Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

Wiaan 22:29, 24 lip 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5217
ElzbietaFranka napisał(a)
Pewnie przez Niechorze będę przejeżdżała bo nie ma innej drogi nawet wiem gdzie to może być to zobaczę.

Z Mrzeżyna do Pobierowa chce jechać zobaczyc.
Chociaż pogodę w miarę miałaś?


Elu rondo i ogromna rabata stipowa z werbeną zrobiła na mnie wrażenie.
Pogodę mieliśmy super
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 22:33, 24 lip 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5217
Basieksp napisał(a)
Piękny widok i tłumów nie widać, taki spokój na tych zdjęciach Miłego wypoczynku


Tłumów nie było to fakt ale w porach plażingu plaża trochę zapełniona
Dziękuję
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 22:39, 24 lip 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5217
Dziewczyny też uwielbiam nasz Bałtyk a po tym roku jeszcze bardziej. Biegałam codziennie wcześnie rano na plaży Taki spokój, piękny piasek, widok, słońce, było genialnie ostatnio mam problem z konsekwencją w postanowieniach a tu proszę
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Martka 21:27, 25 lip 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Fajnie, że odpoczęłaś, w dodatku tak aktywnie Mój mały 4,5 letni siostrzeniec tłumaczył mi ostatnio, że "jak się poruszamy o tak (tu zademonstrował podskoki) to mamy potem dużo energii! Ha, sprawdza się 

olciamanolcia 20:50, 27 lip 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7103
Anetko czytałam u Martki ,że chcesz róże przesadzić na jesieni. Pewnie ,że można a nawet trzeba-jesień najlepsza na przesadzanki

Przesadzałam różę dwa tyg temu-z powodzeniem

Dwa lata temu przesadzałam na wiosnę moje białe róże i powiem Ci ,że późno wystartowały..
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Wiaan 21:17, 27 lip 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5217
Przesuniemy kostkę i wysunę żywopłot z bukszpanu bo wiosną szałwia jest ogromna i leży na buksach. Teraz po cięciu ma zbyt dużo cienia i słabo rośnie. Poza tym stipa z tyłu leży na różach, pójdzie out. Zrobię zamianę róż miejscami, chyba wywalę łubin i muszę pomyśleć o czymś na teraz przed drugim kwitnieniem powoli dojrzewam do tej rabatki i parę rzeczy mi tam nie leży oczywiście Was pomęczę
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Martka 21:34, 27 lip 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Aneto, tak jak pisze Justyna, jesień będzie optymalna na przesadzanki. Na wiosnę można, ale wtedy róża zajmie się odbudowywaniem korzenia, nie pociągnie na wszystkich końcach jak trzeba
Łubin jest piękny, ale zbyt krótko, wydaje mi się, że takie bodziszki na różance mogą się dobrze sprawdzić. Gaury też długo kwitną. Szałwie i kocimiętki z przerwami, ale też. U Reni Ryski pięknie wyglądał z różami ostrogowiec.
Rojodziejowa 12:19, 28 lip 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8569
Anetka, czekam na fotki krzaczorków BP i Novalis
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
olciamanolcia 16:44, 28 lip 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7103
Wiaan napisał(a)
Przesuniemy kostkę i wysunę żywopłot z bukszpanu bo wiosną szałwia jest ogromna i leży na buksach. Teraz po cięciu ma zbyt dużo cienia i słabo rośnie. Poza tym stipa z tyłu leży na różach, pójdzie out. Zrobię zamianę róż miejscami, chyba wywalę łubin i muszę pomyśleć o czymś na teraz przed drugim kwitnieniem powoli dojrzewam do tej rabatki i parę rzeczy mi tam nie leży oczywiście Was pomęczę



Spokojnie możesz to zrobić na jesieni- tez bedę poszerzać rabaty .
Bedziemy kopać razem
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Rojodziejowa 16:51, 28 lip 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8569
Wiecie… też mnie korci poszerzyć w jednym miejscu, ale zastanawiam się, czy jest sens. Bo kopania byłoby co nie miara… musiałabym cały żywopłocik przesunąć. A z kolei dla thujek i rozplenic, to zastanawiam się, czy nie lepsza byłaby wiosna.
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies