Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pszczelarnia

Pokaż wątki Pokaż posty

Pszczelarnia

Pszczelarnia 20:10, 25 lut 2024


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Z innych frontów robót. Szklarnia (i nie tylko) chwilowo służy za przechowalnię (ale bajzel!), bo szopa ogrodnicza będzie remontowana.





Dochowałam się już swoich ciemierników z siewek.




Śnieżyce wiosenne jak zawsze od lat w donicach muszą u mnie być - to moja inauguracja nowego sezonu ogrodniczego




Są też śnieżyczki.





____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 20:36, 25 lut 2024


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Niesamowite kolory w moim deszczowym ogrodzie. Rododendrony się cieszą.



Agresty pienne dostały podpórki




Po lewej stronie - wycięłam szpaler rugos. Pozostało mi jeszcze ich wykarczowanie. Zostawiłam tylko różę gęstokolczastą. Poletko będzie truskawkowo - rabarbarowe z groszkami pachnącymi i szałwią trójbarwną. Czekam na ten ogrodniczy sezon z utęsknieniem.







____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Gruszka_na_w... 20:59, 25 lut 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22097
Pszczelarnia napisał(a)
Czekam na ten ogrodniczy sezon z utęsknieniem.





Podzielam opinię nieznajomej pani z IG. Też bardzo mi tęskno za Twoimi ogrodniczymi (i nie tylko) rozważaniami. Brakowało mi widoku makowców i opowieści wigilijnej.
A że czekasz na sezon z utęsknieniem, to nie dziwota. Ten poprzedni był bardzo "postny".
Piękna wiosna u Ciebie i sporo zmian. Tego wycinania i karczowania rugos to Ci nie zazdroszczę. Tytaniczna praca.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Pszczelarnia 21:08, 25 lut 2024


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Podzielam opinię nieznajomej pani z IG. Też bardzo mi tęskno za Twoimi ogrodniczymi (i nie tylko) rozważaniami. Brakowało mi widoku makowców i opowieści wigilijnej.
A że czekasz na sezon z utęsknieniem, to nie dziwota. Ten poprzedni był bardzo "postny".
Piękna wiosna u Ciebie i sporo zmian. Tego wycinania i karczowania rugos to Ci nie zazdroszczę. Tytaniczna praca.


Makowce były, grudzień 2023




I była opowieść w takich okolicznościach




____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Gruszka_na_w... 21:16, 25 lut 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22097
Czuję się usatysfakcjonowana widokiem.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
darkowa 21:25, 25 lut 2024

Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 371
Jak się cieszę Ewo że znowu opowiadasz
i pokazujesz swój ogród

Już wszyscy stęsknieni za ogrodowaniem
a szczególnie za słońcem
____________________
krystyna
Kordina 21:59, 25 lut 2024


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4751
Bardzo lubię Twój wątek, przepiękny ogród i zdjęcia artystyczne pozdrawianki zostawiam
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Pszczelarnia 23:44, 25 lut 2024


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Pytanie okołoogrodowe. Czy ktoś mógłby polecić na PRIV. markę / firmę wykonującą sauny w budynkach (nie chodzi o sauny - beczki)?

Tak dla tężyzny ogrodowej
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 23:50, 25 lut 2024


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Kordina napisał(a)
Bardzo lubię Twój wątek, przepiękny ogród i zdjęcia artystyczne pozdrawianki zostawiam


Kordino , ogród zwyczajny naprawdę.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 23:51, 25 lut 2024


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
darkowa napisał(a)
Jak się cieszę Ewo że znowu opowiadasz
i pokazujesz swój ogród

Już wszyscy stęsknieni za ogrodowaniem
a szczególnie za słońcem



Miłe, motywujące do powrotów na łono rodziny ogrodowej.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies