Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

April 09:22, 16 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10227
Alija napisał(a)


Nie dziwię się, że fotografujesz misę, bo jest fantastyczna.
Ja jednak musiałam zacytować to zdjęcie, po prostu lew w Twoim lesie.


Alicjo, nie wiem jak długo jeszcze potrwa moja fascynacja misą. Na razie końca nie widać i każdego kto tylko może sobie na taką ekstrawagancję pozwolić, będę namawiać na jej posiadanie. No może ciebie nie, bo ty masz znacznie większy i atrakcyjniejszy zbiornik wodny
Zwierz dobrze się czuje w tych leśnych ostępach. Niestrudzenie poluje, choć na szczęście bez efektu
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 09:24, 16 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10227
Magara napisał(a)
Podziwiam i podziwiam i mnie naszło - jak dużą masz działkę?
Bo na zdjęciach wydaje mi się, że ten Twój las to nie lada przestrzeń jest


Magara, no nie małą 3 tys metrów. Sporo zajmuje dom, bo jest parterowy i duży garaż. No i 500 metrów na wybieg dla psów czyli część leśna, dzika.
Jeszcze nie wszystko co zaplanowałam, jest ogarnięte Mam zajęcie do emerytury i jeszcze dłużej
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 09:26, 16 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10227
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Ułudka i brunnera są wręcz stworzone do Twojego ogrodu. Wyglądają bosko.

Dziękuję Haniu. Obydwie roślinki staram się rozmnażać i dosadzać w różnych miejscach. Do tego jestem tolerancyjna wobec niezapominajek, bo teraz robią super klimat. Niebieskości sprawiają jakby niebo się w ogrodzie odbijało
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 09:28, 16 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10227
Joann napisał(a)
Wooow, leśny zakątek u April, miło popatrzeć... nie każdy może mieć taki ogród. Zachwycam sie


Dzięki
Nie każdy jest na tyle szalony żeby obsadzać las Zwykle ogrody "leśne" to kilka, kilkanaście drzew jako uzupełnienie. U mnie jest najpierw las, potem rabaty
____________________
April April podbija las Mazowsze
anabuko1 09:28, 16 maj 2022


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
April napisał(a)








Kawa się skończyła trzeba brać się za pracę

Szersze kadry z ogrodu bardzo mi się podobają.

Ale i ta donica czy tez osłona kwiaty jest oryginalna, bardzo ładna i ciekawa .
Koteczek wypasiony śliczny. Zawsze je zauważam.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
April 09:30, 16 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10227
mirkaka napisał(a)
Podziwiam i piękny las i lwa, który przechadza się po ścieżkach
Błękit kwiecia fajny w takim leśnym cieniu


Mirko, to jedyny moment kiedy cały las jest przetykany niebieskościami. Potem kolorystyka ogrodu bardzo się zmienia.
Ale lubię go w każdej odsłonie
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 09:32, 16 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10227
Martka napisał(a)
Beni Maiku obok misy tworzy świetny akcent o tej porze roku. Niebieskości cudnie pasują. Bądź dumna z Twoich zakątków, bo leśne ogrody - Twój i Izy - są iście trendsetterowe w kategorii leśnych Wszystko świetnie pospinane z zastanym drzewostanem. Pomyśleć, że ja dłubanie kancików przedłożyłam nad kontakt z takim artyzmem, wstyd!

Dziękuję
Ogrodem Izy byłam zawsze zachwycona. Bardzo mnie inspirował
No bardzo żałuj że nie przyjechałaś. Kanciki mogły poczekać Spotkanie było baaardzo udane.
Ale nie mamy zwyczaju zdradzać naszych tajemnic i zdjęć ze spotkania nie będzie
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 09:36, 16 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10227
Pszczelarnia napisał(a)


Krwiściąg i waleriana mi nie "tenteges" do siedliska.


Zarówno krwiściąg jak i waleriana bardzo fajnie u mnie rosną. Gleba wzbogacona, przepuszczalna, podlewanie. Obydwie roślinki są zadowolone.
Wiem że waleriana woli wapienne ale jakoś jej u mnie nie przeszkadza, więc sadzę.
A jakie jeszcze masz na myśli utrudnienia?
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 09:37, 16 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10227
Margo2 napisał(a)
Jola jak zwykle kokietuje.
Ogród wygląda bajecznie. Fakt, że najlepiej prezentują się rabaty tworzone od niedawna.
One najbardziej pasują do domu i do samej Joli.
Ale mimo wszystko cały ogród jest piękny.
Bardzo go lubię


Goś dzięki. Też najbardziej lubię nowe rabaty. Ale one mają zupełnie inne warunki niż te wcześniej robione. Jak skończę wszystko obsadzać, to pewnie zacznę robić przeróbki na pozostałych rabatach, to naturalna kolej rzeczy
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 09:39, 16 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10227
UrsaMaior napisał(a)
Ogrodu nie poznam jak przyjadę. Długosz bomba pomysł, boski jest, też będę dosadzać. Kwiecistego którego masz?


Iza, poznasz, nie wszystko zdążę przerobić Ale fakt, sporo się zmieniło i jeszcze zmieni zanim się zmotywujesz do przyjazdu Ale zawsze zapraszam.
A wiesz że nasze ulubione żurawki w tym roku to sucha porażka? Niemal wszystkie u mnie będą ruszać od zera. Chyba za sucha zima była. Straty ogromne. A jak u ciebie?
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies