Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

Roocika 11:16, 01 cze 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Agnieszka, takie porównawcze fotki są wspaniałe, bo widać zmiany. Człowiek się szybko przyzwyczaja do aktualnego stanu.

Tulipanowiec- ekstra, to duże drzewo więc na Twoją działkę idealny, jeszcze platany, masz platany ?

Chwasty są okropne, u nas najbardziej rozsiewa się mlecz, w trawy mi się nasiewa, koszmar normalnie.
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
ryska 13:07, 01 cze 2022


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11620
Robi wrażenie
Głóg paul's scarlet Ci zakwitł w tym roku?
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Agatorek 16:00, 01 cze 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Helen, też czekam na ten efekt wow

Kamila, dzięki

Martuś, dzięki

Asia, platana jeszcze nie mam, nie wykluczam . Zrobię kiedyś jeszcze porównanie fotek innych rabat, ale zawsze zapominam.

Renata, dzięki . Głóg mi zakwitł. Ale tylko ten, którego mam już kilka lat.
3 sztuki posadzone w zeszłym roku - póki co bez kwiatów.

Fotki z początków kwitnienia:

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Agatorek 16:01, 01 cze 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Dziś wybrałam się do Wawy, okolice mojej "byłej" poczty :

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Gosialuk 17:19, 01 cze 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5263
Irysy z kocimiętką, ale jest tam coś jeszcze. Rozpoznałaś?
Zmiany rewelacyjne, zwłaszcza teren wokół altanki i fosa - poszło w mig. Plewienia też nie lubię, a wiosną go najwięcej, potem rośliny się rozrastają i robi się busz.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Rojodziejowa 18:41, 01 cze 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8496
Ciekawe co to ta trzecia roślinka, fajny zestaw
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Agatorek 20:45, 01 cze 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Dziewczyny, niestety nie rozpoznałam tej trzeciej, bo jeszcze nie kwitła. Ale jak będę kiedyś, to przy okazji zrobię fotkę

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
anuska2507 21:19, 01 cze 2022


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2571
Fioletowa rabatka mi się podoba. Może właśnie sklecę coś podobnego u siebie pod żółtawym klonem. Mam już bodziszki Rozanne, irysy syberyjskie od Ani-Ajki, brakuje tylko kocimiętki
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
Rojodziejowa 21:38, 01 cze 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8496
Agatorek napisał(a)
Dziewczyny, niestety nie rozpoznałam tej trzeciej, bo jeszcze nie kwitła. Ale jak będę kiedyś, to przy okazji zrobię fotkę

Nawet jak nie kwitnie to obiektyw google czasem daje radę
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Martka 22:53, 01 cze 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Aga, ogrom pracy, obraz całości zaczyna się malować gratuluję i nieustannie podziwiam. Irysy na rabacie przed pocztą robią wrażenie. Fiolet ma moc.
Szkółki z Włocławka nie polecam (mówimy o tej która ma w ofercie "rzadkie i pospolite rośliny?), mam od nich, a raczej miałam, 50 hakonechloa, żadna nie przeżyła. Pojechałam w zeszłym roku odebrać osobiście. Potwierdzam właściciel jest dość niefrasobliwym i niezorganizowanym człowiekiem i prowadzenie szkółki go po prostu przerasta, raczej próbuje prowadzić szkółkę. Roślin nie można zobaczyć na miejscu, bo ma je "na różnych polach". Oferta wydaje się bardzo ciekawa, strona mało atrakcyjna, ale realizacja, tak jak pisze April, to już w ogóle szkoda gadać. Odradzam zdecydowanie.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies