Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram Sklep
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

April podbija las...

April 08:15, 20 maj 2026


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340










Teraz już nikt nie powie że mało zdjęć. A to i tak nie wszystko ale muszę brać się za pracę
____________________
April April podbija las Mazowsze
mrokasia 08:25, 20 maj 2026


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 21499
Boszszsz, uwielbiam Twój las!!! Napasłam oczy . Jak cudownie, że jutro obejrzę wszystko na żywo!
Mój judaszek też solidnie oberwał i powolutku się zbiera ale chyba jeden z dwóch głównych pędów będzie do wycięcia…
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi cz.I ;Ogrodowe marzenie Mrokasi cz.II na zachód od Warszawy
Juzia 08:54, 20 maj 2026


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42859
mrokasia napisał(a)
Boszszsz, uwielbiam Twój las!!! Napasłam oczy .


Ja to samo

Tylko na żywo nie obejrzę
____________________
Juśka Zielone drzwi w Kruklandii (Mazury)
MartaCho 09:08, 20 maj 2026


Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 3230
Dla mnie to wręcz nieprawdopodobne, że wśród tylu drzew można taki piękny ogród stworzyć! Coś pięknego! Będę sobie dziś wracać w przerwach w pracy do tych zdjęć i podziwiać.
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Juzia 09:14, 20 maj 2026


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 42859
April napisał(a)








To musiałam zacytować!!!
____________________
Juśka Zielone drzwi w Kruklandii (Mazury)
Roocika 10:05, 20 maj 2026


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 8856
Cudnie
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
April 11:34, 20 maj 2026


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
mrokasia napisał(a)
Boszszsz, uwielbiam Twój las!!! Napasłam oczy . Jak cudownie, że jutro obejrzę wszystko na żywo!
Mój judaszek też solidnie oberwał i powolutku się zbiera ale chyba jeden z dwóch głównych pędów będzie do wycięcia…



U mnie też ten jeden cercis chyba straci pokrój bo główny pęd do wycięcia. Może i dobrze, bo w tym miejscu nie potrzebuję wielkiego drzewa

A jak twój dereń Coppacabana? Uratowany? Bo mój niestety zdrewniały trup
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 11:35, 20 maj 2026


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Juzia napisał(a)


Ja to samo

Tylko na żywo nie obejrzę


No wiesz Juśka, a samochodu nie masz? Blisko do mnie z Mazur. Niemal przy trasie S8.
Nie ma rzeczy niemożliwych
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 11:35, 20 maj 2026


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Roocika napisał(a)
Cudnie

Dzięki Asiu
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 11:36, 20 maj 2026


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
MartaCho napisał(a)
Dla mnie to wręcz nieprawdopodobne, że wśród tylu drzew można taki piękny ogród stworzyć! Coś pięknego! Będę sobie dziś wracać w przerwach w pracy do tych zdjęć i podziwiać.


No trochę to trwało zanim ujarzmiłam las. Ale jak widać, wszystko jest możliwe
Dzięki
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies