Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zaczynam po raz kolejny...

Pokaż wątki Pokaż posty

Zaczynam po raz kolejny...

sylwia_slomc... 18:08, 28 lis 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81906
Ważne, że w tych trudnych czasach w ogóle udało się zoperować jak była potrzeba, dzieci zawsze najważniejsze Reszta wtedy zawsze schodzi na plan dalszyO te roślinki wiosną do mnie krzycz bo ja sklerotyczka więc zapomnę pewnie do wiosny co komu...
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
andzia458 00:28, 04 sty 2021


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
No i grudzień mi minął...
Zaglądałam do Was, podczytywałam co nieco ale czas jakoś nieubłaganie pędził... A chłopcy potrzebowali mnie zdecydowanie bardziej niż ostatnio.
Jasiek przestawił sobie pory spania i chodzi spać koło 23 i wtedy już bardzo niewiele czasu zostaje mi dla siebie, żeby dom ogarnąć, czy do Was zajrzeć.

Ostatnie dni grudnia spędziłam na przekopywaniu obornika pod warzywo, ehhh. Ale kocham tę robotę i zastanawiam się, czy z tej pasji nie zrobić czegoś więcej... Bo chciałabym zacząć robić coś więcej, niż tylko być mamą...

____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
andzia458 00:30, 04 sty 2021


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Taki piękny poranek
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
Helen 05:26, 04 sty 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
Aniu, macham i życzę lepszego roku od minionego Buziaki
____________________
Helen - Hortensjowo
Roocika 08:37, 04 sty 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Aniu, wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, spełnienia marzeń
Ps. Mój Jasiek ma podobnie jak nie chodzi do żłobka, przestawia sobie pory spania i czasu dla siebie brak.
Pozdrawiam
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
andzia458 08:55, 04 sty 2021


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Helen dziękuję i wzajemnie- oby ten rok był lepszy.
A mój mąż jakieś dwa tygodnie temu przyniósł mi nasionka od Ciebie. Wyjął je ze skrzynki, położył w kotłowni i zapomniał o nich. Przed świętami sprzątał w kotłowni i je znalazł. Dosuszyłam je i ciekawe, czy coś z nich będzie...

Asiu dla Ciebie również wszystkiego dobrego.
Miło mi, że jeszcze tu do mnie zaglądacie.
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
sylwia_slomc... 18:22, 04 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81906
Zaglądamy, zaglądamyBuziaki w Nowym RokuCo masz na myśli pisząc "coś więcej"?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Anda 18:37, 04 sty 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Hej Aniu, poranek rzeczywiscie piekny
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sylwik69 22:15, 04 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Ania wszystkiego dobrego w Nowym Roku miło słyszeć,że wszystko w porządku u Ciebie mi także grudzień minął jak błyskawica w pracy...na dom nie miałam już siły...
Często myślę o tym "coś więcej" ehh gdybym miała tyle lat co Ty! to nie zastanawiałabym się
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
andzia458 00:14, 05 sty 2021


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
Sylwia mam mocne postanowienie poprawy na ten rok, że nie będę pojawiać się i znikać.
Ja z wykształcenia jestem kosmetyczką ale kręgosłup mi siadał przy robieniu pazurów itp. A poza tym nie umiem być x godzin w pomieszczeniu, od zawsze ciągnie mnie na powietrze... I tak z nowym roku przyszła mi myśl o jakimś kursie, że może jakieś projektowanie czy coś... Sama jeszcze nie wiem.

Ewa dziękuję. Fajnie, że jesteś. Lubię patrzeć w tą stronę. Trawnik zieloniutki i bardzo jestem ciekawa, co wiosna pokaże.

Sylwik ja to się już śmiałam, że jeszcze nigdy nie byłam tak nieprzygotowana na święta. Mi brakuje jeszcze pomysłu na siebie, mam różne skrajne upodobania ale chciałabym robić "coś" w tym życiu jednak...
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies