Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe wariacje

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe wariacje

Wiaan 11:10, 18 gru 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5094
Agatorek napisał(a)
„Troszkę” Was zasypało . Bajeczne widoki!

A lustro jest przepiękne ❤️


Tak zasypało konkretnie i owszem widoki zachwycają ale fanką zimy nie jestem. Po podróży pociągiem i smiganiu w zaspach z walizką zimie mówię nie.

Agnieszko zastanawiałam się czy tego typu lustro u nas pasuje ale patrzę teraz w dzień i powiem, że calkiem zmienia nudny placyk w ciekawe miejsce
Z salonu w raczej nowoczesnej przestrzeni w jadalni mam 100 letni kredens- rodzinna pamiątka męża a widok z okna na tustro też retro. Lubię takie akcenty ale nie w nadmiarze
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
LIDKA 11:50, 18 gru 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 6903
Lustro okienne jest śliczne. Troche urozmaici i da klimat. też lubię starocie ale bez przesadnej ilości.

Na drugi rok tez zamówię pierogi. W zeszłym zrobiłam sama ale nie pracowałam i miałam czas. teraz to wyzwanie i nocna robota.

____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
MiluniaB 13:40, 18 gru 2022


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Przydmuchaj do mnie ten biały puch, bo u mnie nic śniegu Fajnie wyglądają te drzewka z lampkami
Ciekawa jestem aranżacji tego lustra, lubię przedmioty z duszą, ale nie u siebie w ogrodzie
Bambusy i hakone to dobry pomysł - teraz na nie taka moda. Do przemyślenia dogłębnego czy jeszcze dać im coś do towarzystwa - wiesz ja lubię minimalizm
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Basieksp 14:06, 18 gru 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10168
Lustro piękne tak jak piszesz, nie w nadmiarze takich elementów a będzie ok mi ono, bardzo się podoba
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Rumianka 15:29, 18 gru 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10195
Okno z lustrem mam w ogrodzie niemalże identyczne...dorobiliśmy jeszcze ażurowe okiennice... Będzie git.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Wiaan 14:37, 21 gru 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5094
LIDKA napisał(a)
Lustro okienne jest śliczne. Troche urozmaici i da klimat. też lubię starocie ale bez przesadnej ilości.

Na drugi rok tez zamówię pierogi. W zeszłym zrobiłam sama ale nie pracowałam i miałam czas. teraz to wyzwanie i nocna robota.



Cieszę się, że tak mówisz, taki był zamysł lustra

Z szykowaniem w tym roku też jestem zapracowana i w delegacjach więc wiem jak to wygląda Lidka bez spiny, najważniejsze to miło spędzić czas w te Święta, ja się cieszę bo moja studentka trochę z nami pomieszka, tęsknię za córką i za wspólnie spędzonym czasem całej naszej czwórki bo mam jeszcze synka, który na szczęście jeszcze z nami trochę pomieszka
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 14:45, 21 gru 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5094
MiluniaB napisał(a)
Przydmuchaj do mnie ten biały puch, bo u mnie nic śniegu Fajnie wyglądają te drzewka z lampkami
Ciekawa jestem aranżacji tego lustra, lubię przedmioty z duszą, ale nie u siebie w ogrodzie
Bambusy i hakone to dobry pomysł - teraz na nie taka moda. Do przemyślenia dogłębnego czy jeszcze dać im coś do towarzystwa - wiesz ja lubię minimalizm


Mirella chętnie oddałabym śnieg Dobrze, że fotki zrobione ku pamięci jak było bajkowo bo teraz jest okropnie, mokry śnieg, spada z dachu z wielkim hukiem i szaro buro za oknami.

Sama jestem ciekawa aranżacji bo teraz to ciężko ocenić choć wpasowałało się w klimaty śniegowe idealnie. W ogrodzie lubię nowoczesność i minimalizm ale widzę, że coraz częściej mnie ponosi wyobraźnia Planowaliśmy jak pamiętasz lustro zupełnie inne, ale to bardzo spodobało się mężowi i jestem zadowolona z zakupu. Ono pasowałoby do różanki ale zobaczymy w sezonie gdzie finalnie wyląduje. Musimy zobaczyć co najciekawiej się będzie w nim odbijać
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 14:46, 21 gru 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5094
Basieksp napisał(a)
Lustro piękne tak jak piszesz, nie w nadmiarze takich elementów a będzie ok mi ono, bardzo się podoba


Bardzo się cieszę fajny klimat się zrobił
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 14:50, 21 gru 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5094
Rumianka napisał(a)
Okno z lustrem mam w ogrodzie niemalże identyczne...dorobiliśmy jeszcze ażurowe okiennice... Będzie git.


Byłam, widziałam Moja córka uwielbia klimaty Vintage i niedowierzała mojego wyboru i jest szczęśliwa. W końcu każdy ma w ogrodzie coś swojego ulubionego
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Wiaan 23:26, 23 gru 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5094
Żyxzę Wam Wesołych Świąt spędzonych tak jak lubicie najbardziej ❤️





____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies