Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

Juzia 14:58, 27 cze 2022


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38619
Ty masz taką różnorodność, że nigdy nie będzie nam dość
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
April 07:37, 28 cze 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10174
nicol21 napisał(a)
Cześć, obejrzałam początek wątku. Podziawam ilość włożonej pracy bo na takiej piaskownicy nie jest łatwo. Ogród bardzo klimatyczny Ci wyszedł mimo lekkiej gleby No i te drzewa!! Cudnie.


Witaj Nicol, fajnie że mój ogród przypadł ci do gustu. Na początku nie było łatwo, wszyscy mnie zniechęcali i pukali się w głowę. Teraz przyjeżdżają i otwierają buzie ze zdumienia. Miłe uczucie.
Zapraszam częściej
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 07:39, 28 cze 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10174
Dorii napisał(a)

U mnie nikt dowieźdź nie chce. Najbliższego dostawcę znalazłam 30km dalej ale słono sobie liczył za transport.
Z tym zapachem to chyba najgorzej nie jest bo mi mąż swoim też woził a jego auto święte jest


Hehe, jak sobie z tej pryzmy sama pakuję to staram się taki przeschnięty wybierać. Mam blisko to samochód nie zdąży przejść zapachem.
Szkoda że między moim domem a stajnią opodal jest bardzo duża różnica poziomów bo bym z taczką podjechała ale miedzą pod górę nie dam rady. Drogą jest już za daleko na taczkę.


W tej sytuacji nie masz wyjścia, musisz sobie radzić U mnie dużo działek rekreacyjnych wokół to takich dostawców jest kilku
Zatem podziwiam za samozaparcie
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 07:39, 28 cze 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10174
Gosialuk napisał(a)
Jak widać nie tylko gleba ma znaczenie, ale i dostępność towarów "luksusowych" jak obornik lub kompost.


Nie na darmo nazywane są złotem ogrodnika
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 07:41, 28 cze 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10174
Wiolka5_7 napisał(a)
Napasłam oczy pięknymi widokami ale miałaś super wycieczkę do cudnych ogrodów

U Ciebie Aprilku również pięknie jak zawsze wszystko super rośnie na tej kupie !


Wycieczka świetna, już dumam gdzie teraz. Bardzo mnie ciągnie do Hortulusa do Dobrzycy.
Dzięki
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 07:44, 28 cze 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10174
LIDKA napisał(a)


A wszystko takie piękne.

I nie mamy dość!


He, he, he
Jakoś w ten upał nie chce mi się nawet zdjęć robić. Nie narzekam jak muszę w biurze czasem do 18.00 zostać bo klima mi osładza siedzenie.
Ale dziś przychodzi paczka z paprociami więc trzeba się będzie wziąć w garść, pokończyć pewne rzeczy, żeby można było na publiczny widok wystawić
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 07:45, 28 cze 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10174
Juzia napisał(a)
Ty masz taką różnorodność, że nigdy nie będzie nam dość


Juzia, mam wrażenie że ciągle te same zdjęcia robię, te same ujęcia. No nudno się robi A nowe miejsca jeszcze niewyględne.
____________________
April April podbija las Mazowsze
jolanka 07:57, 28 cze 2022


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
A jakie paprocie kupiłaś?
Byłam w jednej ze szkółek, tak na „obglądanie” na szybko i zobaczyłam kilka paproci po 50 zł i to niekoniecznie w bardzo dużych doniczkach, uff,
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
April 08:29, 28 cze 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10174
jolanka napisał(a)
A jakie paprocie kupiłaś?
Byłam w jednej ze szkółek, tak na „obglądanie” na szybko i zobaczyłam kilka paproci po 50 zł i to niekoniecznie w bardzo dużych doniczkach, uff,


Jolu, dokupiłam narecznicę Wallicha bo już wcześniej kupowałam i mi się podobają. No i Ursa mnie zmanipulowała na wietlicę uszkowatą Okanum. Zobaczymy
A, i pistie do misy. Ciekawa jestem jak to będzie wyglądać.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 08:32, 28 cze 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10174
Nie mam niestety zdjęć, te kilka co zrobiłam wyszły bardzo nieostre
Niesamowicie mi się podobają ślazy mauretańskie. Przezimowały u mnie i super się mają. Miejscówki niezbyt trafione bo nie sądziłam że będą takie masywne. Trzeba przesadzić lub wysiać nowe.
Super kolor






____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies