Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

Wiaan 09:42, 14 lip 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5203
mrokasia napisał(a)


Ja sobie tu po ciuchu od czasu do czasu zaglądam. I bardzo mi się u Ciebie podoba!
Co to za jeżówka???? Śliczna!!!
Mam szlaban na różowe ale można chyba uznać, że ona jest biała?


Witam Cię serdecznie bardzo mi miło
Dziewczyny tu już odpowiedziały a wczoraj miałam zabiegany dzień.
To Preety Parasols i też postrzegam ją jako białą jak patrzę teraz z okna to tworzy białe plamy, chmurki na rabacie.
Jest mega, na jednym krzaczku ponad 20 kwiatów. Sadziłam jesienią takiego badylka i przezimowała i pięknie się rozkrzewiła. Polecam
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 09:47, 14 lip 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5203
Rojodziejowa napisał(a)
Nie wiem, czy się tym perfekcyjnym bukiecikiem nie zarażę chodzi za mną, nawet jest jest jeszcze dostępna!


W ubiegłym roku byłam w Bylinowym Ra... i Pan polecał ją bardzo. Muszę dokupić połączyłam z jezowką Magnus, świetnie się komponują.
Asia o jakim piszesz bukieciku? Masz na myśli różę Bouquet parfait czy jezowkę
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 09:49, 14 lip 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5203
Wiolka5_7 napisał(a)
No no busz Ci się robi widzę że Limki też masz wielkie jak u mnie

Tak busz aż miło hortensje bardzo wysokie, cięłam nad 3 oczkiem tak około oczywiście. Jakiś dobry rok dla nich. Ogrodowki tylko jakoś słabo u mnie rosną, wydaje mi się, że mają zbyt dużo cienia i są blisko brzozy.
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 09:50, 14 lip 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5203
Agatorek napisał(a)
Piękny busz masz na tej rabacie przy domku .
Jeżówki śliczne ❤️

Dziękuję ❤️ Jeżówki moja nowa miłość
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 10:01, 14 lip 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5203
Wczoraj miałam bieganinę ale moja druga połówka w tym czasie zrobiła planowaną zmianę pod oknem
Szkoda, że to taka trochę ścieżka bo nie poszaleję z roślinami i dryga sprawa dość sucho i gorąco. Będę konsekwentnie sadzić mini sosenki i trawki. Te sosny to takie małe, że zginą na rabacie


____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
mrokasia 10:14, 14 lip 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18009
Wiaan napisał(a)


O mały figiel mężuś wyrwałby małe sadzonki bo myślał, że to chwasty jednak rosły w jednakowym układzie i to dało do myślenia, ale jaja


Bystry mąż .

Wiaan napisał(a)


Witam Cię serdecznie bardzo mi miło
Dziewczyny tu już odpowiedziały a wczoraj miałam zabiegany dzień.
To Preety Parasols i też postrzegam ją jako białą jak patrzę teraz z okna to tworzy białe plamy, chmurki na rabacie.
Jest mega, na jednym krzaczku ponad 20 kwiatów. Sadziłam jesienią takiego badylka i przezimowała i pięknie się rozkrzewiła. Polecam


Nooo i kupiłam sobie dziś rano . Przez neta, przyjdą w przyszłym tygodniu, mam nadzieję, że choć po 1 kwiatku będą mieć...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 10:16, 14 lip 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18009
Wiaan napisał(a)


O mały figiel mężuś wyrwałby małe sadzonki bo myślał, że to chwasty jednak rosły w jednakowym układzie i to dało do myślenia, ale jaja


Bystry mąż .

Wiaan napisał(a)


Witam Cię serdecznie bardzo mi miło
Dziewczyny tu już odpowiedziały a wczoraj miałam zabiegany dzień.
To Preety Parasols i też postrzegam ją jako białą jak patrzę teraz z okna to tworzy białe plamy, chmurki na rabacie.
Jest mega, na jednym krzaczku ponad 20 kwiatów. Sadziłam jesienią takiego badylka i przezimowała i pięknie się rozkrzewiła. Polecam


Nooo i kupiłam sobie dziś rano . Przez neta, przyjdą w przyszłym tygodniu, mam nadzieję, że choć po 1 kwiatku będą mieć...


Wiaan napisał(a)
Wczoraj miałam bieganinę ale moja druga połówka w tym czasie zrobiła planowaną zmianę pod oknem
Szkoda, że to taka trochę ścieżka bo nie poszaleję z roślinami i dryga sprawa dość sucho i gorąco. Będę konsekwentnie sadzić mini sosenki i trawki. Te sosny to takie małe, że zginą na rabacie


Fajna ta nowa rabatka, bardzo spójna kształtem z resztą. Mała bo mała ale cieszy .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Wiaan 16:57, 14 lip 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5203
Moje Katalpy właśnie dostały oprysk, są piękne buziaki dla sąsiada ❤️ jest bardzo uczynny.

____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Agatorek 21:04, 14 lip 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Ładne są .
Ja nawet je lubię, mimo ich opinii . Z tym, że u mnie to nieuporządkowane (w sensie pokroju) drzewa.
Czy takie szczepione tez kwitną?

Widzę też, ze idziesz „łeb w łeb” z Wiolką, jeśli chodzi o dywanik ❤️

I przekaż proszę pochwały dla męża, wyciął super rabatkę .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Wiolka5_7 21:28, 14 lip 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20498
Wiaan napisał(a)
Moje Katalpy właśnie dostały oprysk, są piękne buziaki dla sąsiada ❤️ jest bardzo uczynny.



Tak piękne te katalpy
A ta ścieżką ma wchodzić w rabatę ?
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies