Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zaczynam po raz kolejny...

Pokaż wątki Pokaż posty

Zaczynam po raz kolejny...

andzia458 21:25, 25 kwi 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Wszyscy zajęci pracami na zewnątrz
Ja, ile bym nie robiła, to i tak ciągle mało, ehhh. Życie z czterema facetami nie jest łatwe.
Dzisiaj tak pomyślałam, że poproszę Was, mimo, że jestem nowa o inne wsparcie... Mam nadzieję, że nikt nie będzie miał nic przeciwko. Tutaj jest zbiórka na leczenie moich starszych synów: www.siepomaga.pl/bracia-dorosz Jeśli możecie, wesprzyjcie, udostępnijcie u siebie. Będę naprawdę bardzo wdzięczna, bo tyle tylko mogę...
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
sylwik69 22:23, 25 kwi 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
andzia458 napisał(a)
Chociaż może lepiej najpierw posadzić rośliny a dopiero później siać trawę... Bo jak posieję, to też prędko chyba na nią nie wejdę, dopiero po pierwszym koszeniu a to trochę potrwa. Więc może sadzić w poniedziałek, wtorek a później trawnik? Ehhh, te moje dylematy... Ale tyle pracy i pieniędzy i chciałabym nie popełnić błędu.

Najpierw wszystko posadż a potem siej !
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
anabuko1 08:03, 26 kwi 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23509
Witaj Aniu imienniczko i krajanko, wpadam z rewizytą
Daleko do siebie mamy ??
zaznaczam i będę tu zaglądać
Pozdrówki zostawiam
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
andzia458 08:07, 26 kwi 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915

Daleko do siebie mamy ??


Aniu, no kawałeczek bo ja z okolic Łukowa jestem.
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
iwona_d 08:56, 26 kwi 2020

Dołączył: 05 sty 2018
Posty: 216
Dzień dobry
Przeczytałam wszystko i powiem szczerze zazdroszczę i będę podglądać. Skąd ja znam ten ból, od 4 lat walczę, tylko ja nie mialam odwagi założyć wątku. Też miałam 2 małych pomocników. Teraz już starsi więc mogę popracować bez problemu. Dziewczyny podpowiadają super, ja popełniłam wszystkie możliwe błędy, a teraz staram się naprawić, u Ciebie z taką pomocą będzie pięknie.
Pozdrawiam i życzę dużo siły, zdrowia i wytrwałości.
andzia458 10:15, 26 kwi 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915

Dzień dobry
Przeczytałam wszystko i powiem szczerze zazdroszczę i będę podglądać. Skąd ja znam ten ból, od 4 lat walczę, tylko ja nie mialam odwagi założyć wątku. Też miałam 2 małych pomocników. Teraz już starsi więc mogę popracować bez problemu. Dziewczyny podpowiadają super, ja popełniłam wszystkie możliwe błędy, a teraz staram się naprawić, u Ciebie z taką pomocą będzie pięknie.
Pozdrawiam i życzę dużo siły, zdrowia i wytrwałości.


Witaj. Dziękuję za odwiedziny i zapraszam jak najczęściej. Widzisz, mamy podobną historię bo ja też kilka lat temu próbowałam coś sama stworzyć ale średnio mi to wyszło... A, że życie wyłączyło mnie z prac ogrodowych na jakiś czas, to teraz zaczynam z czystą kartką właściwie. I mam nadzieję, że będą efekty.
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
andzia458 10:17, 26 kwi 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Poranne podlewanie zaliczone
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
makadamia 17:09, 26 kwi 2020


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
andzia458 napisał(a)
Chociaż może lepiej najpierw posadzić rośliny a dopiero później siać trawę... Bo jak posieję, to też prędko chyba na nią nie wejdę, dopiero po pierwszym koszeniu a to trochę potrwa. Więc może sadzić w poniedziałek, wtorek a później trawnik? Ehhh, te moje dylematy... Ale tyle pracy i pieniędzy i chciałabym nie popełnić błędu.


Zdecydowanie trawnik na koncu.

Plan na przygotowanie rabaty... No cóż. Obornik granulowany i mączka to trochę krótko. Zwłaszcza pod hortensje. Poszukaj może wątku Motylogród i poczytaj tam o przygotowaniu gleby.

Co Ty już chcesz sadzić we wtorek? Masz już jakieś rośliny?
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
andzia458 17:14, 26 kwi 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915

Co Ty już chcesz sadzić we wtorek? Masz już jakieś rośliny?


We wtorek chyba jednak się nie wyrobię Poczytam jeszcze, jasne. A szkółek wokół mam ogrom, robiłam rozeznanie, i w zasadzie wszystko można kupić od ręki... Chcę działać, bo ta goła ziemia bardzo mnie drażni a i chłopcy bardzo się brudzą. Jakby była trawka, to zupełnie inaczej...
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
sylwik69 17:22, 26 kwi 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Ale piękny warzywnik stworzyłaś i jaki ogromny!!!
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies