Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

mrokasia 20:22, 03 maj 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18147
Śliczne fotki! Ale i tak nie oddają rzeczywistości .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
jolanka 20:58, 03 maj 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16488
Oczywiście, ze nie oddają rzeczywistości. Na żywo to dopiero widać ogrom pracy jaki Jola wkłada każdego dnia. O zestawieniach roślinnych nie wspominam bo i na zdjęciach widać, że są świetnie skomponowane.
Zdjęć nie robiłam bo aparat został w domu więc sorki, obrazków ode mnie nie będzie.

A w ogóle to takie dobroci przygotowuje eMuś Joli, że do dzisiaj czuję smaczki na języku. Mniam
Pięknie dziękuję za cudowny dzień, za zakupy, za dary, za wrażenia i za naładowanie akumulatorków.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Mgduska 21:27, 03 maj 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Ja też nie wiem, jak ONA to robi, że każdy centymetr ma ładny Jak na to patrzę, myślę, że lata świetlne przede mną, żeby mieć tak ogarnięty ogród.
Heh, na początek więc tylko zapytam - Jola - jakie masz piękne bergenie - nie miałaś wichur, zimy, opuchlaków? Moje wyglądają jak przyschnięte ogryzki.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Agatorek 22:57, 03 maj 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
tulucy napisał(a)
One się zgubiły z wrażenia w tym lesie April... Innego wytłumaczenia nie widzę.


W sumie to nie dziwota .
Ja po samych fotkach zbieram szczękę z podłogi, a co mówić o efektach, jak się zobaczy na żywo
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Magara 23:35, 03 maj 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6823
Jola.....
A ja myślałam, że jak mam kilka drzew to mam leśny ogród
Po zdjęciach widać, że masz niepowtarzalnie.
Też tak chcę I misę też
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Kasya 06:27, 04 maj 2022


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42298
jolanka napisał(a)
Oczywiście, ze nie oddają rzeczywistości. Na żywo to dopiero widać ogrom pracy jaki Jola wkłada każdego dnia. O zestawieniach roślinnych nie wspominam bo i na zdjęciach widać, że są świetnie skomponowane.
Zdjęć nie robiłam bo aparat został w domu więc sorki, obrazków ode mnie nie będzie.

A w ogóle to takie dobroci przygotowuje eMuś Joli, że do dzisiaj czuję smaczki na języku. Mniam
Pięknie dziękuję za cudowny dzień, za zakupy, za dary, za wrażenia i za naładowanie akumulatorków.

A posadzilas juz ułudkę ? Bo ja tak

Wszystko prawda co Jola pisze, potwierdzam
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
April 07:47, 04 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10310
Bardzo serdecznie dziękuję za miłe wpisy.
Czy ogród się podobał to trudno powiedzieć bo poza Isią to nikt fotek nie robił
Poza tym na fotkach są wybrane fragmenty a dziewczyny widziały cały rozgardiasz wokół. Masa donic czekająca na posadzenie.
Są miejsca z których jestem bardzo zadowolona, nie przeczę że nawet dumna. Ale pracy przede mną jeszcze masa.
Zwłaszcza że posadziłam drzewa, przyjechały dziewczyny i każą przesuwać o metr Never ending story....
Niebieskości u mnie to ułudka, brunnery i zaczynają niezapominajki którym na trochę pozwalam

To jeszcze kilka fotek do kawy porannej


Dereń rozłogowy Green Carpet




klon palmowy Beni maiko kupiony dzięki Ince
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 08:04, 04 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10310


Ułudkowisko Mam też białą ale nie robi takiego wrażenia, jeszcze...


Żeby nie było że nie mam rozgrzebane. Tu powstaje PAPROCIOWISKO szumnie nazwane, bo nie tylko paprocie, a nawet nie przede wszystkim paprocie tam będą. Np kupiłam 6 sztuk długosza królewskiego i zaczynam sadzenie wokół derenia kwiecistego.


Nadzorca kocurrro
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 08:12, 04 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10310








Kawa się skończyła trzeba brać się za pracę
____________________
April April podbija las Mazowsze
antracyt 08:45, 04 maj 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11778
Paprociowisko w rozgardiaszu? Ale gdzie ten rozgardiasz?
Nadzorca bardzo skupiony na zadaniu
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies