Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z zegarem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z zegarem

Agatorek 16:44, 22 kwi 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 14282
Juzia, Ewa, muszę przyznać Wam rację, powariowały

Marta, na pewno tak będzie, ale czy wystarczy Wam czasu?

Aniu, masz rację, teraz uzyskanie Esty to kilka minut

Iwonka, Monia, nareszcie jakieś głosy rozsądku

Magarku, to ja musisz sama ustalić z Brutusem . Jak jesteś w miarę szybka, to może i dwa kloniki uda Ci się wykopać

Mirka, zanim kupiłam kruszyny, to doczytałam, że one ogólnie są raczej niewrażliwe na trudne warunki pogodowe, typu mróz, czy susza. Ale podlewam zawsze cały ogród, więc trudno mi powiedzieć, czy z tą suszą, to prawda. W zeszłym roku całość podlewana była ze 3 razy, max 4. U mnie glina dość długo trzyma wilgoć.
Te duże, ostatnio kupione, to nie wiem, czy szczepione. Ale na pewno szczepione (na dole, przy korzeniu) są mniejsze okazy, co jakiś czas coś z nich wyrasta .

Ewa, dziękuję , na pewno później podzielę się wrażeniami i zdjęciami
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
Rojodziejowa 16:50, 22 kwi 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 9528
inka74 napisał(a)
Ja wiem gdzie Aga mieszka ale nie podejmę się. Każdy z pysków psinek jest większy niż moja głowa. A biegają szybko. I raczej nie z tych co się je uda przekupić jeszcze lubię swoje cztery litery ))

Jakby odgryzły jakoś symetrycznie… to mogę robić za przynętę, pod warunkiem podziału łupu
____________________
Asia (małopolskie, okolice Brzeska) * Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną * Lurie Garden * Navy Pier * Ogród Botaniczny w Chicago
April 17:26, 22 kwi 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10795
Tydzień człowieka nie ma a tu mafia roślinna się uaktywniła.
Aga, choć wycieczka arcyciekawa to ty się dobrze zastanów czy jednak jechać. One się tak organizują że ani eM ani futra mogą nie obronić twoich skarbów
____________________
April April podbija las Mazowsze
Agatorek 19:57, 22 kwi 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 14282
Asia, reklamacji psy nie uwzględniają

Jola, najwyżej powiem eMowi, żeby nie rozstawał się z „antynapadówką”, może firma ochroniarska da radę odeprzeć atak
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
UrsaMaior 20:04, 22 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8912
Rojodziejowa napisał(a)

Jakby odgryzły jakoś symetrycznie… to mogę robić za przynętę, pod warunkiem podziału łupu


Asia, no i w końcu konkret! Widzicie siostry? To jest właściwy attitude! A nie, że d.. mi odgryzie to nie jadę Z takim podejściem to za dużo nie wyniesiemy!
____________________
ogród pod lasem
mrokasia 20:43, 22 kwi 2024


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 19005
Agatorek napisał(a)


Jola, najwyżej powiem eMowi, żeby nie rozstawał się z „antynapadówką”, może firma ochroniarska da radę odeprzeć atak


W sumie niezły pomysł. Tak ich wszystkich zatrajlujemy, że chłopcy pomogą kopać, nosić i pakować .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Rojodziejowa 20:46, 22 kwi 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 9528
Będzie z tego taka impreza, że cyklicznie to trzeba będzie powtarzać
____________________
Asia (małopolskie, okolice Brzeska) * Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną * Lurie Garden * Navy Pier * Ogród Botaniczny w Chicago
UrsaMaior 20:53, 22 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8912
Agatorek, to kiedy następne wakacje planujesz? Bo wiesz, logistyka itepe
____________________
ogród pod lasem
An_na 21:13, 22 kwi 2024


Dołączył: 16 lip 2022
Posty: 1846
Tu takie plany, że nie wiadomo do kogo bardziej bym chciała dołączyć

Aga wycieczka mega zazdraszczam
Ale u Ciebie na włościach też się będzie działo

Normalnie Gang Ogrodniczek się organizuje

Nieopatrznie podałaś termin wyjazdu, oj nieopatrznie
____________________
Ania**Ania na Żuławach
Magara 23:07, 22 kwi 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 7733
UrsaMaior napisał(a)


Asia, no i w końcu konkret! Widzicie siostry? To jest właściwy attitude! A nie, że d.. mi odgryzie to nie jadę Z takim podejściem to za dużo nie wyniesiemy!


Izka, ja się z Tobą w pełni zgadzam, miękiszonów nie rozumiem

Jola-April mówi o nas "One", hmmm. Swoją drogą ciekawe kiedy się na urlop wybiera
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies