Boszszsz, uwielbiam Twój las!!! Napasłam oczy . Jak cudownie, że jutro obejrzę wszystko na żywo!
Mój judaszek też solidnie oberwał i powolutku się zbiera ale chyba jeden z dwóch głównych pędów będzie do wycięcia…
Dla mnie to wręcz nieprawdopodobne, że wśród tylu drzew można taki piękny ogród stworzyć! Coś pięknego! Będę sobie dziś wracać w przerwach w pracy do tych zdjęć i podziwiać.