Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

Judith 08:19, 17 maj 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9922
Magara napisał(a)

3 tysiące metrów radości znaczy masz Ja mam 1300 - czasem się wkurzam, że nie ogarniam, ale gdyby mi ktoś drugie tyle podarował obok to bym brała
Małżonek wysłuchał gdzieś albo wyczytał, że najbardziej zabójcze dla człowieka jest siedzenie na dupsku - czyli jak chce się żyć trzeba orać a nie na huśtawkach się wylegiwać (o biurkach nie wspomnę ) Ogród zapewni nam długowieczność

Nie od dziś wiadomo, że ruch to zdrowie .
Jednakże - dla właściwego balansu - wylegiwanie się na huśtawkach jest także wskazane .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
April 08:46, 17 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10176
malgol napisał(a)


Ja twoją tez uwielbiam Ale i swoją Ty tez masz problem z igliwiem i takimi tam smieciami, które się w niej topia? Bo ja wyławiam sitkiem kuchennym do przecedzania albo przesiewania. Nie wiem dokładnie bo w kuchni go nigdy nie użyłam
Ostatnio kos zwany Jankiem Kosem tak pieczołowicie sie w niej kąpał,że wychlapał 1cm wody Normalnie zanurzał głowę, mył sie pod pachami... no widowisko zrobił na kilka minut


Na sprzętach kuchennych też się nie znam. Czasem zgarniam igły tymi drucianymi grabkami. A generalnie nie ma się co przejmować za bardzo, to przecież las.
U mnie ptaki się nie kąpią, za głęboko.
No i gdzie filmik z tego ciekawego wydarzenia? No chyba, że uznałaś że należy mu się odrobina prywatności przy tak intymnych czynnościach
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 09:06, 17 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10176
Monika83 napisał(a)
. Ja mogę nawet i rowerem przyjechać bo mam nie daleko do ciebie


No to nad czym się zastanawiasz, wskakuj na rowerek Mnie zwykle w weekendy można znaleźć między rabatami Numer tel masz
____________________
April April podbija las Mazowsze
SlonecznyOgrod 09:06, 17 maj 2022


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Niezapominajki, brunnery, paprocie do lasu pasują idealnie
Ja już brunner nie kupuje z 4szt różnych mam ze 100 jeszcze różniejszych taka klęska urodzaju
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
April 09:07, 17 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10176
ElzbietaFranka napisał(a)



Odpisalam na priv. To dla mnie nie problem z dojazdem. Wsiadam w metro i jadę. Niezapominajkami też się dziele. Obsadzilam osiedle,i wiele innych miejsc. Na osiedlu mówią, że się rozsiały.


No to jesteśmy umówione
Ja niezapominajki też rozdaję całymi masami. Ciągle coś koleżankom do pracy targam
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 09:09, 17 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10176
Magara napisał(a)

3 tysiące metrów radości znaczy masz Ja mam 1300 - czasem się wkurzam, że nie ogarniam, ale gdyby mi ktoś drugie tyle podarował obok to bym brała
Małżonek wysłuchał gdzieś albo wyczytał, że najbardziej zabójcze dla człowieka jest siedzenie na dupsku - czyli jak chce się żyć trzeba orać a nie na huśtawkach się wylegiwać (o biurkach nie wspomnę ) Ogród zapewni nam długowieczność


Święta racja. Ja zimą się gorzej czuję z braku ruchu. Na na sprzęt sportowy w domu jakoś trudniej się zmotywować niż jak chodziłam na siłownię. Covid sporo przyzwyczajeń zmienił. Pewnie po sezonie znów się zapiszę bo tyłek rośnie
Długowieczność tak, ale tylko w dobrym zdrowiu. Bo inaczej to ja się wypisuję
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 09:17, 17 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10176
Helen napisał(a)
Bardzo mądre podejście do życia.


Żeby tylko to wystarczyło...
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 09:19, 17 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10176
Martka napisał(a)
Biurko i szpadel - to moje ulubione połączenie jedno bez drugiego nie miałoby takiego smaku Acz… Gdyby był sam ogród, to też bym nie płakała


Ja jednak z biurka bardzo chętnie bym zrezygnowała. Marzę o tym ale niestety proza życia.
Bardziej mnie bolą plecy od wielogodzinnego siedzenia niż od fizycznej pracy.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 09:20, 17 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10176
Judith napisał(a)
Ilekroć wejdę do Twojego ogrodu - misa cortenowa zaczyna mi skakać po głowie!



Oj to uważaj bo ona bardzo ciężka
Wiesz jak najłatwiej zwalczyć pokusę? Trzeba jej ulec
____________________
April April podbija las Mazowsze
Kordina 09:25, 17 maj 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4735
April napisał(a)

...
Wiesz jak najłatwiej zwalczyć pokusę? Trzeba jej ulec


Ha, ha, ha, świetne! Humor od rana mi poprawiłaś
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies