Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

April 06:21, 08 wrz 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Te dwie mam nadzieję przeżyją.
Cudny judaszek i bardzo zacne zakupy. Niech rosną zdrowo.


Haniu, oby twoje słowa były prorocze co do magnolii
Zakupy jeszcze muszę posadzić bo jakoś nie było czasu a potem tylko modlić się o w miarę znośną zimę Podobno grudzień ma być śnieżny i dość mroźny. Przeżyję ten mróz jeżeli rośliny będą pod kołderką
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 06:24, 08 wrz 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
Rojodziejowa napisał(a)
No nie... tak to możesz zamęczać póki Ogrodowisko przyjmie


He, he, jeszcze trochę fotek mam więc jak będą wchodzić to jeszcze coś wrzucę, jak robota pozwoli
Zresztą teraz będzie łatwiej o znośne zdjęcia bo pogoda się poprawiła, słoneczko świeci. Byle tylko praca zawodowa nam nie przeszkadzała w uprawianiu hobby
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 06:30, 08 wrz 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
Agania napisał(a)
Dalej, dalej…..nową hostą się pochwal
Poidełko masz dla kota wypasione


Masz na myśli Big Dady? Ona na razie small dady Jakoś specjalnie się nie wyróżnia. Niedawno posadzona. Gdyby nie opisy to bym nie uwierzyła że ma być potwór. Mam nadzieję że wśród hakonek zostawiłam jej dość miejsca. Najwyżej będę przesadzać.
Szukałam jej fotki ale nie mam. Czyli póki co niczym nie zawchyciła.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 06:32, 08 wrz 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
Kasya napisał(a)
Zaczarowany las
Podesty fantastyczne


he, he, w zaczarowanym lesie wystarczyła by mi różdżka albo samo by się robiło. A tak, szpadel w dłoń... a ja od trzech dni nic a nic. Zjazd formy i przemęczenie czuję. Dziś dam sobie chyba sama kopa...
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 06:34, 08 wrz 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
Gosiek33 napisał(a)





tylko kilka najpiękniejszych zacytuję, choć jeszcze judaszek tego wart

jaki malutki kotek a wypił tyle wody z misy?



Gosiu, dzięki że tak postrzegasz to co pokazuję.
Taaaak, kotek pijus Ale ja próbuję oczyścić misę, więc wybieram wodę. Ale mam pecha bo jak już niemal skończyłam to lunęło i od nowa robota
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 06:38, 08 wrz 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
effka napisał(a)
Magicznie podbijasz las... Zazdroszczę światłocieni, tej ścieżki leśnej. Cudo!!!
Taką ścieżkę w wersji mini chcę zrobić w gaiku brzozowo-sosnowym na rabacie wjazdowej.


Ewo dzięki. Długo się zbierałam do zagospodarowania lasu. Musiało to we mnie dojrzeć. Ale teraz nie żałuję i bardzo lubię tę część ogrodu.
Rób ścieżki, fajnie eksponują rabaty. Ciekawa jestem jak ci wyjdzie. W tym sezonie jeszcze będziesz robić?
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 07:21, 08 wrz 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
TAR napisał(a)
miodzio, brunnery najladniejsze sa wiosna i teraz. wielkie liscie i piekne wybarwienia. jesienia nim mroz je zetnie beda rozswietlaly rabaty

moglabym jeszcze poogladac jakies widoczki


Tarcia, ja brunnery odkryłam stosunkowo niedawno, to ich trzeci sezon u mnie. Ale była to od razu wielka miłość. Ja lubię niebieski. Do srebrnych liści dłużej musiałam się przekonywać ale z odpowiednim towarzystwem jest mega fajnie
Motyw brunnery i Rozanne będzie przeniesiony dalej, na rabatę pod górką czyli za drugą ławeczką. A za nimi Hakone All Gold w masie. Trzymaj kciuki bo dziś zaczynam sadzić w tej części. No przynajmniej taki jest plan
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 07:28, 08 wrz 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
Margo2 napisał(a)
Ale północna zarosła.
Ale dla mnie najlepsza jest jednak ta część od tarasu w stronę górki.
Bardzo podoba mi się Cercis Ruby Falls. Może gdzieś wcisnę?
Do Skierniewic nie jadę, ale za to w piątek jedziemy z Isią do Krzywaczki.
Może tam go dostanę?
Już nie mogę doczekać się spotkania


Oj zarosła północna mocno, trudno wejść. Ale musiałam bo ostatnio robiłam tam małe roszady. A ile podeptałam przy okazji...
Ruby Falls u ciebie na słoneczku byłby bordowo fioletowy. U mnie ma mało słońca więc taki barwny. Ale bardzo mi się jego kolorystyka podoba. Jak przytnę tuje na żywopłocie to może bardziej się wybarwi.
Jedziecie do Krzywaczki... ale fajnie, jakiś zlocik? Szkoda że tamten przez pandemię nie wypalił. Do Kondzia i Andrzeja też zaglądacie?
A na spotkanie szykuje nam się fajna pogoda, bo już się martwiłam że będzie deszcz ale lato wraca
Jak będziecie w Krzywaczce zobacz czy nie mają białego sadźca. Chciałabym jeszcze na rabatę pod górką. Jak nie to będę swojego na wiosnę dzielić. Może już będzie co.
Do zobaczenia
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 07:33, 08 wrz 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
Wiolka5_7 napisał(a)
Aprilku cudowności pokazujesz uwielbiam te twoje leśne zakątki brawo dla Ciebie za ciężką pracę i piękne kompozycje


Wiola, fajnie że się podoba nie tylko mi Jeszcze niezbyt dobrze potrafię zrobić zdjęcia nowym telefonem ale już i tak jest lepiej. Moja wada wzroku bardzo mi utrudnia życie, jednak aparat widzi co innego niż ja
Myślę że nowe rabaty potrzebują sezon żeby się zagęścić. Czy się udało będzie widać dopiero za rok. A wtedy usiądę na ławeczce i będę odpoczywać
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 08:02, 08 wrz 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
sylwia_slomczewska napisał(a)
Cudnie Ci te rabaty kipią


Sylwia dzięki
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies