Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

April 16:12, 29 sty 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10164
TAR napisał(a)
oj tam, na parapetowki mozna z wlasnym stolkiem i szklanica

piekne miejsca pokazujesz, juz nie wiem ktory kacik najładnieszy. ta donica murowana z palmowymi - zazdrość


Przyznam że lubię te klony. Mają tam bardzo zacisznie, słońce tylko do południa więc tak jak lubią. Tylko z podlewaniem trzeba ogarnąć. Ale kran na garażu akurat jest blisko a eM lubi podlewać. Układ idealny

To kiedy z tym słoikiem przyjeżdżasz?
____________________
April April podbija las Mazowsze
Kasya 16:22, 29 sty 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41861
O matko tak czytam krew... co za krew...
Ja kotów nie wypuszczam
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
BKosimkArt 16:24, 29 sty 2021


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
April napisał(a)


Basiu, straciliśmy trochę kontrolę nad wielkością tarasu Jak byliście u nas to był w trakcie robienia? czy jeszcze nie?
Ale uwielbiam go, każdą deseczkę. To jak wchodzi w ogród. Mąż się śmieje że to jak pomost nad wodą, tylko zamiast wody falują trawy Z każdym sezonem ten efekt będzie, mam nadzieję, narastał.

Dla Ciebie zdjęcie ciut bardziej artystyczne, choć przy twoich to próbki przedszkolaka.


Tak był w trakcie robienia, ale to fajnie właśnie że jak pomost, z trawami będzie wygladał zjawiskowo.
Piękna lilia, kto by pomyślał że w lesie będzie jej tak dobrze, taka obfitość kwiatów..
A jeszcze zapytam przy okazji Twoje zawilce te z fioletem z tyłu płatków się rozrosły? Jaka to była odmiana?
Muszę sobie wyszukać.
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
TAR 16:30, 29 sty 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7292
April napisał(a)


Przyznam że lubię te klony. Mają tam bardzo zacisznie, słońce tylko do południa więc tak jak lubią. Tylko z podlewaniem trzeba ogarnąć. Ale kran na garażu akurat jest blisko a eM lubi podlewać. Układ idealny

To kiedy z tym słoikiem przyjeżdżasz?
oj kochana, wiesz jak chetnie bym juz sie gdzies wypuscila do ludzi. na razie ogarniamy najblizsza okolice zeby nie powariowac do reszty, tyle dobrego ze mamy blisko i Bory Tucholskie, kajakowe wycieczki i morze i wiele okolicznych atrakcji. Jakbym musiala zyc w miescie - Tworki murowane.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
sylwia_slomc... 17:30, 29 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Strony galopują nowi goście się pojawiają, a ja czekam na fotki wspominkowe jak to się rodził ogród od początkuDaleko w las już zaszłaś z nasadzeniami?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magleska 17:39, 29 sty 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
April napisał(a)


Cześć, Twój wątek też mam w obserwowanych
Lubisz przetacznik siwy? Pasowałby u ciebie.



Wiesz jak się ucieszyłam po przeczytaniu ,że do mnie zaglądasz miło mi bardzo
ja narazie jeszcze trochę podsypiam zimowo , jedynie na razie warzywa wysiewam ,.....ale pomalutku też zaczynam myśleć o tetrisach rabatowych

ten przetacznik jest cudny -nie mam takiego -zapisuję sobie go na listę chciejstw


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
cyma2704 18:11, 29 sty 2021


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 140
Aprilku jednak Cię odnalazłam. Drewniany taras i pomost piękny. Uwielbiam Twój ogród i będę stałym gościem. Z drinkami nie musisz do mnie biegać.
____________________
Sonia
Basilikum 18:34, 29 sty 2021


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
zachwycam sie nadal
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Monia81 21:01, 29 sty 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8009
I ja przybiegłam się przywitać i pooglądać cudowny leśny ogród nie będę cytować zdjęć bo bym chyba musiała wszystko zacytować, bardzo mi się u Ciebie podoba tarasik bajka, kociaki cudne, a rabaty wypełnione po brzegi rewelacyjnie, klimatyczne miejsce stworzyłaś pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
m_gocha 21:25, 29 sty 2021


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Pamiętam ochy i achy nad Twoim ogrodem w wątku Izy
Teraz już wiem, że ochy i achy były uzasadnione.
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies