Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

Pszczelarnia 21:28, 08 maj 2022


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
April napisał(a)




Ewo, na żywo lepiej widać jaki kocur jest duży. Faktycznie przypomina małego rysia. A na imię ma Simba jak król lew

Dziś plan dalszego kopania. Może uda się trochę posadzić. Mam białe naparstnice, irysy syberyjskie, jeżówki, białe trzykrotki, walerianę, jarzmianki... do tego krwiściągi i śliwkowe maki od Magduśki, dla podbicia koloru. Jakieś pomysły co tam mogę dodać? Lub czego NIE dawać Bo co za dużo to też nie zdrowo


Krwiściąg i waleriana mi nie "tenteges" do siedliska.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Margo2 22:59, 08 maj 2022


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 866
Jola jak zwykle kokietuje.
Ogród wygląda bajecznie. Fakt, że najlepiej prezentują się rabaty tworzone od niedawna.
One najbardziej pasują do domu i do samej Joli.
Ale mimo wszystko cały ogród jest piękny.
Bardzo go lubię
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
UrsaMaior 08:33, 09 maj 2022


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8298
Ogrodu nie poznam jak przyjadę. Długosz bomba pomysł, boski jest, też będę dosadzać. Kwiecistego którego masz?
____________________
ogród pod lasem
ElzbietaFranka 15:22, 13 maj 2022


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13941
Witam Aprilku

Jakbym miała taką miseczke tez bym ją fociła po kilka razy dziennie.
Każda z nas ma takie miejsca że lubi do nich chodzić i obserwować. Ja mam 2 też leśny zakątek szczególnie latem, oczko i jego okolice.

Bardzo ładnie, ułudka robi szał. Szukam jej u ogrodników muszę się wypuścić poza swój teren. Mam za to nadmiar niezapominajki.

Pozdrawiam



____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
olciamanolcia 15:49, 13 maj 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7150
April napisał(a)


To jeszcze kilka fotek do kawy porannej




Fota jak z "Ksiegi Dżungli "
Super Kot
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
April 09:14, 16 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10288
antracyt napisał(a)
Paprociowisko w rozgardiaszu? Ale gdzie ten rozgardiasz?
Nadzorca bardzo skupiony na zadaniu


Paprociowisko już z grubsza ogarnięte. Wczoraj wysypywałam korę. Został mi mały kawałek, jakieś 8m2 do przerobienia. Ale to potrwa bo muszę przesadzić róże i usypać spadek górki.
Praca wre
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 09:14, 16 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10288
sarenka napisał(a)
Pięknie u Ciebie


Magdo, dziękuję i zapraszam
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 09:17, 16 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10288
Mgduska napisał(a)
Wiesz, Aprilu, ja byłam taka zadowolona po majówce, że tyle zrobione, że teraz to już będę tylko patrzeć. Po czym wlazłam na Twój wątek i hmmm, no nie posiedzę sobie, jeszcze długo nie posiedzę Ja to dopiero muszę lawirować z aparatem, żeby w tle nie było zwaliska kostki brukowej, wału gliny albo góry kompostu. Więc wiesz, neverending story to jak najbardziej


No ja jakoś też nie posiedzę jak wchodzę do innych, do ciebie oczywiście też. Zrobiłaś rewolucję na skalniaku. Tylko czekać na BUM kwiatowy
Mi się marzy, że w przyszłym roku już nie będę lawirować by zrobić zdjęcie. No taki plan... a życie pokaże
Ale już mam coraz mniej pracy bo rabaty teraz robię takie mniej obsługowe
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 09:18, 16 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10288
inka74 napisał(a)
Piękne widoki z rana ))


Też myślałam że piękne, aż zobaczyłam twoje osobiste Keukenhof No i zamknęłam się w sobie na ponad tydzień
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 09:19, 16 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10288
Magleska napisał(a)
Jola spam ogrodowy przepiękny - misa -słusznie ,że fotografowana często ,bo jej się to należy -jest rewelacyjna
zazdroszczę takich leśnych klimatów masz boskoooo


Magdo, misa jest w samym środku ogrodu. Jak chce się szersze kadry to nawet nie ma jak jej ominąć. Ale faktycznie, jestem z niej bardzo, bardzo zadowolona. Dziękuję.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies