Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Dominiki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Dominiki

GabiK 00:29, 03 lis 2011

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Warto było czekać na zdjęcia.

Mój dereń jeszcze ma listki.
Czy na tych zdjęciach nad pierisem jest cyprysik nana gracilis? Bardzo mi się podobają, ale boję się o przemarzanie.

Tacie przemarzło kilka takich cyprysików. Ale na pniu, to może bardziej wrażliwe.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Domi 00:30, 03 lis 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Zadanie na jutro: wsadzić dokupione cebulki.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Domi 00:39, 03 lis 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
GabiK napisał(a)
Warto było czekać na zdjęcia.

Mój dereń jeszcze ma listki.
Czy na tych zdjęciach nad pierisem jest cyprysik nana gracilis? Bardzo mi się podobają, ale boję się o przemarzanie.

Tacie przemarzło kilka takich cyprysików. Ale na pniu, to może bardziej wrażliwe.


Tak, to ta odmiana. Zeszłej zimy owinęłam go białą agrowłókniną, bo to była jego pierwsza zima w gruncie. W tym roku i tak będę owijać sadzone w tym sezonie stożki z bukszpanu, więc i jego owinę. Jedna więcej szmata w ogrodzie nie zrobi wielkiej różnicy Czytałam, że ten cyprysik jest wrażliwy na zimne wiatry i powinien mieć osłonięte miejsce.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
Gardenarium 08:52, 03 lis 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Domi napisał(a)
Zadanie na jutro: wsadzić dokupione cebulki.


Oj, będzie z tym roboty, dasz radę?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Domi 09:07, 03 lis 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
No muszę Jak nie dam rady wszystkiego dzisiaj, to jutro i w sobotę będę kończyć. Na szczęście pogoda ma być słoneczna przynajmniej do końca tygodnia. Całe to pudło idzie na rabatę pod latarnią. Wyrzucam rudbekię (czyli wszystko między klonem Odessanum przywiązanym do palika a latarenką i wiśnią piłkowaną Amanogawą) i w jej miejscu posadzę tulipany, a później jeszcze nie wiem co tam będzie.Rudbekia nie pasuje mi jakoś do formowanych nasadzeń.
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
popcorn 09:16, 03 lis 2011


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ale u Ciebie pięknie... i zdjęcia super robisz!
Pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Wieloszka 09:29, 03 lis 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Podziwiam Cię, dziewczyno Ogród jak z bajki, zdjęcia fantastyczne, po prostu konkursowe, to jeszcze ciągle coś zmieniasz, dosadzasz - zamiast leżeć do góry brzuchem i podziwiać efekty
Pozdrawiam bardzo serdecznie i niezmiennie podziwiam
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Domi 09:38, 03 lis 2011


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Aga, a widziałaś ogrodnika, który leży w swoim ogrodzie i ma myśli daleko od spraw ogrodowych? Bo ja nie Zawsze jest coś do zrobienia Jestem jak żona w poniższym dowcipie:

1. Co myśli dziewczyna kiedy kocha się ze swoim chłopakiem?
Myśli: Kocha? Nie kocha?
2. Co myśli kochanka kiedy kocha się ze swoim kochankiem?
Odejdzie od żony czy nie?
3. Co myśli żona kochając się ze swoim mężem?
Malować sufit czy nie malować?

A ogrodnik leżąc na leżaku myśli: Przycinać? Nie przycinać?Przesadzać? Nie przesasadzać?
____________________
Dominika - Ogród Dominiki
GabiK 09:44, 03 lis 2011

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Gardenarium 09:47, 03 lis 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dobre, myślę o ogrodzie ciągle, nawet kiedy śpię
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies