Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

April 07:33, 21 lip 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
MartaCho napisał(a)
Bardzo udany wyjazd
Hortensję zapisuję na Wunschliste- śliczna, ponoć jak kameleon


O wreszcie ktoś gada moim językiem, Wunschlista to u mnie dość gruby zeszyt
A hortkę polecam. Nieduża, kompaktowa, a przez to urocza.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 07:36, 21 lip 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
inka74 napisał(a)
Widzę że krzewuszka upolowana


O tak. Ale szczerze przyznam, że gdybym nie widziała jej u ciebie, to by mnie nie zauroczyła. Może dlatego że jeszcze maleństwo. Ściągali z placu, bo jeszcze ponoć nie do sprzedaży. Ale miałam siłę perswazji.
Szybko ta twoja urosła? Masz jakieś fotki porównawcze? Nie pamiętam żebyś ją eksponowała na zdjęciach. Dopiero jak na żywo u ciebie zobaczyłam to mnie zachwyciła. Prawdziwy Lime Monster.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 07:39, 21 lip 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
Juzia napisał(a)
ALe jak ty brzozy traktujesz?!?!?!
Leżą takie biedne...



Stresowały się przed podróżą i musiały odpocząć. Głaskałam całą drogę po czuprynie, którą miałam na kolanach
Emuś tak napalony że chyba dzisiaj posadzi
Gdyby nie moje szkolenie u Kwartecika, jak pakować drzewa do auta, to byśmy nie zmieścili. Żałowałam że nie pojechałam swoim autkiem tylko eMa, bo moje trochę większe. Ale i tak z sukcesem, nic nie połamane
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 07:42, 21 lip 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
MiluniaB napisał(a)
Aprilku - Kasia bardzo ładnie pokazała Twój ogród. Niezmiennie zachwycam się Twoim leśnym ogrodem i klonami w donicy. Pięknie masz Mój kolejny ogród musi być leśny, a Twój będzie moją inspiracją


Milunia, no nie żartuj sobie. Dopiero stworzyłaś drugi ogród. Nówka sztuka, błyszczący i wycacany a marzy ci się ogród leśny, który nigdy nie będzie wygłaskany, z natury jest dość chaotyczny i nieuporządkowany. Do szału by cię doprowadziły spadające igły i gałązki.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 07:45, 21 lip 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
Dorii napisał(a)
Szalona, zazdroszczę zakupów
Zanim sama się wybiorę to muszę posadzić co w doniczkach się męczy a zamiast kopać siedzę i podglądam to tu to tam i się dołuję.


No tak, znów popłynęłam. Ci co mnie lepiej znają wiedzą że to u mnie norma. Ja nie umiem zaglądać co parę dni do ogrodniczego i kupować po jednej roślince. Ja staram się tygodniami trzymać z daleka, bo jak wpadnę, to muszą uzupełniać stany magazynowe.
Ja zaraz też się zacznę "dołować", dosłownie. Ile ja się teraz muszę nakopać, żeby to posadzić.
Już się wykaraskałam z doniczek a tu od nowa...
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 07:48, 21 lip 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
sierika napisał(a)
Też jestem ciekawa ceny tych brzózek, jak się ma prowincja do stolicy, bo w mojej szkółce są duże po 100, no właśnie jak duże są? może być na priv.


Ewo, pw
To było na prowincji, po drodze z Ciechanowa, pod Pułtuskiem, więc cena świetna. A wielkość też niezła, ponad 3,5 metra z doniczką. Ładnie przerośnięte doniczki więc raczej nie kopane z gruntu w tym roku, a może nawet nie w zeszłym. Trzymaj kciuki żeby się przyjęły bo to już kolejna próba z brzozami u mnie.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 07:51, 21 lip 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
SlonecznyOgrod napisał(a)
Dobrze, że mi przypomniałaś o szkółkowych zakupach, bo już dawno nie byłam
Brunery uwielbiam, lubią cień więc jak najbardziej się u Ciebie sprawdzą. Widzę, że kupiłaś jeszcze niebieskie przetaczniki, daj im dużo słońca a będziesz zadowolona
Dołki pod rośliny bardzo znajome co w nim sadziłaś ?

Ogród chwalę nieustannie Pięknie , klimatycznie, cudownie mmmmm
Dawaj zdjęcia bo zdaje się , że porobiłaś nowe


Ja też staram się za często nie odwiedzać ogrodniczych, bo nie umiem się pohamować zakupowo A potem nie mam kiedy sadzić.
Podejrzewam że to moje ostatnie zakupy w sezonie
Brunnery kocham od dwóch lat. Ciągle dokupuję nowe, bo się okazało że u mnie się bardzo dobrze czują.
A te dołki pokazywane przez Kasię to pod cisy. Też je uwielbiam.
Zdjęcia może wieczorem, bo zaraz ruszam kopać, póki chłodno
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 07:54, 21 lip 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
Margo2 napisał(a)
Muszę koniecznie znowu wpaść do Ciebie.
Kasia zrobiła super zdjęcia, a Ty koniecznie musisz kupić aparat.
Chociaż ogród na żywo dla mnie wygląda o wiele lepiej.
Czy mój kot kiedykolwiek będzie się zachowywał jak twój?
Chyba już nie. On bardziej charakterem przypomina Twoją damę, wcale jej nie widać, nie tylko na zdjęciach.


Goś przyjeżdżaj, w każdej chwili. Ten tydzień siedzę w domu a raczej w ogrodzie Zapraszam
Aparat kupię, może jutro się wybierzemy na zakupy, już mam coś upatrzone.
Kotu daj czas, mój nie od razu był psem Dopiero po dwóch latach zaczął spełniać pokładane w nim nadzieje
____________________
April April podbija las Mazowsze
Juzia 09:10, 21 lip 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38447
April napisał(a)


Stresowały się przed podróżą i musiały odpocząć. Głaskałam całą drogę po czuprynie, którą miałam na kolanach
Emuś tak napalony że chyba dzisiaj posadzi
Gdyby nie moje szkolenie u Kwartecika, jak pakować drzewa do auta, to byśmy nie zmieścili. Żałowałam że nie pojechałam swoim autkiem tylko eMa, bo moje trochę większe. Ale i tak z sukcesem, nic nie połamane



Hahahaha!!!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Mgduska 10:42, 21 lip 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
April napisał(a)



ps. Czy psychiatra też ogrodnik? To faktycznie, może nie widzieć problemu


Hehe, to jest piękne zdanie
Ale nie wiem po co to leczyć, mi tam dobrze robi nowa roślinka Od paru tygodni cieszę się nową funkią, już ma drugą miejscówkę i kilkadziesiąt zdjęć
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies