Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mały ogród w wielkim mieście - metamorfoza

Pokaż wątki Pokaż posty

Mały ogród w wielkim mieście - metamorfoza

sylwia_slomc... 09:29, 02 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Cieszę się, że przypadło do gustu, między domkiem na drzewie, a hamakiem można robić gwiazdy i grać w badmintona
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magdic 10:04, 02 cze 2020

Dołączył: 04 maj 2020
Posty: 35
makadamia napisał(a)
A drzwi do kuchni będą w miejscu obecnego okna? Czy z boku?

Jakie wymiary ma ten planowany przez Was taras?


Obok okna bliżej płotu. Okno jest bardzo wąskie i kuchnię mam ciemną.
Wymiarów nie znamy, to są na razie plany na przyszły rok.
____________________
Magda Mały ogród w wielkim mieście - metamorfoza
sylwia_slomc... 14:21, 02 cze 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Jeszcze Ci ten ogród podpowiem. Agata też jeszcze na etapie zakładania, ale właśnie pod drzewami i takie obłe rabaty tworzy i warzywnik nie w kamyczkach, rozejrzyj się
https://www.ogrodowisko.pl/watek/7722-tajemniczy-ogrod?page=473#post_2
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magdic 14:52, 02 cze 2020

Dołączył: 04 maj 2020
Posty: 35
sylwia_slomczewska napisał(a)
Jeszcze Ci ten ogród podpowiem. Agata też jeszcze na etapie zakładania, ale właśnie pod drzewami i takie obłe rabaty tworzy i warzywnik nie w kamyczkach, rozejrzyj się
https://www.ogrodowisko.pl/watek/7722-tajemniczy-ogrod?page=473#post_2


Obserwuję ten wątek od jakiegoś czasu, widziałam nowe zdjęcia. Warzywnik po skosie też. Bardzo mi się podoba.
____________________
Magda Mały ogród w wielkim mieście - metamorfoza
Rejzi 22:03, 03 cze 2020


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
Przyszłam z rewizyta. Ojej ile pracy przed Tobą. Ale ogrodowiskowcy chętnie pomogą. Najważniejsze robić z planem, ja niestety na początku tej reguły się nie trzymałam i był chaos. Będę podglądać twoje zmiany
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
Anda 17:38, 05 cze 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Witaj Zwabił mnie tytuł wątku. Zapowiada się ciekawie. Mnóstwo pracy przed Wami. Fajny plan narysowała Sylwia. Ciekawe, co Asia narysuje. Styl naturalny wg mnie jak najbardziej tu pasuje

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies