Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

April 13:51, 29 sty 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10146
TAR napisał(a)
no wiesz, focham. dopiero teraz zauwazylam ze masz watek i nikt nie krzyczal o tym?


No Sorry. Nie wiem dlaczego nikt nie krzyczał ale ja jestem zarobiona jak nigdy w życiu, bo bym zawiadomiła i nawet zaproszenie wysłała. Ale decyzja to był pełen spontan. Zupełnie też nie przewidziałam takiej ilości gości, i z trudem oblatuję wszystkich z tacą i drinkami. Nie przygotowałam zaplecza ...


____________________
April April podbija las Mazowsze
April 13:59, 29 sty 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10146
Gosiek33 napisał(a)
Naprawdę?

A dopiero dziś się zorientowałam, że w końcu się zdecydowałaś


Biorę się za czytanie


Gosiek zapraszam, głównie pismo obrazkowe



____________________
April April podbija las Mazowsze
April 14:04, 29 sty 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10146
Kasya napisał(a)
A ja myślałam ze to ja gapa jestem


Żadna nie jest gapa, dobrze że przychodzicie stopniowo, bo inaczej byśmy się nie pomieścili. No i nie mam tyle szklanek na drinki

____________________
April April podbija las Mazowsze
Alija 14:15, 29 sty 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8667
April napisał(a)


Gosiek zapraszam, głównie pismo obrazkowe





Pięknie wyglądają te rabaty kwiatowe i las w tle. Koty cudne. Pozdrawiam!
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
April 14:15, 29 sty 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10146
anabuko1 napisał(a)

No są te twoje piękne puchate kotki
Widok na Las i ja podziwiałam i podziwiam dalej
A trawy brązowe w minionym roku też miałaś ?/
Pamiętam cudne je miałaś


Aniu stopniowo obsadzam las, co bardzo niepokoi mojego eMa
Trawy brązowe- pewnie masz na myśli rozplenice słoniowe Vertigo? Tak mam, kupuję co roku. Są absolutnie wspaniałe, warto w nie inwestować mimo że jednoroczne.
Mam w dwóch miejscach, z bambusami i z hortensjami. Ale jakoś nie mogę znaleźć fotek


____________________
April April podbija las Mazowsze
April 14:24, 29 sty 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10146
Catalinasdiary napisał(a)
Witaj Jolu! Ale się cieszę że założyłaś wątek. Czekam na więcej zdjęć, nowe plany na ten sezon i realizacje


Cześć
Zdjęć mam sporo, dopiero część przejrzałam wybierając czego nie wstyd publikować. A co do planów, to oczywiście cieniste rabaty. Suchy cień, półcień, który jest sporym wyzwaniem.
Każdy nowy gość dostaje fotkę

____________________
April April podbija las Mazowsze
April 14:30, 29 sty 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10146
Margerytka40 napisał(a)
Kochana czapki z głów za walkę z terenem. Cudowne miejsce tworzysz. Aż wierzyć się nie chce, że suma sumarum w lesie można zrobić takie cudeńka. Właśnie chyba przestanę marudzić na moje 5 sosen. Tobie się udało to i ja dam radę


Postanowiłaś się ujawnić Jak miło
Lubię wyzwania, ogród pozwala mi się odstresować. Jak jestem zmęczona tak że na czterech wracam do domu, czuję się najszczęśliwsza. Dopiero wtedy mózg produkuje serotoninę.

____________________
April April podbija las Mazowsze
April 14:42, 29 sty 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10146
Mysza napisał(a)
Fajnie, że jesteś
Ogród przecudowny z tymi drzewami, daje niesamowity klimat.
Taras ...ach...tylko powzdycham.
Napisz czy koty znoszą Ci myszy? Nasze ciągle przynoszą zdobycze i niestety chyba zrezygnujemy z drewna na tarasie.


Koty raz tylko mi przyniosły myszkę i to chyba taką upolowaną przez psicę. To ona się od kretów i myszy.
Koty za to namiętnie polują na ogrodowe smoki czyli na jaszczurki. Bawią się nimi i ... niestety przynoszą do domu. Nie raz już musiałam biegać po chałupie za "prezencikiem" od moich słodkich futrzaków.
Dzielnie bronią smoków, zabieram z pysków bardzo często jeszcze żywe. Ale to walka z wiatrakami.

Czemu chcecie zrezygnować z drewna na tarasie? Jest znacznie przytulniejsze niż wszystkie inne nawierzchnie. Ja sobie bardzo chwalę. Poza tym pokazywanym, mam jeszcze taras z drugiej strony domu, więc wiem z autopsji że drewno niezależnie od strony świata, zawsze jest najbardziej przyjazne człowiekowi.
Tu kawałeczek widać tego drugiego tarasu, jest ryflowany i malowany.


____________________
April April podbija las Mazowsze
Margerytka40 14:50, 29 sty 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
April napisał(a)


Postanowiłaś się ujawnić Jak miło
Lubię wyzwania, ogród pozwala mi się odstresować. Jak jestem zmęczona tak że na czterech wracam do domu, czuję się najszczęśliwsza. Dopiero wtedy mózg produkuje serotoninę.



Tylko czemu większość naszego gatunku tego nie rozumie i patrzą z politowaniem jak przewalamy te tony glebyjakby za karę?!
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
antracyt 14:50, 29 sty 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11568
Mój kot również (niestety) namiętnie poluje na jaszczurki... i też je ratuję, wyciągając mu z pyska.
Z każdej strony pięknie u Ciebie
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies