Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

April 12:40, 29 sty 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 9912
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Jak patrzę na te Twoje wielkie bogate rabaty, to moje są jak chusteczka do nosa
No szok!


Agatko, ale twoje są pięknie zaplanowane, natomiast u mnie żywioł, czasem aż morderczy
Czy Ty u mnie nie byłaś? Pamiętam, że planowałaś... ale chyba ostatecznie nie wyszło. U Kwarteta się widziałyśmy na pewno... bo nawet zdjęcia z Tobą mam
Ale spokojnie, nie będę publikować
To wejście na moją różankę, która coraz bardziej staje się rabatą bylinową...

____________________
April April podbija las Mazowsze
Mgduska 12:49, 29 sty 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
April napisał(a)



To wejście na moją różankę, która coraz bardziej staje się rabatą bylinową...



Pikna!
U mnie liście z importu - z miasta przywozimy
____________________
Sałatka pokrzywowa
April 12:50, 29 sty 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 9912
BKosimkArt napisał(a)
Cudownie że się zdecydowałaś
Taras widzę pięknie się rozrósł...
Super będzie podglądać co tam nowego tworzysz.
Ściskam


Basiu, straciliśmy trochę kontrolę nad wielkością tarasu Jak byliście u nas to był w trakcie robienia? czy jeszcze nie?
Ale uwielbiam go, każdą deseczkę. To jak wchodzi w ogród. Mąż się śmieje że to jak pomost nad wodą, tylko zamiast wody falują trawy Z każdym sezonem ten efekt będzie, mam nadzieję, narastał.

Dla Ciebie zdjęcie ciut bardziej artystyczne, choć przy twoich to próbki przedszkolaka.

____________________
April April podbija las Mazowsze
Brzozowadzie... 13:25, 29 sty 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
April napisał(a)


Agatko, ale twoje są pięknie zaplanowane, natomiast u mnie żywioł, czasem aż morderczy
Czy Ty u mnie nie byłaś? Pamiętam, że planowałaś... ale chyba ostatecznie nie wyszło. U Kwarteta się widziałyśmy na pewno... bo nawet zdjęcia z Tobą mam
Ale spokojnie, nie będę publikować
To wejście na moją różankę, która coraz bardziej staje się rabatą bylinową...


No właśnie nie byłam, nie dotarłam, nadrobię na pewno Ale u Ani byłyśmy na którymś zlocie, jakie tam żarcie było
A gdzie Ty zdobyłaś te cudne kamienne bloki, co je widać na drugim planie?
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
April 13:25, 29 sty 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 9912
Basieksp napisał(a)
Witam się i ja ogród jest tak bogaty nie wiem czy ogród wkrada się w las, czy las wkrada się do ogrodu październikowe zdjęcie pięknie pozdrawiam


Basiu, dziękuję za wizytę Nie chciałam rezygnować z lasu a chciałam mieć ogród Cały czas próbuję pogodzić te dwa żywioły

____________________
April April podbija las Mazowsze
April 13:37, 29 sty 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 9912
MiluniaB napisał(a)

Mi bardzo podoba się to zestawienie - czy to klony palmowe i hacone?

Edit. Czy ten żółty klon palmowy to jesienne przebarwienie czy taki kolor ma?
Pytam, bo przy moich 3 klonikach chcę jednego doradzić i trawę - takie zestawienie akurat bardzo mi pasuje


Zdjęcie jest jesienne, klony się przebarwiają już. Hakone też już ma trochę inny odcień. To jest Hakone All Gold, klon palmowy Dissectum i Dissectum Garnet. Jeden zielony jeden czerwony. Te wyższe to chyba Wilson's Pink Dwart i z tyłu jakaś siewka.

Tak wyglądają w maju




Bardzo powoli wgrywają mi się zdjęcia
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 13:38, 29 sty 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 9912
Milka napisał(a)
Cytowane zdjęcie dla mnie bomba


____________________
April April podbija las Mazowsze
Kasya 13:40, 29 sty 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41552
April napisał(a)


Basiu, straciliśmy trochę kontrolę nad wielkością tarasu Jak byliście u nas to był w trakcie robienia? czy jeszcze nie?
Ale uwielbiam go, każdą deseczkę. To jak wchodzi w ogród. Mąż się śmieje że to jak pomost nad wodą, tylko zamiast wody falują trawy Z każdym sezonem ten efekt będzie, mam nadzieję, narastał.

Dla Ciebie zdjęcie ciut bardziej artystyczne, choć przy twoich to próbki przedszkolaka.


Tez lubie taki taras, kiedyś myślałam o pomostach w całym ogrodzie ale finanse mnie pokonały
I ciagle się nie mogę nadziwić jak ci tak wszystko pieknie kwitnie w takim lesie
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
April 13:42, 29 sty 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 9912
oliwka napisał(a)
Trafiłam tu przez przypadek. Stworzyłaś piękny ogród na trudnej ziemi - fantastyczne miejsce! Będę tu częściej zaglądać, bo zawsze inetersowały mnie rośliny cieniolubne. Nie sądziłam, że w leśnym ogodzie może być tak kolorowo. pozdrawiam serdecznie


Część w cieniu dopiero zaczynam "obrabiać". Skończyło się miejsce na słońcu niestety.

Fantastycznie w cieniu sprawdza się Hakonechloa All Gold, pięknie rozświetla. Bardzo polecam.


____________________
April April podbija las Mazowsze
April 13:44, 29 sty 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 9912
UrsaMaior napisał(a)


Za dobrze ma heheh;D Zawsze ktoś jej ogród opstryka i pokaże


Nooooo, a teraz ma kolejne miejsce gdzie będzie bardzo mile widziana i goszczona. To z pewnością będzie dla niej demotywujące.
Może byś u siebie jakieś kotleciki odgrzała? Chętnie powspominam

____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies