Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

April 10:47, 16 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10174
galgAsia napisał(a)
Oj, jak dawno u Ciebie nie byłam
Shame on me!!!
Uwielbiam brunery za ten ich błękit, teraz widzę, że do kompletu mus dokupić ułudkę Jest cudna
Palenisko mam to samo, ale jako palenisko. Bardzo dekoracyjne, zwłaszcza z ogniskiem
Misa... zaczynam się łamać Dasz namiary?
Kocurro to klasa premium Obłędny jest, choć taki poczochrany
Oj, jakby tu zorganizować znów wypad w Wasze strony...


No dawno dawno. Ale ja też jestem z doskoku i nie wszędzie zdążam zajrzeć. Samo życie...
Tak, ułudka godna polecenia. Albo przyjedź to ci ukopię
Mi palenisko nie jest potrzebne, mam ognicho
Kocur ciągle się mizia o szczotki i ciągle wygląda nie teges Za to kotka ucieka na sam widok szczoty a wygląda jak dama. Nie wiem jak to jest
Co do wyjazdu to chwila zawahania i wsiadasz w auto nie ma co myśleć
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 10:48, 16 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10174
olciamanolcia napisał(a)


Kupiłaś?


Nie, do mnie nie pasują
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 10:48, 16 maj 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10174
sarenka napisał(a)
Brunnery, niezapominajki i dopiero u Ciebie zoabcyzlam uludki- boskie niebieskości


Na żywo jeszcze fajniej wyglądają
____________________
April April podbija las Mazowsze
malgol 11:04, 16 maj 2022


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
April napisał(a)
Swoją misę uwielbiam. To teraz najczęściej fotografowane miejsce




Ja twoją tez uwielbiam Ale i swoją Ty tez masz problem z igliwiem i takimi tam smieciami, które się w niej topia? Bo ja wyławiam sitkiem kuchennym do przecedzania albo przesiewania. Nie wiem dokładnie bo w kuchni go nigdy nie użyłam
Ostatnio kos zwany Jankiem Kosem tak pieczołowicie sie w niej kąpał,że wychlapał 1cm wody Normalnie zanurzał głowę, mył sie pod pachami... no widowisko zrobił na kilka minut
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Monika83 11:07, 16 maj 2022


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 3007
April napisał(a)


Zdecydowanie musisz naprawić to niedopatrzenie. Do mnie bez auta się po prostu nie da No chyba że dojedziesz do Radzymina autobusem, to mogę po ciebie podjechać
. Ja mogę nawet i rowerem przyjechać bo mam nie daleko do ciebie
____________________
Mazowsze - Ogród hortensjowo różanecznikowy **Wizytówka
ElzbietaFranka 18:45, 16 maj 2022


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13882
April napisał(a)


Elu ułudką służę jak chcesz. Nie wiem gdzie się poruszasz po Warszawie. Ja pracuję w centrum. Zawsze mogę dla ciebie ukopać.
Niezapominajki też u mnie szaleją. Pozwalam im bo wypełniają miejsca które obecnie są jeszcze mało atrakcyjne. Robią mega fajny klimacik



Odpisalam na priv. To dla mnie nie problem z dojazdem. Wsiadam w metro i jadę. Niezapominajkami też się dziele. Obsadzilam osiedle,i wiele innych miejsc. Na osiedlu mówią, że się rozsiały.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Magara 23:12, 16 maj 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6633
April napisał(a)


Magara, no nie małą 3 tys metrów. Sporo zajmuje dom, bo jest parterowy i duży garaż. No i 500 metrów na wybieg dla psów czyli część leśna, dzika.
Jeszcze nie wszystko co zaplanowałam, jest ogarnięte Mam zajęcie do emerytury i jeszcze dłużej

3 tysiące metrów radości znaczy masz Ja mam 1300 - czasem się wkurzam, że nie ogarniam, ale gdyby mi ktoś drugie tyle podarował obok to bym brała
Małżonek wysłuchał gdzieś albo wyczytał, że najbardziej zabójcze dla człowieka jest siedzenie na dupsku - czyli jak chce się żyć trzeba orać a nie na huśtawkach się wylegiwać (o biurkach nie wspomnę ) Ogród zapewni nam długowieczność
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Helen 05:23, 17 maj 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8301
Bardzo mądre podejście do życia.
____________________
Helen - Hortensjowo
Martka 06:59, 17 maj 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Biurko i szpadel - to moje ulubione połączenie jedno bez drugiego nie miałoby takiego smaku Acz… Gdyby był sam ogród, to też bym nie płakała
Judith 08:15, 17 maj 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9922
Ilekroć wejdę do Twojego ogrodu - misa cortenowa zaczyna mi skakać po głowie!

____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies