bardzo podobne

W szlarence małej mam na razie zbiór antyków ogrodowych z Chelsea Flower Show, na wystawę ścienną w pawilonie herbacianym Mam nadzieję powstanie i będę mogła Was przyjmować na spotkaniach, jakich mi bardzo brakuje. O wyjazdach angielskich można jedynie pomarzyć Więc zamiennik jakiś będzie
Pozdrawiam świątecznie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Pszczelarnia 18:08, 20 gru 2021


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Danusiu,

oj brakuje spotkań. Wizyta u Ciebie w ogrodzie to nawet nie zamiennik angielski, to sama kwintesencja urody angielskich ogrodów. Przyjadę na przebiśniegi, tylko nie mogę się wyrwać na razie z kieratu.


Zawsze starałam się oszczędnie obchodzić z blichtrem, choć i tak jestem sroka i kokoszka w jednym. Kiedyś spędziłam czas świąteczny w Szwecji, w szwedzkich domach, w rodzinach szwedzkich i od tej pory trzyma mnie ta szwedzkość mocno za serce - przestrzeń życiowa oszczędna, naturalna i rozjaśniona światłem. Kolacja świąteczna, obiad noworoczny, koniecznie jakiś koncert chóralny lub instrumentalny lub wspólne wyjście do sauny - tak lubię.

Dziś nasz adwent został rozjaśniony o światło w szklarni. Jest, wreszcie jest!




I przytargaliśmy choinkę na taras do ogrodu.





Wszystko powoli pokrywa się bielą







____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
mira 19:35, 20 gru 2021


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
To nie jest normalne - ściągnełyście mnie tu zatęsknioną za wyjazdami i spotkaniami
ale dobrze że jest co wspominać choć tyle.

Piękny klimat tworzysz jak zwykle

pozdrawiam Was gorąco

a na fb zostawiam Wam klimat - muzyczny
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
sierika 19:35, 20 gru 2021

Dołączył: 14 sie 2016
Posty: 573
O, przyszło na czas światełko, ile dodatkowych wrażeń zapewni, wydobywając z mroku zimowych dni piękne detale i cienie.
____________________
EwaSierika
Gardenarium 11:42, 21 gru 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ewciu, ja też mam światło w szklarni Hurrra!, żyrandol działa i lampki - czas powiesić Pięknie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Pszczelarnia 18:03, 21 gru 2021


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Wianki dla tych, co zostawili puste miejsce przy naszym rodzinnym stole.

Z ceramicznymi sercami czekający na gipsówkę



Z koniakowymi bombkami



Pachnący cynamonem




Ja póki co mam taki wianek dla siebie.




Może zrobię jeszcze jeden z miedzi (?), zwój został z maty ogrzewania podłogowego.





Pozdrawiam z mojego warsztaciku.

















____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Rumianka 18:35, 21 gru 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10184
Jesteś bardzo zdolna kobitka...Tak trzymaj
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
AgnieszkaW 18:58, 21 gru 2021

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Ewo cudny ten Twój warsztacik i jego/Twoje wytwory. Buziaki dla Cię
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Joku 21:12, 21 gru 2021


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12068
Mogłabym napisać to samo co Agnieszka.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Mgduska 08:34, 22 gru 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Wicie wianków to zajęcie metafizyczne Ten sosnowy mnie ujął szczególnie - sosny mam pod dostatkiem, a żadnego wianka jak dotąd, więc pozwolisz, że się zainspiruję
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies