Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko

Pokaż wątki Pokaż posty

Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko

Wiaan 00:00, 03 lut 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5362
Mirella nie mogę doczekać się czosnków u Ciebie, wiem że sporo ich posadziłaś. Czy tulipany też będą
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Brzozowadzie... 20:55, 03 lut 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Cześć No i na jaką różę się zdecydowałaś? Moim faworytem, jeśli chodzi o niewielkie pnące jest Leonardo da Vinci, do tej pory cała zielona, pięknie kwitnie w dwóch długich rzutach, nie śmieci, na nic nie choruje. To taka elegancka róża, pasowałaby do Twojego formalnego ogrodu
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
beamilusia 11:09, 04 lut 2021


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 718
Witaj Mirello. Pewnie u Ciebie już pięknie pachnie w domu od hiacyntów. Połączenie powojnika z róża bardzo trafne. "Różana" ja nie jestem, nie mam pojęcia o odmianach, mam tylko dwie róże w donicach wsadzone. Twoje proponowane do sadzenia róże obejrzałam, śliczne są, ciekawy kolor. Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Beata - Ogród...
MiluniaB 11:32, 04 lut 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3389
Darcia tak, tak to ten powojnik Taiga Dzięki za podpowiedź
W zasadzie to się zdecydowałam na RiB. Nie przeszkadza mi, że dwa fiolety, wręcz mi to pasuje. Nie chcę już wprowadzać kolejnych kolorów. Żeby jeszcze tylko eM zechciał posadzić fioletowe rh to by było super. Wszystko w zieleni i fiolecie - to by mi się podobało

Lidka o tak - moje datury wszystkiego miały pod dostatkiem i pięknie kwitły.
Niestety obawiam się, że nie przetrwały zimy pod kapturem

Juzia obłędnie pachną Na szczęście zapach hiacyntów zupełnie mi nie przeszkadza, a te karminowe pachną najbardziej

Ania to będzie fajne połączenie

Basia witaj Basiu Dziękuję za odwiedziny i wpis Dziękuję również za miłe słowa Oj jak sobie pomyślę co było w zeszłym roku o tym czasie ... ile znaków zapytania, pomysłów, zapału, opadania z sił od myślenia - dobrze, że już mam to za sobą
Tak - dom znajduje się na wzniesieniu stąd ten widok
Hacone aureola planuję posadzić na przodzie domu między bukszpanami i cisami.
Basiu zapraszam częściej
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
MiluniaB 11:39, 04 lut 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3389
Aneta ja już też nie mogę się doczekać czosnków. Bardzo jestem ciekawa jak w tym ogrodzie będą się prezentowały i czy jesienią dosadzać czy z nich zrezygnować - okaże się wkrótce.
Tak tulipany też sadziłam Queny i różne odcienie różowych

Agata idę w fiolety Wybrałam Rhapsody in Blue. Szkoda, że nie mam więcej miejsca, bo chętnie bym tą różę którą proponujesz posadziła

Beata może zdecydujesz się na więcej róż - jak ich nie kochać to królowe ogrodu Zapach hiacyntów obłędny i kwitną w całej okazałości
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
MiluniaB 11:41, 04 lut 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3389
Zostawiam dla Was karminowe pachnące hiacynty

____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
MiluniaB 11:41, 04 lut 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3389
... i tulipany

____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Mirka 12:16, 04 lut 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
MiluniaB napisał(a)
Zostawiam dla Was karminowe pachnące hiacynty


Piękny kolor mają
Czy w gruncie masz je posadzone?
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Brzozowadzie... 12:17, 04 lut 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Ha, ja też co dwa tygodnie kupuję nowe hiacyntowe pączki, żeby mi coś stale kwitło. Kupuję fioletowe i różowe, żeby potem sobie łączkę z nich zrobić w ogrodzie
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
beamilusia 12:26, 04 lut 2021


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 718
I znów pachnie hiacyntami u Ciebie. A tulipany może też pachną, a jeśli nie, to cieszą oczy
____________________
Pozdrawiam Beata - Ogród...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies