Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zaczynam po raz kolejny...

Pokaż wątki Pokaż posty

Zaczynam po raz kolejny...

andzia458 19:59, 26 kwi 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915

Ale piękny warzywnik stworzyłaś i jaki ogromny!!!


Dziękuję. To tylko cebulka, pietruszka, marchew i buraki, no i truskawki koło tunelu. Docelowa powierzchnia będzie 3x taka bo dojdą jeszcze wszelkie warzywka ciepłolubne.
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
anabuko1 08:08, 27 kwi 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23471
andzia458 napisał(a)


Aniu, no kawałeczek bo ja z okolic Łukowa jestem.

O to faktycznie kawałeczek
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Wendy79 09:35, 27 kwi 2020


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
makadamia napisał(a)


Ostatnio na instagramie jedna dziewczyna napisała, że poszerzyła rabatę do 7 metrów i wreszcie zadowolona



Zgłasza się dziewczyna z instagramu Ja żem to uczyniła.

Obserwuję Aniu z zainteresowaniem działania i plany. Moja rada jest tylko jedna (po tych czterech latach w ogrodzie) - Śpiesz się powoli, dojrzewaj do tego czego pragniesz...O ileż mniej przesadzania i...wyrywania krawężników
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
makadamia 09:42, 27 kwi 2020


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
To Tyyyy?
A ja ogródka nie poznałam???? Ależ wstyd
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
andzia458 11:24, 27 kwi 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Dziewczyno z instagramu dziękuję za odwiedziny Za wszelkie rady, będę wdzięczna. Wolę się uczyć na cudzych błędach.

.O ileż mniej przesadzania i...wyrywania krawężników


Dlatego właśnie zrezygnowałam z jakichkwiek krawężników

Nie mam insta ale może pokażesz mi jak wygląda ta Twoja szeroka rabata? Bo w Twoim wątku pewnie się nie dopatrzę...
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
Wendy79 13:51, 27 kwi 2020


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
makadamia napisał(a)
To Tyyyy?
A ja ogródka nie poznałam???? Ależ wstyd


Dobre ujęcie
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Wendy79 14:02, 27 kwi 2020


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
andzia458 napisał(a)
Dziewczyno z instagramu dziękuję za odwiedziny Za wszelkie rady, będę wdzięczna. Wolę się uczyć na cudzych błędach.


Dlatego właśnie zrezygnowałam z jakichkwiek krawężników

Nie mam insta ale może pokażesz mi jak wygląda ta Twoja szeroka rabata? Bo w Twoim wątku pewnie się nie dopatrzę...



Ja swój wjazd, jego kształt, przerabiałam trzy razy. Krawężniki rwane były, a wszystko na korzyść rabat, na niekorzyść kamulców, które kiedyś może w końcu zostaną na nim wysypane Na całe szczęście mój Mąż jest tak samo szurnięty ogrodowo jak ja, więc z chęcią przystąpił do dzieła

Nie dopatrzysz się, bo ja ostatnio nie bywam tam, a i zdjęć mało robię, a jak już to tylko telefonem. Jak się odnajdę z tym wszystkim, to dam znać, żebyś zajrzała.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
andzia458 14:55, 27 kwi 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Dziewczyny, a wracając do mojej ziemi... Jak dam punktowo pod nasadzenia na rabacie przekompostowany obornik, plus po całości ta mączka i np. bioorganizmy tzw. EMy to będzie wystarczająco?
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
andzia458 22:14, 27 kwi 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Kupno kompostu i przekompostowanego obornika w moich stronach graniczy chyba z cudem...
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
kasiab 06:07, 28 kwi 2020


Dołączył: 15 lip 2017
Posty: 1505
To tak jak u mnie... Na szczęście poznałam właściciela koni i baranów i mogę brać ile chcę On zawsze mówi który jest najstarszy
____________________
Kasia - tu na razie jest...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies