Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

Johanka77 20:50, 15 wrz 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
16 wpisów
Myślałam, że zdjęcia som
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
April 07:00, 16 wrz 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
Agatorek napisał(a)
Odnośne przesadzania traw, to ja w tamtym roku, w październiku, przesadzałam dużą rozplenicę od mamy. Przeżyła (oczywiście z dużą bryłą). W tym roku też będę tak robić, i pewnie też wyjdzie mi na październik .
Tą tegoroczną miałam przy okazji podzielić, Hmm, może ciachnę tylko na pół w ostateczności, bo to będzie olbrzymia kępa.

Seslerie mam, kilka sztuk kupiłam na próbę , heufleriana.


Na rozplenicach się nie znam. Mam kilka sztuk ale właściwie od posadzenia nie ruszam. Niedawno posadziłam jedną na frontowej, która trzy lata tkwiła zapomniana w doniczce, zadołowana gdzieś w gęstwinie Od razu się okociła Więc chyba twarde zawodniczki.
Myślę że ciachnięcie na pół nie zaszkodzi, zwłaszcza jak wielkie kępy.
Ja niestety mam złe doświadczenia z nawet sadzeniem październikowym. Przywiozłam sobie masę traw z Ryk, z jesiennego spotkania. I przeżyło może 10% zakupów. Więc już odpuszczam. Chyba że chodzi o eksperymenty na zasobach własnych, które mam w dużej ilości i nie będzie żal.
A po heuflerianę było przyjechać do mnie. Ogłaszałam, że mam wielkie sadzonki do odbioru własnego
Będziesz z niej zadowolona.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 07:05, 16 wrz 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10120
Johanka77 napisał(a)
16 wpisów
Myślałam, że zdjęcia som


Ups, nie ma

Wczoraj trochę zrobiłam ale już nie miałam czasu nawet zobaczyć czy cokolwiek wyszło.
Ostatnio czuję się jak zbity pies którego nikt nie kocha. Obolała i psychicznie zmaltretowana przez zmiany w pracy. Trudno mi się do czegokolwiek zmobilizować. I te cholerne komary. Jakaś plaga u mnie. Ja reaguję alergicznie i po kilku ukąszeniach jestem opuchnięta i chora. Środki ochronne kupuję w ilościach hurtowych ale nic nie pomaga w pełni.

No i muszę ponadganiać w Waszych wątkach bo wstyd...
____________________
April April podbija las Mazowsze
daredevil 07:12, 16 wrz 2021

Dołączył: 08 cze 2021
Posty: 3572
Wow ale Ci wszystko rośnie! Ale dbacie i ciężko pracujecie, to widać! Zwierzaki cudne miłego dnia!
____________________
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11118-podkrakowska-wies-foliak-kury-i-my
Mgduska 08:53, 16 wrz 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
April napisał(a)


Ups, nie ma

Wczoraj trochę zrobiłam ale już nie miałam czasu nawet zobaczyć czy cokolwiek wyszło.
Ostatnio czuję się jak zbity pies którego nikt nie kocha. Obolała i psychicznie zmaltretowana przez zmiany w pracy. Trudno mi się do czegokolwiek zmobilizować. I te cholerne komary. Jakaś plaga u mnie. Ja reaguję alergicznie i po kilku ukąszeniach jestem opuchnięta i chora. Środki ochronne kupuję w ilościach hurtowych ale nic nie pomaga w pełni.

No i muszę ponadganiać w Waszych wątkach bo wstyd...


Aprilku, przybij piątkę, czuję się podobnie, chociaż w pracy to właściwie psychicznie odsapuję Póki co, bo bywa różnie. Dobija mnie odległość od ogrodu i bardzo dotkliwie odczuwam bezsens takiego rozwiązania.
____________________
Sałatka pokrzywowa
inka74 09:18, 16 wrz 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14930
Kochana, witaj w klubie! I z pracą i z ilością komarów.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
UlaB 10:02, 16 wrz 2021

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Była piekna pogoda, na pewno coś dosadziłaś ? Ładnie proszę

A psikasz sie czyms na te komary czy chcesz tak zupelnie eko?
Rewolucje w pracy - temat rzeka. Bedzie dobrze! Dołki przychodzą i odchodzą. Grunt to mieć odskocznię od różnych bagienek.
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
Juzia 10:16, 16 wrz 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38434
Co to się porobiło z tymi komarami???
A niby to na mazurach zawsze plagi.
Tu nie ma. Zabrały słoiki i przeniosły się do stolycy????
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Mgduska 10:29, 16 wrz 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Za turystami uciekły U mnie też nie ma
____________________
Sałatka pokrzywowa
Juzia 10:50, 16 wrz 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38434
Mgduska napisał(a)
Za turystami uciekły U mnie też nie ma


Hahaha!

Ale i w sezonie turystycznym nie było jakiejś masakry.
Za sucho się u nas robi chyba.
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies