Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pszczelarnia

Pokaż wątki Pokaż posty

Pszczelarnia

Martek 01:23, 26 lis 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Pszczelarnia napisał(a)
I rozwiązane zagadki prawdziwy wielo-wiejsko-jajeczny makaron domowy.

To rozumiem na wesele ...?))))))
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 01:23, 26 lis 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Ładny pokoik
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
anipla 02:45, 26 lis 2012


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Ślicznie u Ciebie Pszczółko
Pozdrwiam
Anita
____________________
Anita Ogród przydomowy - na zmiany gotowy...
grupa_trzyma... 09:54, 26 lis 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Ewuś, jestem pod wrażeniem Twojej pracowitości. Chciałabym kiedyś dojść do takiej perfekcji w porządkowaniu ogrodu jesienią, jak Ty. Ja cieszę się jeśli zdążę z porządkami w namiocie i Pomidożarni oraz w warzywniku. A reszta? Jak się uda.
Widziałam kompost. Powiedz, czy układasz pryzmę, czy wrzucasz wszystko jak leci?
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
Pszczelarnia 10:01, 26 lis 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Żadna pracowitość - tylko potrzeba ruchu na świeżym powietrzu.
U mnie wiosna gorsza, bo pasieka w pierwszej kolejności.

Kompost - wszystko jak leci. Ale musi być powietrze w środku, więc czasami wrzucam łodygi dla rozluźnienia. I popiół z pieca (drzewny). W tym roku zabrakło kompostownika ( a mam 2 wielkie), więc liście te gorsze spaliliśmy.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Tess 10:06, 26 lis 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12098
Pszczelarnia napisał(a)
I przedpole dalszych robót: za szopami nad strumieniem jest tak. Co tam można posadzić? To jest część stricte gospodarcza: kompostowniki, sortowanie złomu, cięcie drzewa się tu odbywa. Coś wąskiego zasłaniającego od wiatru (jak wieje nie da się pracować i kompostownik fruwa), ale nie wysokiego.



Burza mózgów bez zbytecznych rozmyślań mile widziana.


Zwaliłaś mnie z nóg tym porządkiem w sadziku. Ani jednego listka!

Co do nasadzeń przy komposowniku, to jakoś tak naturalnie samo mi się nasunęło, jak popatrzyłam na palety, z których jest zbudowany:

może ogród wertykalny??? Z palet dostawionych do tych, co już są. Z ziołami, albo czym chcesz.

Buziaki
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
grupa_trzyma... 10:07, 26 lis 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Muszę znaleźć sobie podagrycznik. Wstyd się przyznać, ale nie wiem jak wygląda. Za to z topinamburem walczyłam zaciekle. Wyciągnęłam sporo tych kłączy czy bulw. strasznie mi się rozlazł po ogrodzie. Teraz pojawia się sporadycznie i udaje mi się go szybko wyrzucić z ogrodu.
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
agniecha973 12:12, 26 lis 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Pszczelarnia napisał(a)
I przedpole dalszych robót: za szopami nad strumieniem jest tak. Co tam można posadzić? To jest część stricte gospodarcza: kompostowniki, sortowanie złomu, cięcie drzewa się tu odbywa. Coś wąskiego zasłaniającego od wiatru (jak wieje nie da się pracować i kompostownik fruwa), ale nie wysokiego.



Burza mózgów bez zbytecznych rozmyślań mile widziana.


A może najzwyklejsze buki? One smukłe są. Tylko ciąć i nie dawać rosnąć w górę za mocno. One w zimie liście trzymają. Chyba, że zimozielone ma coś być. Jeśli tak, to ja dalej widzę cisy, ale tych u Ciebie dostatek
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
zbigniew_gazda 12:45, 26 lis 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11181
Ewo ale pokój taki przytulny. Super. Pozdrawiam.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
agniecha973 12:48, 26 lis 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Pszczółko, widziałam, że u Karoliny pytałaś o berberysy Erecta. Czy to w celu posadzenia ich tutaj?
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies