Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

inka74 21:55, 21 lip 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15016
April napisał(a)


O tak. Ale szczerze przyznam, że gdybym nie widziała jej u ciebie, to by mnie nie zauroczyła. Może dlatego że jeszcze maleństwo. Ściągali z placu, bo jeszcze ponoć nie do sprzedaży. Ale miałam siłę perswazji.
Szybko ta twoja urosła? Masz jakieś fotki porównawcze? Nie pamiętam żebyś ją eksponowała na zdjęciach. Dopiero jak na żywo u ciebie zobaczyłam to mnie zachwyciła. Prawdziwy Lime Monster.
rośnie bardzo szybko i szeroko. Ona prawie nie kwitnie, ozdobą są liście. Pokazywałam ją. Kiedyś

Taka była rok temu w maju
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:30, 21 lip 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81910
April napisał(a)


Dobra jesteś, parę tygodni cieszyć się jedną roślinką. U mnie to bardziej hurtowo. No i jak już kupię, to tracę zainteresowanie i szukam kolejnych wyzwań. Niestety... Potem cieszy mnie całokształt, nie umiem się rozwodzić nad jedną roślinką.

Mam podobnie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kasia_CS 09:01, 22 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
ooo, i napisałam wczoraj post o dobrych fotkach u siebie, zamiast u Ciebie Ale tam odpowiedziałaś A ja czekam niecierpliwie na nową jakość z brand new phone'a

____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
MiluniaB 20:54, 22 lip 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
April napisał(a)


Milunia, no nie żartuj sobie. Dopiero stworzyłaś drugi ogród. Nówka sztuka, błyszczący i wycacany a marzy ci się ogród leśny, który nigdy nie będzie wygłaskany, z natury jest dość chaotyczny i nieuporządkowany. Do szału by cię doprowadziły spadające igły i gałązki.

Aprilku no w sumie to masz rację, ale bym musiała się do tego przyzwyczaić i polubić, a skoro tak pragnę leśnego ogrodu to jestem w stanie się przestawić i nieco nagiąć .

Fajne zakupy - drzewa brzozy do lasu hi hi
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
April 06:27, 24 lip 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10148
SlonecznyOgrod napisał(a)
Zachodnia rabata jaka piękna gęściutka


Dzięki
Nawet za gęściutka się zrobiła, wiosną będzie przesadzanie
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 06:29, 24 lip 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10148
Dorii napisał(a)
Pięknie



Mgduska napisał(a)
Oj pięknie, co byś nie pokazała, to piękne (wzdech)



Motywujecie mnie do dalszych wysiłków i poprawiania starszych rabat, które tworzyłam jeszcze zielona
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 06:32, 24 lip 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10148
antracyt napisał(a)
Ochy i achy zostawiam i idę w końcu pranie rozwiesić muszę to sobie później jeszcze raz obejrzeć na większym ekranie
PS. Gdzie ta Twoja glediczja, bo nie widzę na zdjęciach?


Hmmm, glediczjom nie robiłam jeszcze zdjęć. Te rejony na razie dzikie i leśne, dopiero się za nie zabiorę.
Dzięki za "ochy", za "achy" zresztą też
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 06:36, 24 lip 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10148
TAR napisał(a)
to podobnie jak ja choc w tym roku naprawde trzymam sie od wiosny z daleka od ogrodniczych, mam jeszcze do wsadzenia kilka majowych doniczek i to co Dorii mi przywlokła, konskie muchy mnie spowolniły


To jesteś dzielna, ja tak nie umiem. Miałam w tym roku już trzy DUŻE wyjścia plus wielkie zakupy internetowe. Znów muszę wyjść z doniczek. Niestety przy takich zakupach jest wiele wpadek. Bo kupuję oczami, bez przemyślenia. Dotyczy to szczególnie roślin na słoneczne miejsca gdzie już szpilki nie wetknę. I właśnie kupiłam niebieskie przetaczniki...ech, muszę coś wysadzić żeby je upchnąć.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 06:38, 24 lip 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10148
Agatorek napisał(a)
Cudnie

Kolejną hortensję muszę kupić, pastel green mnie urzekła


Ja też, gdzie nie zajrzę to coś mi się podoba
Na szczęście ostatnio nie mam na to zbyt dużo czasu...
A swoją drogą, jeszcze Graffiti jest cudowna
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 06:38, 24 lip 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10148
UlaB napisał(a)
Padłam
Jak zwykle


Wstawaj, noce już zimne
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies